nasiona marihuany

[LED+HPS][150W + 250W][0.81] Sezonowe Panny po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Nie tak się robi łamanie roślin. Popatrz u kolegów w fotorelacjach jak to powinno być zrobione.
Tak to ładnie.

No tak nie umiem właśnie połamać jak koledzy to radzę se jak mogę trochę naginam i chrupie łodygi :)

Tak a propos powiedzcie mi czy teraz jest dobry czas żeby oczyścić panny z liści od dołu?
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Niech ruszą dobrze z kwitnieniem. Teraz lepiej nie stresuj ich.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Niech ruszą dobrze z kwitnieniem. Teraz lepiej nie stresuj ich.

No a stresu im trochę już przy okazji indukcji zapewnilem :)
[MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION]
Weg 26 dni, 21 indukcji, 3 flo w ostatnim upie w wieku 50 dni.

Długo indukowaly bo im stres zrobiłem przed przelaczeniem na indukcje wycinajac doły i dlatego mi się wydaje tyle indukowały. Druga teza to nie wystarczająca ilość światła dlatego wyleciał hps, ale jak podłączyłem go to już były włoski na panna h :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No nic, przyglądam sie dalej co tam wyrośnie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja zawsze wycinam liście/zbędne odrosty na wegu i podczas indukcji i nie wpływa to negatywnie w żaden sposób. Byle nie przesadzać...
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Dobry wieczór. Ładnie planty Panu rosną :) Ja to chciałem się czegoś więcej dowiedzieć na temat lampy MH TS1000. Chcę ją włożyć w box 70x70 ty widzę masz w 90x90 wiec powinna ko dawać radę w zupełności? Jesteś z niej zadowolony, długo ja posiadasz? Jak z chłodzeniem tego radiatora co tam jest na gorze lampy? No i najważniejsze, czy się opłaca. Aktualnie posiadam MH Reflektor 48 w boxie 60x40 i jestem zadowolony.
 
P

pozytyw

Guest
ładna struktura liscia, lubie takie harmonijkowate ;) roslinexy wygladaja dobrze, mogly by byc bardziej rozkrzaczone , yo
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Dobry wieczór. Ładnie planty Panu rosną :) Ja to chciałem się czegoś więcej dowiedzieć na temat lampy MH TS1000. Chcę ją włożyć w box 70x70 ty widzę masz w 90x90 wiec powinna ko dawać radę w zupełności? Jesteś z niej zadowolony, długo ja posiadasz? Jak z chłodzeniem tego radiatora co tam jest na gorze lampy? No i najważniejsze, czy się opłaca. Aktualnie posiadam MH Reflektor 48 w boxie 60x40 i jestem zadowolony.

Jestem zadowolony. Sam Panel nie nagrzewa się mocno dlatego musiałem wrzucić jeszce hpsa bo miałem problemy z temperatura. Jeśli masz box w ogrzewanym pomieszczeniu to jak najbardziej będzie pasować. Co do powieszchni producent mówi, że moja powierzchnię na fazę wzrostu się nadaje i mogę to potwierdzić. Natomiast na fazę kwitnienia zalecana jest mniejsza powieszchnia o ile dobrze pamiętam to 60x60. Chciałem puścić na flo również tyłka ta lampę, ale temperatura mi nie pozwoliła, może uda mi się latem. Robię pierwszy grow na tym świetle także tylko tyle mogę powiedzieć. Na pewno dużym plusem jest też brak chłodzenia wentylatorem a jak wyżej wspominałem radiator daje rade w zupełności chodzić ten Panel. W tym modelu można jeszcze ustawiać moc max to jest 150w można ustawić mniej. To tyle Panie kolego jak coś pominąłem pytaj śmiało. <peace>
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
[MENTION=45326]usb2.0[/MENTION] jak sie sprawy maja ?
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
[MENTION=45326]usb2.0[/MENTION] jak sie sprawy maja ?

Wydaje się, że wszystko ok :) Panny kwitną, niedoborów nie ma poza pojedynczymi przebarwieniami, ale to raczej dolne partie i brak światła.

Trochę podgolilem podlewanie wczoraj 1l na głowę z nawozami 3/3/2. Cieszą moje oczy, co prawdę cięcie wyszło na 4, ale już z utrzymaniem aby były 4 główne topy z panny już nie cykło. Jak na pierwsze fotoperiodyczne Panny jest ok :)

Kilka fotek.







Tak gdzieś 60 dzień maja dziewczyny.
Ogólnie trochę rozregulowalem FR, ale święta, karnawał i tak o.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ladnie wyglądają, bucha zostawie jak w końcu podpiszesz krzaki.
Ciekawe ktore geny sie trafily, bo z obecnych zdjec malo widać ;)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ladnie wyglądają, bucha zostawie jak w końcu podpiszesz krzaki.
Ciekawe ktore geny sie trafily, bo z obecnych zdjec malo widać ;)

No będę miał którymś razem więcej czasu przy pielęgnacji to zrobię privat sesje ;)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
***ałem trochę czasu bo 3 króli to pocykałem trochę fotek. Ostatnio przechwaliłem i kilka listków dziś znalazłem z jakimiś “niedoborami" w cudzysłów, bo jest ich tyle co na zdjęciach :) więcej nie dojrzałem.
Ogólnie dziś 62 dzień mają coraz większy apetyt bo trzeciego dnia już leciutkie donice, wcześniej to i co 5 dni było lane bo ciężkie donice. Tak w kapownik zajrzałem to wychodzi na to, że 14 dzień flo to chyba bajka jak dla mnie. Starczy gadania teraz foty.

Wspólne


#3 NL - Northern Light


Taki listek znalazłem ino jeden także nie ma chyba spiny.


#6 BD98xWWxHC - Black Domina 98 x White Widow x Honey Cream




#7 ALxHC - Amnesia Lemon x Honey Cream




#1 Arjan Haze 3




#2 Critical Orange Punch
zdecydowanie najsłabsze ogniwo miałem ją wyj***ć, ale dałem jej szansę na razie mnie zawodzi.

Tutaj jakoś dziwnie liście nawet rosły 5 w okółku.

Na też mimo swoich małych rozmiarów najwięcej niedoborów. Czy nie ogarnia i dostaje za dużo jeść?



#5 PCxHC - Pineapple Chunk x Honey Cream






#8 BDxWWxHC - Blue Dream x White Widow x Honey Cream
Najbardziej spragniona dziś Panna.




#4 LHxHC - Liberty Haze x Honey Cream




Taki tam niedobór. Dosłownie na jednym liściu.


Ogólnie chyba nie jest źle co Panowie koledzy? [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] starałem się jak mogłem z tym upem. Będzie Pan zadowolony <peace>
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ladnie to wyglada, czekam z niecierpliwością co z tego wyjdzie. Poki co amnesia i ananas fajnie zywicy lapie ale np #4 #8 nie podchodzą fioletem czy tylko mi sie wydaje?
Na przyszlosc, chociaz dawaj skroty nazw przy zdjc czy cos bo nie kazdy chce zagladac na 1 stronę po pelne nazwy.

Edit ma to jakies zapachy juz?
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ladnie to wyglada, czekam z niecierpliwością co z tego wyjdzie. Poki co amnesia i ananas fajnie zywicy lapie ale np #4 #8 nie podchodzą fioletem czy tylko mi sie wydaje?
Na przyszlosc, chociaz dawaj skroty nazw przy zdjc czy cos bo nie kazdy chce zagladac na 1 stronę po pelne nazwy.

Edit ma to jakies zapachy juz?

Będzie dobrze. Teraz postaram sie robić upy z podpisami bo faktycznie lepiej to się ogląda. Jak dla mnie na razie kolorki normalne zobaczymy co czas pokaże. No jak box otwarty to ja jestem w 7 niebie a to dopiero początek :jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół