nasiona marihuany

[HPS 3x400W][2.88m2] Mix odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
yo!!



Box:
1.2m x 2.4 -2.88m2


Oswietlenie:
Lumatek 400W HPS z odblysnikiem Adjust A Wing, Gavita Pro 600W z regulacją od 300 do 660W, Gavita Digistar z mozliwością regulacji od 400 do 600W


Wentylacja:
na start jest TD Silent 350, po przełączeniu na flow będzie TD Silent 500


Nawozy:
standardowe od BioBizz


Donice:
11 litrów


Ziemia:
Canna Terra Profesional


Fotoperiod:
weg 18/6, flow 12/12


Treningi:
przyciałem na szybkości stóżki wzrostu


Urzadzenia dodatkowe:
wiatraki mieszajace


Rosliny:

- 5x Original Amnesia (Dinafem)

- 3x Critical 2.0 (Dinafem)

- 3x Crumpet (De'ath OS)

- 3x Barney Kid (The Outlaws Seeds)

- 3x Critical Cheese (Dinafem)

- Black Lime Reserve x Cherry Lime GT

- Chem '91 x Cherry Lime GT


Kilka słów o grow - obecna uprawa jest u mojego znajomego który nie ma raczej pojęcia o uprawie - ja go pilotuje. Przy grow jestem standardowo raz na tydzień, wszystkie inne czynności przy roślinach wykonuje mój kolega po uprzedniej konsultacji ze mną. Genralnie mimo utrudnień wszytsko idzie w miare dobrze poki co ;)
Jedynym minusem tej uprawy jest to ze namiot stoi w stosunkowo chłodnym pomieszczeniu gdzie w fazie nocnej temperatura u roślin spada do 14 stopni a obawiam się ze może być jeszcze chłodniej, biore pod uwagę dostawić jakies ogrzewanie tylko nie wiem za bardzo co żeby za dużo nie popłynąć z kosztami pradu bo pomieszczenie jest dość duże . . .

Kilka fotek od początku jak to było, sorrki za kiepska jakoś (robione na szybkości przy włączonym HPS) od teraz obiecuje będą już normalne - bez pomarańczowego koloru

Standardowo planty były z początku w malutkich doniczkach po czym po mniej więcej 2 tygodniach zostały przesadzone do 11 litrówek


tak to wyglądało w po przesadzeniu do większych donic, najbardziej spoznione rosliny czekały jeszcze tydzień na przesadzenie

1~428.jpg


2~414.jpg


3~382.jpg


4~336.jpg




tu jak najwieksze rosliny miały jakies 18 - 19 dni
18-19dni__.jpg


18-19dni.jpg




tutaj kilka dni pozniej
25dni.jpg


25_dni.jpg




i sytuacja sprzed tygodnia, na 3 dni przed przełaczeniem na 12/12 tu planty leca na Gavicie ustawionej na 550W i lumateku 400W
nearly_month.jpg




Jutro wrzuce zdjęcia z minionego piątku i postaram się w miare na bieżąco kontynuować tego growloga, raz jeszcze sorrki za jakos zdjęć - nastepne będą już normalne, bez HPSowej pomarańczy
[SUB][/SUB]



peace!!:spalony:

 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Sytuacja sprzed 4 dni . . . pierwsza doba po przełączeniu 12/12 . . . <coolpalacz>

1~429.jpg



2~415.jpg




Nastepny up w okolicach weekendu, wtedy tez postaram się wrzucić liste wszystkich odmian . . . ;]


peace!!:spalony:
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
O kurde jaki busz, będę oglądał i pobierał lekcje :D
W którym dniu mniej więcej na flo przełączone ?
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
O kurde jaki busz, będę oglądał i pobierał lekcje :D
W którym dniu mniej więcej na flo przełączone ?

Najstarsze miały blisko miesiąc . . ale było tez wiele które się ociągały stad tez zwlekałem z przełączeniem
Generalnie tak jak już wspominałem w fazie ciemnej temapratura spada do 13 stopni co tez chyba ma wpływ na nieco wolniejszy wzrost


Czas na kolejnego upa . . . tak jak obiecałem uzupełniłem liste odmian w pierwszym poście

Grow leci raczej bez większych problemów, powolutku do przodu . . .

Foty sa sprzed 5 dni czyli minionego czwartku

Dwa planty pokazały trochę jajec, mianowicie Black Lime Reserve x Cherry Lime GT i Chem'91 X Cherry Lime GT i niestety opuściły boxa (na fotkach jeszcze wszystkie rosliny w komplecie)
Straszna szkoda ze musiały opuścić boxa, były bardzo wigorne, ładnie się rozkrzaczyły i bardzo dobrze rokowały a ja niezmiernie byłem ciekaw tych strainów ale troszkę bananów wyskoczyło i nie mogę sobie pozwolić na ryzyko niekontrolowanego zapylenia zwłaszcza przy takim poletku i zwłaszcza ze box jest u niedoswiadczonego kolegi a ja tam jestem raz na tydzień

Aaa i 5 dni temu wjechał trzeci hps, i teraz świeci 3x400W.

Cały czas mnie męczy mnie troche ta niska temperatura w boxie podczas fazy ciemnej, na pewno spadki do 13 stopni nie wpływaja pozytywnie na rośliny. W najchłodniejsze dni wstawiana jest tam farelka ale ze pomieszczenie duże to jest w stanie podnieść o temeprature o te 2 - 3 stopnie . . . no nic zobaczymy jak będzie dalej

Foty (tak jak obiecałem) już normalne - bez pomarańczowej poświaty HPSów

był to mniej więcej tydzień po przełączeniu 12/12 i mniej więcej od tego czasu zaczynam liczyc pierwszy dzień kwitnienia


8~101.jpg



3~383.jpg



7~135.jpg



1~430.jpg



6~191.jpg



5~263.jpg



2~416.jpg



4~337.jpg




peace!!:spalony:
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Z fartem Gandi ! Napisz coś więcej o podlewaniu, nawożeniu, ile pH ma pożywka itp itd
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Żeby kolega przypadkiem na ten przedłużacz po lewej wodą nie polał bo może się skończyć nieciekawie ;)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Z fartem Gandi ! Napisz coś więcej o podlewaniu, nawożeniu, ile pH ma pożywka itp itd

ojj tu nie ma co za dużo pisać, podlewane co 2-3 dzień, minimalna zalecana dawką nawozów od Bio Bizza, raz na na 2 trzy podlania czysta woda . . . ph w okolicach 6.5 - 6.7




Żeby kolega przypadkiem na ten przedłużacz po lewej wodą nie polał bo może się skończyć nieciekawie ;)

a spokojnie spokojnie Śmiechu się uważa . . . jako tako . . . ;)


dobra Pany miałbyc up, pojechałem jak co piątek rano ogaraniac ogródek, wziałem lustrzanke ale niestety zapomniałem karty i dupa . . . cyknałem foto na odczepne telefonem, ale tylko takie zdawkowe bo obiecałem ze nie będę fotek "pomarańczowych" wstawiał . . . w ten piątek zrobie lepsze . . . jeszcze za dużo się w boxie nie dzieje wiec nie ma wielkiej straty, wszystko leci powolutku do przodu . . .

na oko pomiędzy 2 a 3 tygodniem flow

raz jeszcze sorrki za foty, słabe wiec tylko dwie poglądowe

11111111111111111.jpg


1111111.jpg


:spalony:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
up!! <joint>

sytuacja sprzed 4 dni, jakiś 3-4 tydzień flow

9~62.jpg



7~136.jpg



ustawione w boxie od lewej najmniejsze do największych na prawo
6~192.jpg



bardziej na lewo
5~264.jpg



i na prawo - najwyższe, wąskopalczaste w rogu to Amnesie
4~338.jpg



kilka losowych kwiatków
3~384.jpg



1~432.jpg



2~418.jpg



8~102.jpg



To na tyle, następnym razem postaram się zrobić trochę fotek pojedynczym plantom wyciagnietym z boxa, tek żeby dokładnie pokazac jak idzie dana odmiana . . .
Kolega u którego robie grow koniecznie chce jeszcze cos dokupić na kwitnienie do zestawu od BioBizzu wiec z racji ze teraz 4 tydzień się zaczyna poradziłem mu dorzucić Bloombastic przez najbliższe 2 tygodnie . . .
aaa były zimniejsze dni wiec w fazie nocnej teraz chodzi farelka, dzięki temu temperatura nie spada za bardzo poniżej 20 stopni co widocznie porawiło wigor roślin . . . to tyle w tym upie i do następnego

peace!!:spalony:
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Ależ Panie Wam to za***iście idzie... Coś pięknego, piękny las...
:dance:
pzdr
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Pięknie. Taki busz że jak ktoś gdzieś pisał, tylko lemura brakuje :brawo:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Bardzo ładne i zdrowe, stara się kolega widać :) Zrobisz mi foto Barney Kidów następnym razem? ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół