nasiona marihuany

Nasionka z sezonówki

Wyszukiwarka Forumowa:

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
Witam!
Panowie ostatnio ładnie wysuszone owoce wkładam do słoika i patrze nasionko leży z topa zaraz patrze następne :D
i mam takie pytanie czy te nasionka to będą te same odmiany? tama zawartosc thc itp. bo jak tak to zostawię na następny rok
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Nie wiadomo co z tego będzie, równie dobrze mogą być z zapylenia przez samosiejkę i wyrosną bez mocy. Mogą też być nasionami s1, jeśli powstały z samozapylenia...
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Wypie**** to, ja też kiedyś tak miałem i się złakomiłem niestety żałuję.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Spał i zobacz jak strzelają w lufie. A jak pujda do gleby i na out to możesz panie być albo zaskoczony pozytywnie :eek:mn:albo na 95% będzie klapa jak polityka Vegety
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
Ja z ponad 200g trafiłem jedną peche. Zobaczymy co z tego będzie. Uznaję to za gratis ale tak dużej pestki Jeszcze nie miałem w życiu nawet ze sklepu.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,593
Buchów
2,360
Odznaki
1
Jak były tylko dwie pechy to sadź śmiało, zawsze tak robię i nigdy niebylem rozczarowany
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,760
Buchów
8,983
Odznaki
3
Moja pierwsza uprawa byla z 4 nasion z wielkiego boba , ktory dostalem od kolegi tez nie zaluje bo wyrosly 2 zdrowe krzaki a 2 pozostale jakies dziwne :) wiec moze byc kozak , a moze byc to loteria , pozdrawiam wybor nalezy do ciebie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół