nasiona marihuany

[LED+HPS][150W + 250W][0.81] Sezonowe Panny po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Już niedługo możesz coś im podać, skoro to tylko lightmix napewno coś z azotem przyda się do indukcji. Będziesz widział kiedy przełożyć na 12/12 ale sądzę ze jeszcze z tydzień.
A co tym mniejszym tam z tylu?
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Już niedługo możesz coś im podać, skoro to tylko lightmix napewno coś z azotem przyda się do indukcji. Będziesz widział kiedy przełożyć na 12/12 ale sądzę ze jeszcze z tydzień.
A co tym mniejszym tam z tylu?

No tak właśnie myślę, że chyba wyleca z boxa te dwa kurduple bo zanim będą nadawały się do cięcia to już będzie trzeba na flo przełączać.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
To któraś z moich crossow? Notuj mi gdyby któryś z moich nawalał.
Muszę notować takie rzeczy ;)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
To któraś z moich crossow? Notuj mi gdyby któryś z moich nawalał.
Muszę notować takie rzeczy ;)

Masz to jak w banku, na tą chwilę Twoje crosy biją resztę :)
Po prawo z tyłu jest od Ciebie #3 NL - Northern Light, trochę odstaje od reszty bo mogłem go jak resztę wrzucić od razu do docelowej to by strzelił jak reszta :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Aha to fajnie, w sumie jak dałem #3 u siebie na ogród to wyrósł na około 1.2m w chu**we pogodę. Także może się ogarnie np po cięciu? Chociaż jak nie będzie widać żadnych zmian to szkoda czasu.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Zamierzasz do samego końca lecieć w tym metrażu na tym jednym ledzie ?
Gościu tu nawet prezentuje i testuje tego leda
Producent na okres bloom zaleca również metraż 60x60
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Zamierzasz do samego końca lecieć w tym metrażu na tym jednym ledzie ?
Gościu tu nawet prezentuje i testuje tego leda
Producent na okres bloom zaleca również metraż 60x60

Tak zamierzam do samego końca lecieć, na tym ledzie. Mam jeszcze HPS 250w awaryjnie, ale chcę zobaczyć jak uda się na tym panelu. Widziałem, że na Bloom jest 60x60. Myślę jednak, że przy flo kwiaty będą wyżej i nie będą rozstawione po kątach także powinno cyknac również kwitnienie. Czas pokaże :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siemka dzień 19 się prezentuje podałem samą woda o pH 6,2-6,4 jakim właściwie PH podlewać najlepiej czytałem gdzieś w tym tygodniu, że 7 jest ok natomiast do tej pory stosowałem 6.0-6.4 przedział to jak lepiej?
Dzisiaj reszta została pocięta. Co do #2 w dużej donicy zostaje bez treningu dam jej jeszcze szansę może coś z niej będzie druga #2 dzisiaj eksmitowana :)
No to parę fotek

Tutaj po cięciu i małym przemeblowaniu

Martwi mnie, że na jednej Pannie coś się pojawiło, ale czy to od pryskania woda?


Kolejne podlewanie będzie z nawozem zobaczę jak będzie z czasem może wpadnie up jak nie to za tydzień.

Takto chyba jest ok co?
Pozdrawiam <peace>
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
może byc słabo ze światłem na flo, chociaz i tak ten mars jest lepszy niz swoji poprzedniczym, sam uzywam teraz sp150 plus 2 qb lm301b, ale nawet jeden qb obsługuje około 0.49m2, a nie jak u ciebie 0.81, ale na wega powinno byc git
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
może byc słabo ze światłem na flo, chociaz i tak ten mars jest lepszy niz swoji poprzedniczym, sam uzywam teraz sp150 plus 2 qb lm301b, ale nawet jeden qb obsługuje około 0.49m2, a nie jak u ciebie 0.81, ale na wega powinno byc git

Czas pokaże, jestem dobrej myśli :) najwyżej będę szukał jakiejś dopałki. Coś możecie już podrzucić co bym z przysłowiową ręką w nocniku nie obudził?
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
może byc słabo ze światłem na flo, chociaz i tak ten mars jest lepszy niz swoji poprzedniczym, sam uzywam teraz sp150 plus 2 qb lm301b, ale nawet jeden qb obsługuje około 0.49m2, a nie jak u ciebie 0.81, ale na wega powinno byc git

Jak się sprawuje ten SP150 ? Zastanawiam się nad zakupem.
usb2.0 sorry za offtop
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Jak się sprawuje ten SP150 ? Zastanawiam się nad zakupem.
usb2.0 sorry za offtop

ogólnie jest spoko, ale wydaje mi sie ze qb lm301b(jednak samsung to lepsa firma od epistar) jest lepszym zakupem, ja zamawialem z chin(mozna pewnie na ebayu, albo amazon kupic tez), ja w namiocie 1m2, mam własnie 2qb plus tego marsa i raczej dobrze sie to sprawdza, ale tak naprawde nastepne grow cos wiecej pokaze
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema up, dzień 26 jutro świece dziewczyna 12/12 także od 1.12 indukcja. Dobra decyzja? Tak się prezentują w boxie


Jakieś dziwne rzeczy się zaczynają dziać.



Te dziewczyny dzisiaj bez podlewania bo donice ciężkie i ziemia z wierzchu mokra jeszcze.


Właściwie to 3 największe są podlewanie woda ph ok. 6.2 i 2ml grow na litr


Zastanawiam się czy jak idą 4 szczyty to te odrosty poniżej głównego wycinać? Czy może nagiac szczyty do narożników donic i dać odrosta żyć?
Na dniach dosypie ziemi do donic też.

Ogólnie ktoś podpowie co to robi na zasilaczu? Coś na wzór potencjometru?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10


Wygląda mi to na książkowy niedobór magnezu.
Jeżeli zauważysz na tych przebarwionych liściach brązowe plamki - to na 100% magnez :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Lecisz na ledach wiec dobrze by bylo miec np calmag ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół