nasiona marihuany

Purpinator [Rhizoflora]

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Cześć wszystkim!

Na tegorocznym Cannafeście odkryłem nowy produkt - jest nim Purpinator.
W założeniu jest on środkiem stymulującym produkcję terpenów i flawanoidów, ze szczególnym naciskiem na antocyjany, które odpowiedzialne są za purpurowe fenotypy w naszych ukochanych roślinach.

Co ciekawe - może być używany zarówno w czasie wega jak i flo.

Środek ten nie jest certyfikowany jako organiczny, natomiast wszelkie substancje użyte do jego produkcji są organiczne. Nie zawiera metali ciężkich oraz regulatorów wzrostu. (dzięki [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] :p)



Skrócony opis producenta:
Purpinator’s all natural formulation is designed to provide users with increased production of flavonoids like anthocyanins, which improve the colouration of plants, delivering deep, rich hues of purple in capable cultivars without modifying the growing environment. Much like its alternative, Terpinator, Purpinator can be used with any nutrient line and will provide the building blocks for terpenoids; improving aromas, potency, and flavour. Unlock the true genetic potential of your plants and see, smell, and feel the difference with Purpinator from Rhizoflora.

Tłumaczenie:
Naturalna formuła Purpinatora została zaprojektowana, aby zapewnić uzytkownikom zwiększoną produkcję flawanoidów takich jak antocyjany, które poprawiają ubarwienie roślin, dostarczając głębokie odcienie fioletu w odpowiednich odmianach, bez konieczności zmiany warunków uprawy. Tak jak jego alternatywa, Terpinator, Purpinator może być stosowany ze wszystkimi nawozami i zbuduje podstawy dla tworzenia się terpenów: porawiających aromat, moc oraz smak. Odblokuj pełen genetyczny potencjał twoich roślin i zobacz, poczuj i dotknij różnicy z Purpinatorem od Rhizoflory.

Dawkowanie:
Veg: 0.5ml to 1.0ml per litre of nutrient solution
Early to Mid Flower: 1.0ml to 3.0ml per litre of nutrient solution
Late Flower (last 2-3 weeks): 5.0ml to 8.0ml per litre of nutrient solution




Udało mi się dostać litrową butelkę do testu, więc niebawem postaram się pokazać wam jak to działa.


Ciekawi?
 
Ostatnia edycja:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
No ciekawa sprawa. Tylko tak myślę, że wtedy odmiany purpurowe stracą na swojej szlachetności i wyjątkowości. No chyba, że produkt okaże się klapa.

Będziesz pryska w aktualnej relce?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
No ciekawa sprawa. Tylko tak myślę, że wtedy odmiany purpurowe stracą na swojej szlachetności i wyjątkowości. No chyba, że produkt okaże się klapa.

Będziesz pryska w aktualnej relce?

A które to są te purpurowe a które nie? :scratch:
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No ciekawa sprawa. Tylko tak myślę, że wtedy odmiany purpurowe stracą na swojej szlachetności i wyjątkowości. No chyba, że produkt okaże się klapa.

Będziesz pryska w aktualnej relce?
Tym się nie pryska xd W aktualnej nie będę go używał :)


A które to są te purpurowe a które nie? :scratch:
Te co są w kolorze purpury są purpurowe gościu - co Ty nie wiesz?


PS: Wdowę można ominąć - nic nie stracicie xd
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No ciekawa sprawa. Tylko tak myślę, że wtedy odmiany purpurowe stracą na swojej szlachetności i wyjątkowości. No chyba, że produkt okaże się klapa.

Przecież to nie wybarwi zielonego krzaka na fiolet, co najwyżej pomoże wyciągnąć trochę więcej koloru z odmian które mają genetyczne predyspozycje do bycia kolorowymi.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Przecież to nie wybarwi zielonego krzaka na fiolet, co najwyżej pomoże wyciągnąć trochę więcej koloru z odmian które mają genetyczne predyspozycje do bycia kolorowymi.

Czyli moim zdaniem już to jest klapa. Bo tak naprawdę tylko zwiększy to szanse na kolor bez gwarantu koloru :)

A które to są te purpurowe a które nie? :scratch:

No wiesz purple hejzy i inne purpury w nazwie co nie.
 

gigit

Active member
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
36
Buchów
0
Jak chcesz zrobić kolor to pod koniec wrzuć parę razy w doniczki lód...
 

Arcy Hultaj

Member
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
15
Buchów
0
Znalazłem pełny skład z karty charakterystyki zgłoszonej do rejestracji.

Components CAS No.
Potassium Sulfate 7778-80-5
Magnesium Sulfate 7487-88-9
Monopotassium Sulfate 7778-77-0

Sami sobie odpowiedzcie ? jednym słowem marketingowy bubel nawet za darmo raczej bym nie użył.
 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
Piękny bubel...

ludzie szukacie produktów cholera wie jakich... a robią was w butelke.

Dowolny uniwerslny na flo, pk13/14 i ripen - koniec uprawy. dziekuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół