nasiona marihuany

Critical 2.0 czy critical mass ? Oraz odmiany Thc/CBD 1:1

Wyszukiwarka Forumowa:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Siemanko szukam jakies produktywnej odmiany zastanawiam sie nad critical 2.0 lub critical mass ma ktos jakies opinie do Tych dwoch odmian ? A moze znacie cos lepszego ^^?
Oraz czy ma ktos do polecenia jakas fajna odmiane THC/CBD 1:1 ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siemanko szukam jakies produktywnej odmiany zastanawiam sie nad critical 2.0 lub critical mass ma ktos jakies opinie do Tych dwoch odmian ? A moze znacie cos lepszego ^^?
Oraz czy ma ktos do polecenia jakas fajna odmiane THC/CBD 1:1 ?

ty a to ma być indyjka sativka czy hybryda? Poza tym dział od takich dyskusji jest chyba- Jaką odmianę wybrać?
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Co do produktywnej to indica/hybryda ewentualnie
A THC/CBD obojetnie :)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Mordo masz tysiąc możliwości a produktywność zależy nie tylko od genów a i od warunków i skila ale ja bym sprawdził starego poczciwego Super Skunka - indyjka z porządnym plonem. Miałem właśnie dopalam resztki i wrócę do niej jeszcze napewno. Ewentualnie Critical Kush - podobnie jak poprzednia. Najlepiej poszukać w zakończonych u starych wyjadaczy.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Wporzadalu dzieki bardzo juz rozkminiam tematy

---------- Post Zaktualizowany 15:16 ---------- Data pierwszego postu 15:05 ----------

Powiedz mi jeszcze jak zapaszek z super skunkiem ? Bardzo smierdzial ? Zastanawiam sie nad Nothern light jeszcze tez podobno wmiare dobre plony a niewali podobno tak bardzo z czego co patrzalem z fotorelacji.
Mam problemy wmiare z zapachem w obecnym domu I filtr nawet za bardzo nie pomaga mysle ze jest to problem jak box stoi .
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
No trochę śmierdzi nie powiem a northerna nie miałem.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
ten Northern light też potrafi zaśmierdzieć wcale nie jest taki bezzapachowy, przynajmniej u mnie a kupowałem z RQS
 
J

ja72

Guest
Wporzadalu dzieki bardzo juz rozkminiam tematy

---------- Post Zaktualizowany 15:16 ---------- Data pierwszego postu 15:05 ----------

Powiedz mi jeszcze jak zapaszek z super skunkiem ? Bardzo smierdzial ? Zastanawiam sie nad Nothern light jeszcze tez podobno wmiare dobre plony a niewali podobno tak bardzo z czego co patrzalem z fotorelacji.
Mam problemy wmiare z zapachem w obecnym domu I filtr nawet za bardzo nie pomaga mysle ze jest to problem jak box stoi .

ale jak już chcesz Northern to weż od Sensi Seeds a nie z jakiegoś BiedaBanku co to koło Northern nawet nie leżało.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Wporzadalu dzieki bardzo panowie [MENTION=93035]ja72[/MENTION] no wlasnie czytalem chyba wczoraj ze sensi najlepsze ma
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół