nasiona marihuany

Gorzki smak

Wyszukiwarka Forumowa:

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
281
Buchów
818
Odznaki
1
Witam. Palilem wczoraj swoj temat po ok miesiecznym curringu. Ogolnie zapach 10 na 10,dzialanie tez spoko, pestki od grzesia. Jednak podczas palenia temat jest bardzo gorzki w smaku co mnie martwi. Nie zostal napewno niczym skazony poniewaz sam sie nim opiekowalem, zero nawozow, czysta natura. Wydaje mi sie ze ten posmak pojawil sie przez zbyt szybkie suszenie i chlorofil nie odparowal. Suszylem go w pokoju pod wiatrakiem przez 3 dni w temepraturze pokojowej. I teraz pytanie, czy da sie cos zrobic aby pozbyc sie tego gorzkiego smaku?
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Mi się wydaje osobiście że smak się jeszcze poprowi po dłuższym curringu. Moje palenie osiągnęło genialny smak po 3 miesiącach curringu więc u Ciebie pewnie będzie podobnie
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Miałem podobny problem dawno temu z jednym krzakiem- fioletowy aż czarny Purple Power chyba i jak pięknie pachniał leśnymi owocami zwłaszcza przy kruszeniu to w smaku był w chu*a paskudny - gorzki właśnie. Curring był długi i razem z innymi odmianami i one tak nie miały. Gdzieś potem znalazłem info że ta odmiana tak może mieć więc może i w twoim przypadku jest podobnie.
 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
281
Buchów
818
Odznaki
1
Ta odmiana to amnesia x guerilla gold od grzesia, flush nie byl robiony bo nie bylo takiej potrzeby, no zapach jest bardzo slodki za to smak taki gorzki ze sie nie da palic
 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
281
Buchów
818
Odznaki
1
Myslicie ze zrobienie na tym temacie wc by pomoglo?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Też miałem taki przypadek. Nie pamiętam co to była za odmiana, ale palenie tego zawsze pozostawiało niesmak. Raczej jest to bardziej cecha niż wada i nic z tym nie zrobisz.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
po WC na pewno nie będzie lepiej a będzie tylko zdecydowanie gorzej
 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
281
Buchów
818
Odznaki
1
Dodam ze 2 rosliny pokazaly rozne feno, jedna byla bardziej fioletowa i nie wszystkie topy z jednej rosliny sa gorzkie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół