nasiona marihuany

[LED+HPS][150W + 250W][0.81] Sezonowe Panny po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Tak to już koniec dziewczyny tydzień suszenia i curringu za soba. Chciałbym jeszcze raz podziękować [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] za pestki jak dla mnie dały radę fest. Trochę z ziomkiem potestoealismy (kurde nie mogę dobrze tego napisać). Trudno powiedzieć co najlepsze mnie najbardziej przypadła do gustu white widow x black domina 98 x honey cream natomiast ziomek był zachwycony wręcz Liberty Haze x Honey Cream. Reszta pannic również wysoko oceniane.

Ogólnie wyszło dobrze wręcz świetnie bo gram z wata. Święciło 400w jak dobrze liczę to +-430g. Fotek niestety nie mam bo dwie panny po ważeniu nie cyklem fotki. To żeby nie było gówno burzy zróbmy, że wyszło +- 370g bo arjan chyba gdzieś wcześniej był i tam. Bylo koło 60g.
Dobra foty bo mnie Flow poniosło trochę :)

Chciałem dodać foty, ale coś się pozmieniało i nie ogarnę tego dziś jutro powalczę i wleca foty.
Nowy projekt wystartuje z FR w przyszłym tygodniu jakoś :)
:fish:
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Dobra ogarnąłem foty :)
Ogólnie to jestem bardzo zadowolony. Już nie chce mi się liczyć ile wyszło, bo temat jest prima sort :snoop:
Myślę, że można przenosić do zakończonych. Dzięki wszystkim za obecność i szczególne podziękowania dla [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] za pestki. zrobiły robotę, dla mnie nie różnią się niczym od kulek znanych seed banków :tiphat:

IMG_20200308_192827.jpg

IMG_20200308_193019.jpg

IMG_20200308_192620.jpg

IMG_20200308_192454.jpg

IMG_20200308_191704~1.jpg

IMG_20200308_192153.jpg


Niedługo założę nową FR :)

edit: trochę słabe foty. Aż się wystraszyłem, bo na niektórych fotach wygląda jak by pleśń się robiła. Zapewniam jednak, że nic takiego się nie wydarzyło. Cyba lampa błyskowa ***ła za mocno.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No to brawo, ładnie gramow dały tylko się cieszyć. Która odmiana rokuje najlepiej? Zapachem, smakiem i faza? Dzięki i powodzenia w nowym projekcie.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
No to brawo, ładnie gramow dały tylko się cieszyć. Która odmiana rokuje najlepiej? Zapachem, smakiem i faza? Dzięki i powodzenia w nowym projekcie.

Jak dla mnie #6 BD98xWWxHC - Black Domina 98 x White Widow x Honey Cream i #8 BDxWWxHC - Blue Dream x White Widow x Honey Cream. Moje ulubione z tego projektu wychodzi na to, że będę musiał chyba zdobyć kulki White Widow :fish:

Nie mniej jednak paliłem już te smaczki z kilkoma osobami i powiem szczerze, że każdy wskazuje jako swojego faworyta inną Pannę. Także jak mówiłem wszystkie są na wysokim poziomie :dela:

Dzięki serdeczne i na pewno będę polował jeszcze na Twoje kulki :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Nie ma sprawy, niebawem os przewidziany to coś się znajdzie dla ciebie. Teraz mam blue dream x ww w namiocie i spalilem już parę sampli z kolegami. Oczywiście jak to te geny, bania na ostro.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
[MENTION=45326]usb2.0[/MENTION] Ładny wynik, soczyste pączki. Doszedł ten Critical Orange Punch? Jeżeli tak to mógłbym prosić o jakiś mały smoke raporcik ew zdjęcie końcowego produktu? :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
[MENTION=45326]usb2.0[/MENTION] Ładny wynik, soczyste pączki. Doszedł ten Critical Orange Punch? Jeżeli tak to mógłbym prosić o jakiś mały smoke raporcik ew zdjęcie końcowego produktu? :)

Niestety nie mogę powiedzieć za dużo dobrego. Jednak wciąż jestem mało doświadczonym growerem i cos mogłem z***ac po drodze :) jedynie co na plus to zapach bo pachniał intensywnie cytrusowo. Tak to topy luźne i długo dochodził topy się nie zbily. Jeżeli chodtzi o moc to przez wyjadaczy określony jako "nie klepie". Ja po prostu stosuje tak Susz cbd co by przypalić ale banie mieć lekka i trzeźwa :) fotę podrzucę jak wpadnie mi w ręce.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
[MENTION=92090]Barto1312[/MENTION] tak się prezentuje Susz tego OP



U mnie wyszedł słabo, jednak mam w planach zrobić z niego olejek ala CBD full spectrum metoda Ricka :yeahh:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Kierwa oby mi takie nie wyszly sianowate. Nie ogarniam tego jak u chlopakow zza oceanu rosly takie zbite boby ktore pod fiolet przechodzily a tu takie jaja. Czas pokaze, najwyzej bedzie ***anie wiader od rana do wieczora :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół