nasiona marihuany

[1m2][HPS400][Critical, Super Skunk, Power Plant]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Cześć, jest to moja druga uprawa indoor. Zakładam ten temat bo już pojawiły się problemy, a chciałbym żeby w tej uprawie wyrosło w końcu takie palenie jakie zawsze dostawałem. :D Rośliną liczę flo od 14.10. Wczoraj wygoliłem im trochę doły. Nie miałem dużo czasu więc tak mniej więcej przeglądałem rośliny w poszukiwaniu bananów również, bo ostatnio znalazłem jednego. W poprzedniej uprawie miałem naprawdę ich sporo, bo wyrwałem ich z 30. Wyrywałem również już pootwieranie, a w paleniu i tak nie miałem ani jednego nasiona. Przeglądając rośliny znalazłem o to te larwy. Jak to zlikwidować? Liście dolne były mocno podziurawione, a te które znalazłem w topie to nie byłem w stanie powiedzieć czy obok są banany i już jest tak mocno zapylony top czy tak w***ała mi topa :freak: Usunąłem oczywiście ten odrost. No to czas na zdj tych sk***ieli jak i całości. Posiadam biobizz leafcoat w obawie o pleśń ze względu na dosyć wysoka wilgotność w ostatnim grow, ale nie wiem czy to nie jest za słabe na takie robactwo.
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Arcy Hultaj

Member
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
15
Buchów
0
Albo wybrać ręcznie albo

Karate zeon 050sc 0,5ml na 1l wody
środek powierzchniowy nie wnika w roślinę i stosunkowo szybko się dezaktywuje 7dni więc do zbiorów już nie będzie po nim śladu tak samo jak po gąsiennicach.
 

Ksylitol

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
46
Buchów
36
Albo wybrać ręcznie albo

Karate zeon 050sc 0,5ml na 1l wody
środek powierzchniowy nie wnika w roślinę i stosunkowo szybko się dezaktywuje 7dni więc do zbiorów już nie będzie po nim śladu tak samo jak po gąsiennicach.
Powybieralem ręcznie, psiknalem biobizz leafcoat, bo to akurat miałem pod ręka i nie widzę, aby pojawiały się kolejne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół