nasiona marihuany

Warr no8 x Serious 6

Wyszukiwarka Forumowa:

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
:weed-2:Siemacie :weed-2:




"Miałem zrobić pechy więc zrobiłem"




Z 4 pech wyszło 4 facetów więc zostawiłem najwiekszego ponad 2m bydlaka i dałem mu się spier##### pyłkiem na dziewczyny,pestki są z jednego serious 6 który były największy oraz najwcześniej zakończyły żywot gdyż pod koniec września więc bardzo wcześnie jak na tą odmianę,przynajmniej u mnie zawsze kończyły połowa listopada dała +- 250 z popcornem naprawdę fajnego żywicznego sosnowego tematu,sam jestem podjarany co z tego wyszło!













Do rozdania mam 6 pakietów kiełkują jak szalone! wrzuciłem wieczorem a na drugi dzień po poludniu juz popękały i wychodziły kiełki:zombi:






Warunki:

1.Przynajmniej Rok na forum
2.Fotorelacja Outdoor
3.minimum 100 buchów
4.Przeprowadzona fotorelacja z pestek nie koniecznie wszystkich
5.Bezpieczny Adres
6.Wrzucajcie mi linki do swoich fotorelacji wybiore 6 i tyle.


Roztrzygnięcie powiedzmy 12 Listopada.



 

Ro88

New member
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1
Buchów
0
A mając w sumie zerowe staty na forum można się załapać? Mam spore doświadczenie w uprawie więc będzie im dobrze a mi to mega pomoże.

---------- Post Zaktualizowany 20:09 ---------- Data pierwszego postu 20:06 ----------

Mogę potwierdzić zdjęciami ?
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
mało osób sie zgłosilo wiec sprobuje szczęścia
pechy by sie przydały po smutnej informacji grzesia

zdjecie z FR z tego roku
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
SIemacie,sorry za niedyspozycyjność ale jestem,Wszyscy mozecie dać adresy i tyle ")
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
We wtorek bądz srode wyśle pechy.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Pechy Poszly lecz baba jak przybiła pieczatke priorytetow trafila w kapsułke mogla uszkodzic .
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Podziekowal bede sie spoedziewal pestek w sobote albo w poniedzialek , ja w tym samym kraju mieszkamy :) pozdro Deus
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
siema mordo doszal paczka ale cala roz***ana , nasiona zmiazdzone nie nadaja sie do nieczego , kiepsko zapakowane i te kartki z jakimis malunkami wogole nie profesionalnie , ogolna tragedia

 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
Słuchaj ziomek wysłał ci nasionka zapewne na swój koszt , z***any system poczty bądź innej popularnej firmy przewoźniczej poradził sobie z ta przesyłka jak widać za***iscie . Teraz gdy jest taki zapieprz przedświąteczny paczki 10 kg lądują zapewne wsZedzie gdzie się da i tu akurat trafiła na Twoja paczkę . Co do pomazanej kartki to szczyt bezczelności się o to czepiać ! Po 1 chłopak dba o środowiskowo bo nie wpie****a tony papieru tylko po to żebyś mógł podziwiać Biel kartki ... która i tak wy***iesz jak ta która masz... po drugie to potraktuj to jako za***isty prezent bo może to bazgroły jego dziecka który w tajnym szyfrze życzy Ci za***istych plonów ... Trochę wyobraźni i rekompensaty w formie. Życzliwości w zamian za dobre chęci ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół