nasiona marihuany

Przygotowania do pierwszej uprawy indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Witam wszystkich kolegow!
W planach mam rozpocząć swoją przygodę z indoor, sporo lat zabawy na out więc jakaś wiedza jest lecz jednak outdoor a indoor to dwie różne zabawy więc mam kilka pytań do bardziej doświadczonych kolegów ;)

Planuje boxa o wymiarach 80x80x180 cm z lampą HPS 250w lecz problem polega na tym że pomieszczenie w którym będzie znajdować się box jest pomieszczeniem ''gospodarczym" w którym temperatura Wacha się w chwili obecnej między 4-5 stopni przy temp zewnętrznej -1 -2 stopnie i tu pierwsze pytanie czy lampa HPS 250w da radę ogrzać boxa to wystarczającej temperatury czy lepiej zainwestować od razu w jakieś dodatkowe źródło ciepła znalazłem coś typu greenhouse Heather

https://www...........

czy to wogole działa i czy jest sens to kupować? Następne pytanie dotyczy wentylacji z racji tego że zależy mi na cichej pracy czy polecacie wentylator marki axial quiet 100?

https://www...............


Sprawdza się czy lepiej też od razu zainwestować w jakiś tłumik akustyczny lub inną wentylację której nie słychać?

Następnie pytanie o filtr węglowy jaki polecacie i jak to jest z tym zapachem likwiduje w 100% czy jednak dalej coś pachnie? ;)

I ostatnie pytanie dotyczące ilości roślin w boxie czy 6 szt nie będzie za dużo? Moje doświadczenie out mówi że w takim boxie o takich wymiarach to nawet jeden sezon się nie zmieści no ale wiadomo out to co innego dlatego pytam was koledzy :p
Z góry dzięki za pomoc jeżeli uda się wszystko dograć to relacja murowana!

Pozdro 420!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
[MENTION=87001]elektro stas[/MENTION]


nie zamieszczamy linków do sklepów z poza forum


wklej fote (tylko z galerii #) lub link z forumowego szopa






-co do tematu to na moje oko 250 to za mało a w Twoim przypadku gdzie masz zimno to 400 było by ok

-możesz dac 6 sztuk 4 jak i jedną,to zależy od Ciebie i wegowania
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół