nasiona marihuany

Termin ważnośći.

Wyszukiwarka Forumowa:

maria2

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2010
Postów
327
Buchów
0
Cześć. Co myślicie o przeterminowanych nawozach ? Mam cały zestaw nawozów canny który otwarłem i użyłem tylko raz. Z tym że to było 3 lata temu, po 3 latach wracam do gry i właśnie rozkminiam czy mogę ich użyć? Jeśli chodzi o kolor zapach bez zmian, nie widzę również jakiś osadów. Mam również nawozy z hesi, i ciekawe jest to że one nie mają daty przedatnośći. Przechowywałem je w piwnicy w szczelnie zamkniętym kartonie.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Nie ryzykuj.Nawozy są na prawdę niedrogie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Canna ma zaniżony termin ważności/przydatności o przynajmniej 2 lata, więc raczej możesz lać bez obaw. Jeszcze zależy co tam masz, ale takie rzeczy jak terra vega, flores czy PK 13-14 nie mają prawa się popsuć. Reszta jeśli są więcej niż 2 lata po terminie to bym nie ryzykował.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Myślę że jak nie pomogą to nie zaszkodzą. To tak samo jak by miały się tabletki przeterminować.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Myślę że jak nie pomogą to nie zaszkodzą. To tak samo jak by miały się tabletki przeterminować.

Widzę w pierwszym zdaniu analogię do twoich postów...
Jesz przeterminowane tabletki?
 

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
Ja tam leje canne po terminie i jest ok. Pewnie od warunków trzymania itp dużo zależy.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Widzę w pierwszym zdaniu analogię do twoich postów...
Jesz przeterminowane tabletki?

Zdarzało mi się korzystać z kropli na receptę po terminie. Ale to były tak magiczne krople że nie mogłem ich wyrzucić. Przeciwbólowe.
 

maria2

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2010
Postów
327
Buchów
0
Użyłem tych nawozów i nic roślinką nie jest, a wręcz przeciwnie.
5!
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
ja też z pół roku temu wróciłem do hodowania po 5-6 latach i nawozy BioBizz (nie wiem jaki termin) dawały spokojnie rade przez ostatnie 2 uprawy i na trzeciej też nie widzę żadnych skutków ubocznych ;D
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
Najzwyczajniej w świecie są po prostu wymogi i data musi być na opakowaniu będącym w sprzedaży jednak nie oznacza to, że zaraz po nie można używać.
Spotkałem się z wiórkami dębowymi do alkoholi z datą...
Przecież oczywiste ze nawet rok później nie stracą swoich właściwości ;) oczywiście nie jest to reguła do wszystkiego co ludzie produkują i sprzedają ;)
 
V

vviipp

Guest
Obczaj rozpad pierwiastków azot fosfor potas, nie wiem jak organika, ale minerały długo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół