nasiona marihuany

[Led180/HPS250][0.5 m2][...xT. Cookies (delavega)][Gorilla Zkittlezx(P. Marock x Serious 6),Tangerine Dream x Super Silver Haze(Buzz Astral)

Wyszukiwarka Forumowa:

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Witam.

Czas na rozpoczęcie nowej uprawy z nasion z dwóch OS'ów forumowych.

W roli głównej :

4szt REG (V3 x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies F3,
6szt REG (Black Lime Reserve x Long Valley Royal Kush) x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies F3 od delavega.
2 szt FEM Gorilla Zkittlez x (Purple Marock x Serious 6,
2 szt FEM Tangerine Dream x Super Silver Haze od Buzz Astral.
1.szt Fem White Widow XXL Auto Dinafem






Warunki uprawy :

Box - Szafa o wymiarach 90x55x200cm, powierzchnia niecałe 0.5m2 (tył od środka muszę jeszcze wyłożyć czymś lub pomalować), wewnętrzne boki i drzwi szafy z białej płyty więc tak zostawiam.

Światełko - na początku mój stary panel Led 180W(realnie około 100W)
Z czasem do boksa trafi HPS 250W.

Podłoże - Biobizz Light-Mix + Mega Worm Plagron + Mykoryza z aquagellem.
Nawozy - BioTabs - 1szt. na doniczkę. Na Flo może coś dojdzie - sugestie miło widziane.

Doniczki - do 12 doby roślin doniczki 0.5 litra, potem 5 litrów.

Nasiona właśnie dziś trafiły do pojemniczków z wodą więc już niedługo pierwsze zdjęcia.

Podziękowania za ciekawe nasiona dla organizatorów OS'ów :

delavega

Buzz Astral





 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Powodzenia. Trzymam kciuki żeby ruszyły bo Nunuhny zgłaszał, że mu nie wykiełkowały :)
No i oby jak najwięcej damek!
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Od buzz były femki z tego co wiem, będę zaglądał. Powodzenia ;)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Siema ja tez mam Tangerine Dream x Super Silver Haze od Buzz Astral i orilla Zkittlez x (Purple Marock x Serious 6 mozesz zajrzec do mojej relacji w indoorach , powiem ci ze rosliny ladnie ida :)

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?142805-CFL-150W-0-3m2-4x-Femki

Tangerine Silver haze pozno zaczyna kwitnac , Zkittelz dzis wypouscil pierwsze pre flowery czekam na kolejne dwa , 4 krzaki w boksie 0.3m 2 i roz***alo mi go gestooo.

Oczewiscie zycze powodzenia z calego serucha i bede zagladal , pozdrwiam , Haszysz maniaka

Rosliny jeszcze dobrze nie pokazaly pierwszych wlosow a w domu juz ***ie jaraniem ....
Oprocz filtra co zda egzamin ? , mam nie szczelny boks od dolu poniewaz stoi na czterech puszkach zeby go podwyzszyc, jakies odswiezacze pochaniacze zapachu do domu ? kadzidelka ?

Pomysly jakies ?
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Od buzz były femki z tego co wiem, będę zaglądał. Powodzenia ;)

No tak, to femki. Coś namieszałem. Dzięki.

Rosliny jeszcze dobrze nie pokazaly pierwszych wlosow a w domu juz ***ie jaraniem ....
Oprocz filtra co zda egzamin ? , mam nie szczelny boks od dolu poniewaz stoi na czterech puszkach zeby go podwyzszyc, jakies odswiezacze pochaniacze zapachu do domu ? kadzidelka ?

Pomysly jakies ?

Muszę Ci powiedzieć, ze sie nie bawiłem nigdy w półśrodki. Miałem filtr, lub go nie miałem, ale wtedy zapach przechodził przez strop piętro wyżej :sunny:
Jeśli nie chcesz kupować gotowego filtra to polecam zakup węgla aktywnego i zrobienie filtra samemu. Za kilkadziesiąt złotych można samemu zrobić pełnowartościowy filtr węglowy. Powodzenia !
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Zasiadam i oglądam ciekawią mnie te pestki od delavegi
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
:mar: Joł. Po dobie w wodzie czas na waciki :mar:






Do zobaczenia gdy pokiełkują <peace>​
 
Ostatnia edycja:

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
W ciągu 20h od wsadzenia w waciki 100% nasion wykiełkowało.

:meksyk:


Jutro trafią do pierwszych doniczek 0.5 litra.​
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Oł je! Fajnie, że wszystko ruszyło. Co do biotabs to 1 tabletka na donice 5.7 będzie git. Ja bym więcej nie dawał.
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Oł je! Fajnie, że wszystko ruszyło. Co do biotabs to 1 tabletka na donice 5.7 będzie git. Ja bym więcej nie dawał.

Widzę że teraz ludzie leją podczas upraw na tabsach to nowe Bio PK od BioTabs. Zastanawiam się nad tym. Warto, nie warto ?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ja zamówiłem Bio pk booster compost tea. Tobie chodzi o to bio pk 5-8?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Bio PK spoko ale niektórzy wyjadacze twierdzą, że PK Booster Compost Tea jest lepsze. Nie stosowałem. Bio PK mam, jest ok ale raczej ostrożnie dotychczas bo nie chciałem popalić roślin. Bez tego da radę ale można też chlusnąć 2-3x :)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Stosowałem oba i uważam że herbatka daje lepsze efekty niż pk. Szybciej je widać po zastosowaniu. Zwłaszcza w momencie kiedy kwiaty powinny najbardziej puchnąć po podlaniu herbatką widać różnicę już po 2 dniach chociaż to organika i wszystko dzieje się wolniej niż przy mineralnych. Można zastosować oba środki naprzemiennie co tydzień np. No i herbatką roślin nie popalisz a z tym bio pk trzeba uważać bo podobno można. Co prawda mnie sie nie udało ale nie dawałem nigdy więcej niż 2ml na litr. Biotabs zrobił nową formułę-only water-jak doda się do ziemi na początku Silicium flush to teoretycznie cały grow sama woda. Zobaczymy bo dodałem tego Silicium a czeka mnie długie flow, czy nie wyżrą laski wszystkiego z ziemi.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ja lece z tym silicum wlasnie i jak dodalem bio pk troche za duzo to mi koncowki lisci popaliło.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół