nasiona marihuany

[HPS 3x400W][2.88m2] Mix odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
[MENTION=93546]smiglo[/MENTION] to akurat rece i tatuaże kumpla, który nigdy Polski na oczy nie widział i pewnie nie zobaczy:) Pozatym w dzisiejszych czasach dochodzenie ludzi po szczątkowych urywkach tatuaży to jak szukanie podejrzanego wiedzac tylko ze ma brazowe oczy ;)

Mohan Ram, już nawet nie pamiętam kiedy to było:) dużo strainów przewinęło mi się przez ogródek, trzeba by grzebać gdzies w starych fotorelacjach . . . tipów raczej nie mam, praktycznie zawsze lece podobnie czyli bez zadnych udziwnień - jedna najważniejsza zasada - nie szkodzić ;)
Pobierac kloniki? kiedy? rewegowac pod koniec flow? nie ma potrzeby, to w większości standardowe pestki ze sklepu z wyjątkiem pestek od Dea'tha
zaglądałem do twojego ogródka, ladnie :thumright: powodzenia!!





dobra załoga, trdycyjnie dzięki za dobre słowo i buszki <wodna>kolejna porcja harvestowych fotek :harvest:

Crumpety cięte w dziesiątym tygodniu flow



Crumpet
5~275.jpg


4~351.jpg


1~446.jpg


2~432.jpg


3~397.jpg




Critical Cheese (.2.)
2~433.jpg


4~352.jpg


1~447.jpg


3~398.jpg


5~276.jpg




Crumpet (.2.)
5~277.jpg


4~353.jpg


3~399.jpg


res.jpg


2~434.jpg


c.d.n. :thumright:

peace!!:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Meffiu

Member
Rejestracja
Sty 21, 2020
Postów
16
Buchów
0
Dopuchniete, dopieszczone, aż miło!! Nic tylko ślinka cieknie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No te krzaki z ostatniego upa widać że najlepsze, mniejszy plon ale wygląda mega dobrze, struktura topów dobra. Drugi Crumpet fajny.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Noo Crumpety spoko do trimowania :) a i topy solidnie zbite.
W ogóle mój znajomy, taki tam przeciętny standardowy jaracz - zachwycił się tym Crumpetem - twierdzi ze to palenie bardzo podchodzi mu podchodzi, ze to najlepszy temat jaki miał okazje palić od dłuższego czasu :)

Miałem dziś wrzucić foty ze scinki kolejnych trzech plantów ale niestety dziś już raczej się nie wyrobie bo za niedługo musze wyjść z domu . . . jutro zatem ;)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
następna porcja fotek <joint>


Critical Cheese (3)
3~400.jpg


2~435.jpg


1~448.jpg




Crupmet (3)
5~278.jpg


4~354.jpg


2~436.jpg


3~401.jpg


1~449.jpg




Original Amnesia (1)
3~402.jpg


5~279.jpg


2~437.jpg


1~450.jpg


6~199.jpg



pozdro!! :spalony:
 
Ostatnia edycja:

Amenophis IV

Active member
Rejestracja
Lut 6, 2020
Postów
33
Buchów
0
Witaj Gandi,

Wiem, że moje pytanie może wydać się głupim, lecz człowiek uczy się całe życie, więc... - jak to robisz, że wszystkie te rośliny są tak równe? :D

Wiem, że robiłeś topping ale czy mógłbyś mi naskrobać ze dwa zdania o tym? Bo mnie to mega ciekawi I będę chciał trenować podobnie rośliny w indoorze, nie lubię bowiem zamieszania I nieładu w boksie, a trening LST to masa drutu itp. :D

Dzięki za odpowiedź :)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
[MENTION=93754]Amenophis IV[/MENTION] nie są równe :) . . . tak tylko wygląda może . . . różnice we wzroście od najmniejszych do największych w tym grow to pewnie dobre 40cm+. Z reguły ustawiam je rosnąco tj. najniższe od jednej strony do najwyższych po drugiej stronie boxa stad tez może wizulany efekt że są równe (jak się przypatrzysz w tym grow po lewej stronie miałem cheesy, barneye a po prawej amnesie) . . . dzięki takiemu ustawianiu możesz ustawić lampy na różnej wysokości i w miare dobrze doświetlic wszystkie rośliny plus niższe nie sa zagłuszane przez te duże . . . zawsze tak robiłem - segregacje według wysokości lub czasem niektóre mniejsze po prostu stawiałem na podwyższeniu . . .

Owszem przycinałem je ale po to by miały więcej szczytów . . . LST kiedyś robiłem prawie zawsze, ostatnimi czasy jakos mi się nie chce dlatego tylko raz przycinam . . . a LST to niekoniecznie masa drutu, często załatwiałem to jednym drucikiem :) - jedno wygiecie rosliny i tyle, reszte robiła natura ;)

---------- Post Zaktualizowany 21:50 ---------- Data pierwszego postu 21:48 ----------

tu poglądowa fota ze planty nie były równe

4~339.jpg
 

Amenophis IV

Active member
Rejestracja
Lut 6, 2020
Postów
33
Buchów
0
Dzięki za odpowiedź ale mi chodzi o konstrukcję każdej rośliny nie o różnice między sztukami. Jak to robisz, że szczyty każdej rośliny wyrównują się do jednego poziomu, czy topping powiedzmy na wysokości piątego węzła załatwia sprawę? Wygląda to obłędnie wszystkie topy równe i niemal tak samo napuchnięte :D
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Heh rozczaruje Cie odpowiedzią - przycinam na "pałe", jedne są większe inne mniejsze tu nie ma żadnej strategii, jak stwierdze ze czas już na ciecie to wszystkie lecą za jednym razem . . . a to jak potem wyglądają - to kwestia natury, po prostu same tak mi rosną :) Jedyne co robie to pozbywam się małych krótkich odrostów, z których i tak nic nie będzie poza kilkoma gramami popcornu.
Może przez to ze jest spory scisk w boxie więc poszczególne szczyty same próbują dostać się do światła . . . stad jako takie "wyrównanie do jednego poziomu" . . .
 
U

Usunięty 65798

Guest
Siema [MENTION=19226]Gandi[/MENTION] to ile w końcu wyszło tego materiału :)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Jeszcze nie koniec :)
sorrki trochę opuściłem się w tej relce ale to tylko foty ze scinki, wrzucam wiec kolejne

Original Amnesia (.2.)








Original Amnesia (.3.)















Jeszcze zostały dwie ostatnie rosliny, wrzuce je później, wieczorem lub jutro . . .

peace!!:spalony:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
ostatnie dwie rośliny z tego ogródka :harvest:

Original Amnesia (.5.)


















Original Amnesia (.4.)

















Foty całego plonu i wynik niebawem <joint>


peace!!:spalony:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Ostatni UP!! <joint>

Wynik - wyszło jakieś 1070g porządnie wysuszonego tematu.

Nie mam rozpiski ile dokładnie wyszło z każdej rośliny ale średnia z planta to około 56g.
Wiadomo było kilka słabszych roślin ok.40g, najlepsze dobijały do 67g . . .


Smoke raportów i dokładnych opisów nie będzie, ponieważ jarałem te odmiany zaraz po ścince jak jeszcze nie były dobrze wycurrowane a jarałem wszystko jak popadnie od dłuższego czasu nie mam dostępu do tego tematu (koronavirus, zakaz podróżowania itd.)

Teraz po czasie fajnie by było siąść i zajarac pofotgrafować dokładnie susz ale niestety z wyżej wspomnianej przyczyny nie mam możliwości.

Nie wskaże również najlepszej najsmaczniejszej odmiany bo to kwestia indywidualnych odczuc i prefernecji

Mogę napisać tylko ogólnikowo kilka słów co pamiętam po czasie

Barney Kid - fajna aromatyczna indyja, dość produktywna, na uwagę zasługuje fakt że wszystkie rosliny były bardzo podobne do siebie, z podobnym plonem
Criticale - choć to oblatana odmiana to trzyma sensowny poziom zarówno smakiem jak i plonem
Cheese'y - charakterystyczna nutka serowa, skunkowa była jak najbardziej obecna, w jednych mniej w innych więcej - nie wszystkie dały solidny plon jednak wynagradzały smakiem
Crumpet - dały najbardziej twarde, zbite topy z całego ogródka, generalnie dość mocne palenie i według mojego znajomego jedno z najsmaczniejszych jakie miał okazje przez ostatnie dwa lata palić
Amnesie - jak najbardziej wporządku - charakterystczny smak i haj - ta lekko pieprzna nuta ;), na siłe przyczepić by się można ze przy dłuższym czasie kwitnienia mogłby być lepszy plon choć był całkiem zadowalający, nie wszystkie były podobne do siebie . . .

To tak po łebkach zdawkowo a teraz foty całego produktu z tego ogródka










Może mi się uda zdobyc foty suszu poszczególnych odmian ale nie obiecuje.


To tyle w tej kolejnej ziołowej przygodzie ;)

Na koniec chciałem podziękować wszystkim którzy śledzili temat, komentowali i stawiali buszki - raz jeszcze dzięki wielgachne i do następnego:thumright:


HASZYSZ.COM RULEZZ!! :gand:


peace!!:spalony:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół