nasiona marihuany

[AF][85w][0,16m2] +Speed Auto [Debiut]

Wyszukiwarka Forumowa:

kamil912

New member
Rejestracja
Paź 24, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam bardzo serdecznie na moim debiucie jako grower!

Nasiona:
+Speed Auto
Box: własnorecznie przerobiona szafa 40x40x200
Oświetlenie: PROSTAR CFL 85W na wzrost/ Elektrox CFL 85W na kwitnienie
Ziemia: Uniwersalna firmy KRONEN, zawierająca perlit i ukorzeniacz w doniczce 7l
Wentylacja: SilentiumPC Zephyr 140 x2
Nawozy: HESI + Asahi
Inne: Odbłyśnik + oklejenie z foli mylarowej
Trening: LST


Aktualnie roślinka ma 28 dni odkąd wykiełkowała. Długo zbierałem się z fotorelacją, gdyż nie byłem pewien początków. Moje dziecię ma się bardzo dobrze, z tego powodu chce się nią podzielić i zaczerpnąć nieco fachowych porad :oczy:
Także nie przedłużając zamieszczam kilka zdjęć:
Dzień 1

Dzień 18

Dzień 27


 

kamil912

New member
Rejestracja
Paź 24, 2019
Postów
4
Buchów
0
Dziś mamy 32 dzień życia. Zamontowałem własnej roboty filtr węglowy, gdyż roślinka zaczęła pachnieć (bardzo przyjemnie i smakowicie oczywiście :D). Martwi mnie jednak jedna sprawa. Odkąd zaczęła kwitnąć końcówki młodych liści trochę zżółkły. Co prawda nie postępuje to dalej. Od kilku dni zauważyłem też czerwienienie łodyg liści. Trochę poczytałem i dotarłem do sprzecznych informacji. Z jednej strony wychodzi na kilka braków w pierwiastkach (siarka, potas, magnez, fosfor). Z drugiej zaś to czerwienienie może być naturalne dla roślinki przez jej geny. No i też kwestia pH. Dostały ostatnio dawkę wszystkich pierwiastków razem z wodą.






A tu inne zdjęcia:


 

kamil912

New member
Rejestracja
Paź 24, 2019
Postów
4
Buchów
0
Dawno nie robiłem aktualizacji więc jestem. Minął właśnie 48 dzień. Póki co roślinka puchnie w oczach. Niedługo po wcześniejszym wpisie kupiłem miernik pH i okazało się że moja kranówka ma ok. 8 pH :jprd: Ograniczyłem też nawozy, gdyż roślinka nie wykazuje niedoborów. Zółte końcówki były spowodowane zbyt wysokim pH oraz gorącem. Temperatura potrafi dojść do 33 stopni. A teraz kilka zdjęć:











 

kamil912

New member
Rejestracja
Paź 24, 2019
Postów
4
Buchów
0
Roślinka dobiła do 56 dnia i wygląda zdrowo. Co niektóre wiatrakowe liście zaczynają żółknąć, ale to chyba normalne w tej fazie kwitnienia. W opisie producent wspominał o 65 dniach. Włoski powoli brązowieją, ale trichomy póki co w większości przeźroczyste. Leję już samą odstaną kranówką z wyregulowanym pH. Macie jakieś porady na sam koniec, przed ścinką? Słyszałem od kolegi o podlewaniu wodą z cukrem i coś o 2 dniach ciemni (wyczytane na forum).
Roślinka pachnie niesamowicie, aż ślinka cieknie. Może to nie będą oszałamiające zbiory, ale jak na własny użytek wystarczy.

















 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół