nasiona marihuany

[LED+HPS][150W + 250W][0.81] Sezonowe Panny po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
No cze, postanowiłem spróbować trochę sezonów i powstał taki oto projekt:

Pestki:
#1 Arjan Haze 3 (GHS),
#2 Critical Orange Punch (Dutch Passion),
reszta Pannic z OS'a od [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] tj.
#3 NL - Northern Light,
#4 LHxHC - Liberty Haze x Honey Cream,
#5 PCxHC - Pineapple Chunk x Honey Cream,
#6 BD98xWWxHC - Black Domina 98 x White Widow x Honey Cream,
#7 ALxHC - Amnesia Lemon x Honey Cream,
#8 BDxWWxHC - Blue Dream x White Widow x Honey Cream
Box:
DS90
Swiatlo:
MarsHydro TS1000
Fotoperiod:
18/6
Wlot: pasywny
Wylot: Black Orchid MIXED-FLO I stopień - 220 m[SUP]3[/SUP]/h, wydajność II stopień - 280 m[SUP]3[/SUP]/h
Mieszak: narazie brak, ale będa chyba 2 tylko nie wiem jeszcze czy komputerowe 120 czy jakieś klipsy.
Filtr: na tą chwile brak, ale zanim zaczną kwitnąć to będzie Prima Klima ECO 240-360m3
Medium:
BioBizz Light Mix
Nawozy: Trypack Biobizz
Trening: chciałbym V2 albo V4 czas pokaże
Doniczki: Docelowe 9L z czego już 5 Panien od razu do docelowych, trzy Panny do 3L po ~tygodniu do docelowych 9L.
Dodatki: pojawi się na pewno keramzyt, Mikoryza uniwersalna podsypana przy przesadzaniu, ale będę jeszcze coś podlewał mikoryzą pewnie.

2 tygodnie temu wjechały do kokosu kiełkować, po tygodniu pierwsze charakterystyczne listki, ale w sumie wczoraj wjechały do namiotu. Zauważyłem, że mam drugi raz z rzędu problem ze startem jak należy :freak2: Także w sumie nie wiem czy liczyć od startu kiełka czy od wjazdu do namiotu. Na tą chwilę przyjmę wjazd do namiotu +- 7dni.
Także wczoraj 1 dzień ;)

No tak trochę się zesrałem, że coś licho im idzię i wrzuciłem jeszcze na kiełkowanie 2x #2, coś mi intuicja podpowiada, że był to błąd (ciężkie jest życie żółtodzioba).

Przesadzone Panny podlałem tak po 0,5L wody ph 6.0-6-2, mniejsze donice po 150ml mniej więcej. Planuję pryskać często je jak się tylko da.

Foty:
#1


#2


#3


#4


#5


#6


#7


#8


Tutaj grupowe bez i ze słonkiem:




Jak świeci słońce? Ano tak:


Liczę mordy mocno na waszą pomoc! Pierwszy raz tyle krzaków i dodatkowo sezony także treningi nowe, indukcja taka sytuacja :jaraczz:



 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Powodzenia! Prośba - rozszyfrowałbyś nazwy krzyżówek, chociaż w pierwszym poście. Dla potomnych ;)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Powodzenia! Prośba - rozszyfrowałbyś nazwy krzyżówek, chociaż w pierwszym poście. Dla potomnych ;)

Załatwione, w sumie pewnie czym do ścinki to bym sam już nie wiedział co jest co :tiphat:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Chętnie zobaczę co wyjdzie z tych kulek, oby ładne krzaki wyrosły A coś o samej nazwy to masz blad #6 nie b88 a BD98.
Nie wiem za bardzo jak pracuje to twoje światełko, widać że nie sięga na wszystkie donice, pomysl jak ułożyć panel.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Chętnie zobaczę co wyjdzie z tych kulek, oby ładne krzaki wyrosły A coś o samej nazwy to masz blad #6 nie b88 a BD98.
Nie wiem za bardzo jak pracuje to twoje światełko, widać że nie sięga na wszystkie donice, pomysl jak ułożyć panel.

Nazwa fixnięta :) No światło muszę jeszcze ustawić po środku co by ładnie świeciło, też zwróciłem uwagę na to jak foty wrzucałem. Też nie wiem jak będzie pracowało anglojęzyczna literatura zachwala to słońce. Co do donic to jak wspominałem prze***ane starty bo mało czasu itd. itp. wykorzystałem ino to co miałem na stanie, a przy zamówieniu donic hmm... wyleciało mi z głowy, że trzeba przesadzić do docelowych.
No tak właśnie teraz będą bardziej rosły pod ziemią na szczęście to są sezony więc mają czas :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Nie koniecznie trzeba, miałem na myśli czy właśnie tak to działa, że w pewnym etapie roślina nie wiele rośnie na zewnątrz bo rozrasta się bryła korzeniowa przy okazji mniej stresu. Sam chciałem tak zrobić ale zawsze lubię sypać mikoryze w dolki.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
No no Panie usb teraz to jesteś 3.0. :D
Masz błąd w opisie ten Led to TS1000, ciekaw jestem jak się spisze. Kibicuje mocno!
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Nie koniecznie trzeba, miałem na myśli czy właśnie tak to działa, że w pewnym etapie roślina nie wiele rośnie na zewnątrz bo rozrasta się bryła korzeniowa przy okazji mniej stresu. Sam chciałem tak zrobić ale zawsze lubię sypać mikoryze w dolki.

Podsypałem już też mikoryzą ciekawe czy korzenie do niej się dobiją prędko.


No no Panie usb teraz to jesteś 3.0. :D
Masz błąd w opisie ten Led to TS1000, ciekaw jestem jak się spisze. Kibicuje mocno!

<peace> Chyba trzeba złożyć w takim razie wniosek o zmianę nicku. Zgadza się poprawka naniesiona. Jak będzie lipa to wtedy kupuję lutownice i robię te COBy wedle przepisu co tam Pan żeś mnie podał kiedyś tam :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
No witam i o zdrowie pytam. Mały upek po tygodniu, zastanawiam się kiedy robić pierwsze cięcie może ktoś podpowiedzieć, bo teoretycznie na niektórych już widać, że wychodzą odrosty tylko są jeszcze tyci. Tak myślę, że jak już na odrostach będzie widać liście to wtedy chyba ciachnę co? Czy czekać faktycznie te 5-6 pięter? W sumie piętro to każde liście które wychodzą dajmy na to takie jedno palczaste też? Kiedyś czytałem o tym tylko, że nie zajmowałem się i mi to uciekło jak nikt nie podpowie będę szukał. Tym czasem kilka fotek.

Tutaj jak otworzyłem namiot widoczek taki o, wydaje się, że lewy doł niedoświetlony, ale panna idzie ładnie nie wiem czemu tak to wygląda bo normalnie jak patrze to zdaje się równo oświetlone być wszystko. Jak zanjde chwile to postaram się zrobić by panel wisiał tak nie po skosie może to jest przyczyna.


#1


#2 lekko się buntuje, brak stożka wzrostu, na szycie liście i z odrostu leci nowy stożek wzrostu w tygodniu cyknę dokładna fotkę ocb.


#3


#4


#5


#6


#7


#8


taka pogoda, wilgotność trochę niższa w tym tygodniu planuje jakiś nawilżacz żabke czy coś zamontować, takto pryskam możliwie często mgiełką.


tak od góry to widać


Oczywiście podlane były wszystkie docelowe po 0,5l na głowę mniejsze 0,5 na 3. W przyszłym tygodniu przesadzę je do docelowych chyba, że #2 się powykręca mocno to wleci awaryjna co jest skiełkowana w kubeczku też ta sama odmiana. Podlane taką mało ilością bo w tygodniu staram się pryskać co dziennie w glebe pod rośliną.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Widzę panienki ładnie idą co cieszy bardzo.
Z tym #2 to miałem to samo z Rose Especial F3 czekałem aż się nazbiera tam tej sałaty, bo nie było stozka wzrostu i ciachnalem ja jako ostatnia. Po czym się ogarnęła i rosła jak wszystkie na 4 szczyty.

Zjedz na sam dół i zobacz jak to wyglądało. Po ciceciu ogarnela sie.

https://www.forum.haszysz.com/showt...OS-MH-HPS-250-400w-0-64m2-BIO-Ogródek-1/page3
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Tutaj ta zmutowana #2



Myślę, że jak ciachne ma kresce to powinno wyjść v2 co nie? Tam dwa od rosty już idą.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Ja bym ciął wyżej a pierwsze piętro od ziemi usunął, a najlepiej zostawić tylko dwa najładniejsze odrosty
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Robię tak samo jak kolegą wyżej, zazwyczaj jak jest 4-5 pięter to ciacham. Zostawiam 3 piętra i to najstarsze usuwam. Zostaje 2 piętra świeżych odrostow. A tego #2 to bym wyj* masz tam pestek wiec nie zabraknie.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Info. #2 wy***alem. #1 i #3 przesadziłem do docelowych. Aktualnie w boxie są 2x #2 zobaczymy co czas przyniesie. Dzisiaj będą lane myślę, że po 1l na głowę.



Ze 3 sztuki już gotowe na cięcie może w niedzielę zrobię zabieg :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema!
Dziś uciąłem 4 szczyty, podane po litrze na głowę samej wody poza dwoma #2
Chyba idzie dobrze. Dziś zastanawiam się kiedy zacząć łac im nawozy. Zaraz zrobię wyliczenia i sprawdzę tabelki biobiza dla light mixa i chyba będę się do tego stosował.
Kolejna sprawą jest kiedy przełączać na kwitnienie? Jakieś wskazówki?

Tutaj foty przed cięciem, a u ciałem #4, #5, #6 i #8


Tutaj po


Wyrachowalem, że 14 dni w boxie także ze 3tydIen ziemi w donicach :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół