nasiona marihuany

[Hps400][1m2]Critical, Super skunk, Power plant

Wyszukiwarka Forumowa:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dobrze lecisz, to i przyj***ć nie ma się do czego :-D
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ta ... Miałem ten sam problem że nikt nic i wogóle to mi kolorowi napisali że jak tylko coś spie****e to wyleje sie fala gówna. Ja tam bym sie cieszył że wszystko dobrze idzie. <peace>
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Za***iste pały! Kozackie maczugi! Te liście szterczące jak moje stercze! To jest to! I te fioletowe maczugi robio efekt 'łoooooooooł'! Rośliny w doskonałej kondycji! Piękna dżungla! Widać, że masz rękę do roślin! Oby tak dalej! Trzymam kciuki! Czekam na końcowy wynik z ręką w majtach!
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Za***iste pały! Kozackie maczugi! Te liście szterczące jak moje stercze! To jest to! I te fioletowe maczugi robio efekt 'łoooooooooł'! Rośliny w doskonałej kondycji! Piękna dżungla! Widać, że masz rękę do roślin! Oby tak dalej! Trzymam kciuki! Czekam na końcowy wynik z ręką w majtach!

Zapomniałeś dodać że w mokrych majtach:headbanger:
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Hahah, tego to się nie spodziewałem :freak: posypałbym buchami, ale jeszcze nie mogę. Byle dociągnąć do końca :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zawsze możesz robić upa co dwa dni jak niektórzy to te 50 postów się naboje. :crazy:
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Siema wszystkim, przepraszam za brak żadnych aktualizacji ale doba jest za krótka.. :freak: Rośliny dawno przelane, wolno już woda schodzi z podstawki wiec ostatnie 2 tyg to podlanie raz na tydzień. Na jednej z roślin wy***alo na topie kilka bananów, ale czytałem żeby się nie przejmować za bardzo. Jedna roślina to miotła w chu*a, 3 małe nawet zbite a reszta zobaczymy jak poschnie :D Po świętach ścinam wszystko, choć pewnie trichomy w większości mleczne, ale nie mogę już dłużej czekać. Pod koniec tygodnia up z harvestu. Pozdro i zdrowych spokojnych #!
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Przepraszam za niedokończenie relacji, brak czasu na to. :D Grow zakończone pozytywnie, topy większości fajnie zbite, mega oszronione. Usłyszałem, że wyglada jak Holandia. :uff: Wynik to plus minus 240 gieta ładnych zbitych topów i jakieś 100/150 topów, których po prostu nie chciało mi się trymowac. Wrzuciłem je do siatki z trymem i wyjmując połowę do ciastek na wadze było 100g, ale nie było do końca suche. Jedząc 1/3 ciastka wiem ze więcej go nie zjem. :wal:
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Miałem nie robić kolejnego grow, ale większość rozdalem a że wyszło takie fajne palenie teraz to kusi.. :D Tymbardziej, że mam kilka pestek od gnoma banana kush, ak47, girls scout Cookies, bubblegum..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół