nasiona marihuany

Warr no8 x Serious 6

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Pechy Poszly lecz baba jak przybiła pieczatke priorytetow trafila w kapsułke mogla uszkodzic .

Trafiło na Twoją. Pech.

A co ci malunki przeszkadzają, to również nie kumam.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Zycie akurat no trudno , nie bedzie warriora w nowym boksie , a szkoda , podziekowal jeszcze raz majster :)
Moge pokryc koszt nastepnej wysylki jesli bialbys jakies pestki chociaz ze dwie ...
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Bez urazy, najlepiej by w szkatulkach te pestki wysylac ;)
A sama kartka jak to kartka pojdzie w smieci. Zaoszczedzona 1 kartka spoko, raczej zbednie by wypominac jakies bazgroly, chociazby dlatego ze masz pestki za frajer, wysylka raczej nie na twoj koszt i ryzyko przy robieniu pestek nie male.
[MENTION=70381]Bicouz[/MENTION] szacun ;)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Widziales pestki od buza jak zapakowane ?prosty sposob a jak ze skuteczny , pestki ladnie umieszczone wewnatrz kartonu tak ze po zamknieciu dwoch zstron dwie polowki pestki chowaja sie ... podziekowalem koledze , ale troche mnie ponioslo widzac to co zobaczyllem ... Twoje tez byly pieknie zapakowalem BioFarmer
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
siema mordo doszal paczka ale cala roz***ana , nasiona zmiazdzone nie nadaja sie do nieczego , kiepsko zapakowane i te kartki z jakimis malunkami wogole nie profesionalnie , ogolna tragedia


Zawsze prawie wysyłam w kapsułkach z tymi kulkami do wyciagania wilgoci oraz kartką abby był asztywna koperta żeby sie nie przczepili co to za kapsułka w pustej kopercie rysunki Dragona Balla SSJ3 mojego 5 letniego syna więc doceń jego twórczość :D nie płaciłeś nie musisz płacić poprostu daj adres wyślę jeszcze raz nie ma problemu
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Pieknie? Liczy sie sama zawartosc. Tyle ze dobrze zapakowalem w karton na wypadek stempla pocztowego. Lecz chlopy pisali ze przy odklejaniu tasmy cos tam sie wyrwalo i nie wiedzieli co jest co. Poradzili sobie, odtwarzajac gotowe paczki ze zdjecia ktore bylo na forum. Doszli jakie maja odmiany. Bez spiny poinformowali o sytuacji i jak sobie z tym poradzili. 5!
 
Ostatnia edycja:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Mówiłem niech pani stempluje bliżej środka to ostatnia ***nęła na boku stara i wredna pewnie specjalnie,nie będzie mi gnój rozkazywał:face-slap:
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
List z malowidłami doszedł i do mnie :D
Dzięki i zapraszam na wiosnę na FR!
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
doszło doszło doszło,
zawartości listu kierowanego do mnie nikt stemplem dziennym nie roz***ał dziękuję bardzo :salut:
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
powiem Ci Deus, że zdrowo wyglądają te pestki od Ciebie :meksyk:

No ładne są,kiełkuja jak po***ane z za***istych rodziców zobaczymy co wyjdzie, teoretycznie powinno wyjść coś mega za***istego<peace> ale sie zobaczy mam pewien plan w UK co do nich a mianowicie cos wyselekcjonować.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Siema mordo pesteczki doszly w idealnym stanie i nie naruszone , piekne okazy z tych pestek serio !! , dziekuje bardzo zycze szczesliwych swiat bozego narodzenia . pozdrawiam Lukex|OG

mozesz cos opisac o tych krzakach jakie wysokie rosna ? czy potrzebuja duzo nawozow? jakies zdejcia calych krzakow ?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół