nasiona marihuany

[Hps400][1m2]Critical, Super skunk, Power plant

Wyszukiwarka Forumowa:

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Cześć wszystkim, jest to moja druga uprawa (miało się skończyć na pierwszej). Nigdy nie sądziłem, że założę fotorelacje, jak i w ogóle konto tutaj. Jednak zakładając temat z moim problemem nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Jest to moja druga jak i na najbliższy czas napewno ostatnia uprawa dlatego chciałbym, żeby w końcu wyrosło mi takie palenie jakie zawsze dostawałem od dilla. Niestety pierwsza wyszła mizernie, wiec lecę z drugą, a że znowu zaczynaja się problemy zakładam tą fotorelacje bo jednak one cieszą się największa popularnością i wiem, że mi pomożecie w uzyskaniu jak najlepszej jakości sortu. Nie posiadam żadnych zdjęć z wcześniejszych etapów, bo jak wspomniałem nieprzewidywałem fotorelacji.



Rośliny - power plant, critical, super skunk 9szt od bulk feminized seeds
Box - 1x1x2
Oświetlenie - Hps400 lumatek
Medium - biobizz lightmix
Wentylacja - wlot pasywny, wyciąg 300m3
Nawozy - supervit, power zyme, root complex, pk13/14, boost od hesi, canna terra flores,
Warunki - aktualnie dzień 27st/55%
Noc 18/70%? z ta wilgotnością nocą nie jestem pewien, box stoi w garażu a ja zaglądam tam co 3 dzień,
Trening - uncle ben, wyszedł na 5 roślinach reszta v2 i nawet v3
Cel - osiągnąć zbite, klejące i pachnące topy jak na nie przystało. W poprzedniej uprawie moje topy po wysuszeniu w ogóle się nie kleiły, a zapach był kiepski. Nie mam pojęcia dlaczego tak z nimi wyszło, przy trymie nożyczki klejąca a po wysuszeniu topy zero klejąca. Temat dupy nie urywał. Topy nie przesuszone, ale chwytając go w palce nic a nic się nie klei. Tego właśnie chce uniknąć w tej uprawie.

Przeglądając wczoraj rośliny, na szczęście znalazłem tylko jedną gąsiennicę. W czwartek znalazłem ich koło 5/6, ale poucinałem zaraz liście z nimi jak i obgryzionego topa. Wczoraj ciężko nie było ją znaleźć bo cały top był w jej odchodach i top był podgryziony. Jedyne co miałem pod ręka to biobizz leafcoat, więc dziewczyny dostały oprysk.

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

Przełączone na flo 8.10, liczę im od 14.10, aktualnie
lecą na 10.5h/13.5h
21 dzień flo
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]​
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
a wiesz chociaż jakie błędy popełniłeś w 1 grow czy tak na pałę lecisz?
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
a wiesz chociaż jakie błędy popełniłeś w 1 grow czy tak na pałę lecisz?
Cała uprawa wyglądała w miarę ok, nie było żadnych popaleń rośliny czy mega niedoborów. Jedyne niedobory jakie się pojawiły to na koniec. Dwie rośliny były tak luźne że przeznaczyłam je na hash, a kolejne dwie nie chciały dojść do końca. Pod koniec i tak nic nie puchły już. Olalem wtedy trochę temat tez. Nie mam pojęcia dlaczego ten temat w ogóle się nie kleił, a topy były luźne. Miałem wtedy boxa 0.72 i ponad miesiąc leciałem na hps250, dopiero później przełączyłem na 400. Były wysokie temperatury bo nawet i po 35 stopni.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Cała uprawa wyglądała w miarę ok, nie było żadnych popaleń rośliny czy mega niedoborów. Jedyne niedobory jakie się pojawiły to na koniec. Dwie rośliny były tak luźne że przeznaczyłam je na hash, a kolejne dwie nie chciały dojść do końca. Pod koniec i tak nic nie puchły już. Olalem wtedy trochę temat tez. Nie mam pojęcia dlaczego ten temat w ogóle się nie kleił, a topy były luźne. Miałem wtedy boxa 0.72 i ponad miesiąc leciałem na hps250, dopiero później przełączyłem na 400. Były wysokie temperatury bo nawet i po 35 stopni.

może Ci się foxtaile od tej temperatury porobiły? Masz jakieś foty? I co miałeś 35 w dzień a w nocy po 18 stopni? Trochę za duża ta różnica...
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
może Ci się foxtaile od tej temperatury porobiły? Masz jakieś foty? I co miałeś 35 w dzień a w nocy po 18 stopni? Trochę za duża ta różnica...
W nocy miało koło 25. Box stoi w garażu, wiec tez te warunki się zmieniaja w zależności jak jest na dworze. Aktualnie w ciągu ich dnia maja koło 27st max, a nocą staram się utrzymać im 18st. Maja wstawionego olejaka do środka.
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Witajcie, przez długi week nie byłem w ogóle u panienek. Dziś na szybko odwiedzone i podlane koło 1.5l na głowę. Dostały supervit, cannaflo, hesi boost i 1/2 dawki phosphor plus oraz oprysk z biobizz leafcoat. Ogólnie 4 panienki maja dosyć luźne topy i boje się, że będzie jak w poprzednim grow. Strzeliłem tylko kilka ogólnych fotek. Pod koniec tygodnia wyciągnę wszystkie i strzelę im po zdjęciu. Wydaje mi się, że 3 z dość luźnymi topami to pewnie power planty. Jak zawsze się spieszę i przy przesądzaniu zapomniałem podpisać roślin, wiec mam podpisane 4 planty tylko. :( Temperatura tez mogła momentami spaść do 14 stopni, bo grzejnik w południe przez 3/4h jest wyłączony. Przełączone dziś na 10/14. Planty z tylu dałem do przodu bo mało światła miały i to one maja najgorsze topy.

29 dzień flo
displayimage.php
[/url]
[/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Critical
displayimage.php
[/url][/IMG]
Power plant?
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Siema, a wiec półmetek za nami. Myśląc że to połowa to nie jestem zadowolony ze stanu panienek. Wydaje mi się, że słabo puchną. 3 kobitki są ok, 3 tak średnio ale może być, a 3 to ku**a pewno siano będzie jak dojdą w ogóle chyba że sie rozkręca. Do końca roku grow musi być zwinięte. Myślałem może o wypłukaniu tych luźnych panienek canna flush np? Nie mam warunków do zrobienia im flusha woda. I te luźne właśnie najbardziej miały mokre donice jeszcze, wiec słabo pobierają składniki co? Czekam na opinie ekspertów :D Okazało się, że mam podpisane 4 planty z 9. Myślałem, że podlewam je za rzadko, ale jednak zostanę przy podlewaniu co 3-4 dzień. Dziś dostały po litrze wody. No to czas na fotki.
32 dzień flo
3x Critical
displayimage.php
[/url][/IMG]

Najluzniejsza dziewczyna
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Topy innych criticali
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Super skunk
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Dwie niewiadome ,luźniejsze’
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Trzy niewiadome ,lepsze’
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Nie wiem czemu po wgraniu jakość się psuje :/
KOMENTUJCIE!
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Zapodaj w
clear.gif
, czyli ikona Insert Image. Będzie nieco lepiej...
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
[MENTION=85788]Gwalbert[/MENTION]
Pokminie przy następnym up’ie :) a co sądzisz o flushy canny na tych luźnych pannach? Czy to chu**wa genetyka? Ale znowu.. Niby drugie tyle przed nimi ale patrzą na inne fotorelacje to juz uformowane topy ludzie maja
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Siema, dziś byłem odwiedzić panienki, jakoś to idzie, bez szału ale idzie :D Podlałem je około litra na głowę, dwa baniaki 5l rozlane na 9 panienek. Woda z phosphor plus, hesi boost, supervit i canna terra flores. Dwie rośliny podniosłem aby wszystkie topy były mniej więcej na tej samej wysokości. Na kilku roślinach liście zrobily się ciemne i łodygi czerwone. Kilka łodyg już wcześniej było delikatnie czerwonych, ale nie przejmowalem się tym bo nic sie nie działo. Wydaje mi się, że to od temperatury bo gdy ona maja noc(w dzień) grzejnik nie chodził non stop. Dzisiaj będąc pod wieczór miały 16st gdy olejak chwile wcześniej chodził. Oprócz tego to muszę zamówić jeszcze jednego mieszaka, bo wilgotność nie jest tragiczna ale dosyć wysoka, nocą pokazywało 67%. No i to na tyle, zrobiłem tylko ,kontrolnąâ€™ fotkę.

36 dzień flo
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

Najgorsza roślina, bardzo luźna
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wydaje mi się że to i tak trochę za dużo tej wilgotności jak na ten etap uprawy. Tyle to ja na wegu mam.
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Wydaje mi się że to i tak trochę za dużo tej wilgotności jak na ten etap uprawy. Tyle to ja na wegu mam.

Jak najbardziej się z tym zgadzam i chciałbym mniejsza wilgotność na flo, ale box stoi w takim miejscu gdzie ciężko o mniejsza wilgotność. Jedyny skutek takiej wilgotności to tylko pleśń, tak?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No to nie jes tylko pleśń, stwierdzam aż pleśń... W takim tempie co zjada topy to szok. W ostatnim grow w***ala mi cały krzak, i 5 innych szczytów, wyobraź sobie straty
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
No to nie jes tylko pleśń, stwierdzam aż pleśń... W takim tempie co zjada topy to szok. W ostatnim grow w***ala mi cały krzak, i 5 innych szczytów, wyobraź sobie straty
Domyślam się jak to bolało. W poprzednim grow strasznie się tego obawiałem, ale miałem 3 mieszaki i sądzę, że dzięki nim nie miałem ani grama pleśni. Pleśń pojawiła się w momencie suszenia w tym miejscu, ale to momentalnie wyniosłem topy do innego miejsca. Kupię na dniach 4 mieszaka i byle do końca bez pleśni..
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Cześć wszystkim w 47 dniu flo. :) Wrzuciłem do boxa duży wiatrak bo wilgotność dosyć wysoka 60%, ale w poprzednim grow miałem większa i zadnej plechy wiec ch*j to wie hehe. W tym momencie są 2 małe i 1 duży mieszak. Większość roślin ma już ciemne liście przez temperaturę ktora spada nocą,ale nie ma tragedii, najważniejsze ze rosną hehe. 3 dziewki dostały dziś flusha 10l na łeb z canna flush no i teraz już ino woda, reszta ze spokojem. Nie ma co się rozpisywać i tak nikt nie komentuje :freak: Pozdro!
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół