nasiona marihuany

Nasiona z własnych topów

Wyszukiwarka Forumowa:

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siema,
Na starcie chciałbym zaznaczyć kilka warunków wypowiadania się w tym temacie:
-Proszę tu tylko o opinie osób, które wyciągały nasiona z własnych topów a nie z palenia od dila, kolegi itd.
-Proszę tu o opinie osób, które na całym krzaku znajdywały dosłownie zaledwie kilka nasion.
-Proszę tu o udzielanie się osób, które rzeczywiście wysadziły i zebrały plon z takich nasion.

No dobra, temat jest tak znany, że ile pytań tyle odpowiedzi. Wiem jednak, że znalezienie np. dwóch nasionek z roślinki, która nam dała ładny plon wiąże się z mniejszym ryzykiem hermy niż gdybyśmy znaleźli tych nasion mnóstwo. Wiem również, że nasionko znalezione w topach, gdzie nie było osobnika męskiego w okolicy, tzn szans zapylenia musi być femką.
Ciekawi mnie czy roślinka z owej pestki rośnie tak samo jak jej matka, czy dużo pojawia się pestek czy raczej podobnie jak w pierwszym pokoleniu. Czy taka roślinka będzie niemal klonem matki czy jednak standardowy rozrzut genów?
Ciekawi mnie ten temat strasznie, ponieważ w tym roku na Oucie miałem od GGSa kozak PAFa, palonko zbite jak lampka, jasny kolorek, mega śmierdziuch i naprawde kur***ko mocny(zdecydowanie mój najmocniejszy out ze wszystkich), wszyscy chwalą. Niestety prawdopodobnie w następnym sezonie będzie inny mix genów, ponadto nie ma pojęcia co to były za geny, bo roślinki się pomieszały. Na przyszły rok dałbym jej inne warunki, żeby nie spleśniała tak jak w tym roku(90% sortu do wywalenia, w tydzień plecha zjadła na początku października przy dużych deszczach).
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
a jednak się wtrące..nie będzie żadnych femek,będą regi bo zapylił to banan,jajko już po prostu zwykłym pyłkiem

będzie rozstrzał jak się patrzy czyli jak to u ggsów standardowy rozrzut genów ... a info o lekkiej bananizacji pójdzie dalej w pokolenia :crazy:

chyba że się myle i będą rosły feminizowane klony matki,ojca i jajcarskiego ducha w jednym ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Muszę Cię zasmucić, ale chyba w przyszłym sezonie nie będzie żadnego mixu genów od ggs. :(
 

bonzomaj

New member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
2
Buchów
0
Bylem w identycznej sytuacji i co?
i straciłem cały sezon (pół roku dogladania roślin)
Przeczytaj sobie mój temat w początkujących - brak mocy.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
a jednak się wtrące..nie będzie żadnych femek,będą regi bo zapylił to banan,jajko już po prostu zwykłym pyłkiem

No skoro mówi że nie było męskich w okolicy to nie mogą wyjść regi. Femki ewentualnie hermy mniejsze lub większe.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
No skoro mówi że nie było męskich w okolicy to nie mogą wyjść regi. Femki ewentualnie hermy mniejsze lub większe.

A skąd on wie, czy parę km w jedną czy drugą stronę coś nie rosło? Pewność, że to nie pyłek z zewnątrz można mieć tylko indoor.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
U mnie w okolicy rosnie duzo dzikusow. Po za tym, co jakis czas pojawiaja sie nowe miejsca z ruderalnymi przywiezionymi z ziemia skads... Jak na jakims miejscu pojawia mi sie w produkcie wiecej nasion to zmieniam miejsce.

Ogolnie zasada jest taka; jesli nie wiesz skad sie wziely nasiona, to nie bedziesz wiedzial co z nich wyrosnie. Nie oplaca sie takich wysiewac. Koszt pestki w porownaniu do pracy ktora trzeba wlozyc w sezon jest tak niski ze nie ma to sensu.
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
kilkukrotnie zdarzały mi sie niewiadomo skad nasiona w topach. czesc wysadzalem i przewaznie wychodzily hermy, ale nie zawsze czasem ladne femki nie gorsze od mamusiek ;) Najczesciej hermil mi sie Critical+ od Dinafem
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ja wysadzałem nasiona z własnych topów i wychodziło różnie, lecz lepiej nie ryzykować ponieważ cena nasion w porównaniu do profitów z towaru jest znikoma, ostatnio sam zrobiłem nasiona femi z ggs po wysadzeniu ich na tegorocznym oucie wyszło wszystko co wyjść miało :), af, pafy i sezony czyli tak 50% pafy 25 % af i 25 % sezony, pojawiły się też rasowe samce ale doglądałem spoty więc opanowałem sytuację.

Mianowicie na jednym ze spotów miałem 10 femek seriosus 06 i nepal x hindu kushe słabo je doglądałem, a gdy nastąpiła kosa zdziwienie było wręcz za***iste wszystkie n x hk zasrane nasionami na maxa, serious 06 miał znikome nasiona można było policzyć na palcach a stały obok siebie i jak to się stało nie mam pojęcia do dziś, następnie te same n x hk na innym spocie były czyste, teraz też sie zastanawiam czy warto wysiac te nasiona czy nie choć by na próbę co z nich wyjdzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół