nasiona marihuany

[HPS 3x400W][2.88m2] Mix odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
dzięki za dobre słowo i buszki:tiphat:


Śmieszek tak jak pisałem wyżej, w następnym upie postaram się wyciaganac i pokazac wiekszosc plantów z osobna

Barney Kidsy daja rade, zgodnie z opisem nie za duze, dobrze rokujące indyjki, zresztą sam zobaczysz :thumright:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
[MENTION=19226]Gandi[/MENTION], dawaj upa! :pop:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Postaram się dziś wrzucić ;)
 

niktwazny1

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2019
Postów
33
Buchów
0
Co sądzisz o Original Amnesia (Dinafem)?
Jakbym mógł prosić gdy będziesz robił dzisiaj UP to wrzuć jej jakieś zdjęcia bo chciałem w nastepnym grow ją spróbować. Pozdro
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
up!! <joint>


Sorrki Panowie i Panie ze musieliście czekac dłużej na upa . . . no ale człowiek wiecznie zajęty a na dodatek swieta idą i jest jak jest

W boxie niby wszystko ok, bez większych problemów, kilka plamtów (3-4) pokazuje jakby lekkie przeznawożenie albo niedobór wapna, pozatym jakoś rosną ;)

Ok, foty, był to mniej więcej 4.5 tygodnia flow

o7~0.jpg



o6~0.jpg



o5~0.jpg



o4~0.jpg



o1~0.jpg



o3~0.jpg




kilka pojedynczych plantów wyciągniętych do zdjęc


Critical 2.0
critical_2_0.jpg



critical_2_00.jpg




Critical Cheese
critical_cheese.jpg




Crumpet, mam ich bodajże 3 ale nie wyciagnałem wszystkich do zdjęc, wielkościowo dorównują amnesiom a te są największe w boxie i bardzo niewygodnie się je wyciąga, zwłaszcza ze ilość miejsca w pomieszczeniu gdzie stoi namiot nie jest za duza, widać ze raczej będą potrzebowały z 10 - 11 tygodni
crumpet3.jpg



crumpet2.jpg



crumpet_1.jpg




Original Amnesia - największe w boxie, widać ze będą potrzebowały sporo czasu. Miałem kiedyś już Amnesie od Dinafemu i przysiągłbym ze kwitły szybciej, te pewnie będą potrzebować minimum te 11 tygodni albo i znacznie znacznie dłużej
a1.jpg



a5.jpg



a4.jpg



na samym dole topek Crumpeta, reszta Amnesie
a3.jpg



cała prawa strona i dół Amnesie, lewa góra i środek Crumpety
a2.jpg




Barney Kid - jak już wcześniej wspominałem w UPie, kompaktowa produktywna roslina aczkolwiek to ona zaczełą pokazywać przenawożenie lub niedobory magnezu gdzie reszta roślin idzie bez zarzutów, jakby nmie było myśle ze jak całego boxa zapachałbym tylko tymi Barneyami ilośc plonu mogłaby być całkiem ciekawa
plant nr.1.
b1111.jpg



b111.jpg



b1.jpg



b11.jpg



plant nr.2.
b2.jpg



b222.jpg



b22.jpg




plant nr.3.
b3.jpg



plant nr.4.
b4.jpg




Deep Cheese
deep_cheese1.jpg



deep_cheese_111.jpg



deep_cheese_11.jpg




I tu na koniec 4 rosliny po wyciagnieciu z boxa 2x Critical i 2x Barney Kid żeby wytłumaczuc się ze żeby wyciagnąc do sesji wszystkie rośliny trzeba się sporo nagimnastykować bo jak wspominałem miejsca w pomieszczeniu gdzie stoi namiot nie ma za wiele a roślin około 20 ;] . . .
2x_barney_2x_critical.jpg



Jakby nie było, do harvestu każda roślina powinna mieć z osobna własną sesje zdjęciową ;)

to tyle w tym upie i do następnego:thumright:

Zdrowych i Wesołych Świąt :harvest:


peace!!:spalony:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Barney kid ładnie sie prezentuja. Wysialem teraz bk, zobaczymy jak u mnie sie spisze. Ogólnie ladne krzaczki.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Te Amnesie to będzie hicior coś czuje Gandi.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
up!! <joint>

Tym razem bez większego komenatrza czy wyciągania pojedynczych plantów

Aaa musze dodac ze to sytuacja dokładnie sprzed dwóch tygodni, ponieważ wrzucam wszystkko z lekkim opóźnieniem.
Był to ostatni raz kiedy byłem przy roślinach w tym roku, następny raz zobaczę planty w okolicach 9 -10 stycznia i wtedy na pewno będzie to czas ścinania co najmniej połowy boxa . . . do tego czasu rośliny zostają pod opieką mojego kolegi, mam nadzieje ze wszystko będzie ok


ok foty, było to około 5.5 tygodnia flow


startują światełka ;)
1~434.jpg



12~16.jpg



8~103.jpg



11~35.jpg



13~11.jpg



14~8.jpg



4~339.jpg



2~420.jpg



10~37.jpg



6~193.jpg



9~63.jpg



3~385.jpg



5~265.jpg



7~137.jpg



peace!!:spalony:
 
P

pozytyw

Guest
qrwa gosciu, teraz a wtedy, zawsze bylo dobrze, jednak zrobiles duzo, - stoja jak zolnierze , no i podwoiles namiot :D sam chyba nie ogarniasz a moze, dobra robota , caly czas w grze, kto by co nie mowil, ten gosc robi robote, pozdro
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
up!! <joint>

Nie ma co dużo pisać, kolejna porcja zdjęc, obecnie jest około 9 - 9.5 tygodnia flow i harvest dla wiekszosc roślin zaczeła się jesień i nadchodzi nieubłaganie harvest - zaczynam ciąć w najbliższy piątek-sobota. Od blisko 2 tygodni rosliny dostają tylko czystą wode (z nakrętka octu aby obnizyc ph) z wyjątkiem prawej strony boxa gdzie głownie Amnesie choć i te od dzisiaj zaczęły być karmione samą wodą.
Kolega pod moją obecność, instruowany telefonicznie można powiedzieć ze dał rade ;)
Na pierwszy rzut oka można wydaje się ze najlepiej z tego ogrodka chyba poszedł Barney Kid, choć wszystko finalnie wyjdzie po scięciu i zważeniu ;]
Zdjęcia w tym upie bardziej ogólnikowe, jednak ścinka niedługo wiec każda roslina z osobna doczeka się osobistej sesji ;)

12~17.jpg



lewa strona boxa
13~12.jpg



prawa strona (gdzie planty jeszcze nie gotowe) w samym prawym rogu amnesie, najwyższy plant z frontu to Crumept
11~36.jpg



szczyt Crumpeta (thx Dea'th)
7~138.jpg



raz jeszcze Crumpecik (sorrki za jakość zdjęcia)
2~421.jpg



raz jeszcze rzut na prawą strone z innej perspektywy
14~9.jpg



Amnesia która idzie najwolniej
6~194.jpg



takie tam losowe - od lewej Critical Cheese i Critical 2.0
4~340.jpg



a tu drugi Critical Cheese, który rózni się od poprzedniego, wogole jakiś dziwak ;)
5~266.jpg



i jego topek
9~64.jpg



Barney Kid - jeden z lepszych
3~386.jpg



na koniec kilka grupowych
10~38.jpg



8~104.jpg



1~435.jpg



do następnego, harvestowego upa :harvest:


peace!!:spalony:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Piękne rosliny pozazdroscic takiego ogródka.Jak u ciebie z wilgotnoscia kolego bo ja to mam masakre odwieczny problem. Nawet teraz mam 70%pochłaniacz nie udupia musze wiekszy zakupic
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
kozak ogrodek ^^ sliczne soczyste paleczki mniam mniam az slinka leci
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Podziwiam całą operacje zaś współczuje strzyżenia <rotfl>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół