nasiona marihuany

Taka cena, kto tyle daje?

Wyszukiwarka Forumowa:

MaPi13

New member
Rejestracja
Paź 24, 2019
Postów
2
Buchów
0
Zakłądam temat, bo chcę się dowiedzieć, kto daje 40-50 zł za palenie? Mowa tutaj o wawie i dużych miastach. Nie chce słyszeć jak w tyma temacie https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?53147-1g-40zł-!/page26&
,że nie kupuje, sam sadze i sram na deala. Gdy fajki zdrożały w ch** to ludzie zaczeli kręcić własne, potem przeszli na liquidy. Ale dac 40-50? Gimbaza tyle nie da, to na kim zarabiają deale?
Znacie osoby (frajerów), które regularnie kupują po takich cenach?
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
U mnie w mieście jest dużo osób ( frajerów) którzy płacą za palenie 50 zł za gram i 40 zł za gram przy zamówieniu powyżej 10 gram
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Takie są ceny. Wszystko drożeje na przestrzeni lat, to niby czemu zioło miałoby nie drożeć. Problemem nie jest cena, tylko to że sprzedaje sie jakiś syf co się do palenia nie nadaje.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
U mnie w mieście jest dużo osób ( frajerów) którzy płacą za palenie 50 zł za gram i 40 zł za gram przy zamówieniu powyżej 10 gram

Z tym " Frajerem" to oczywiście żartowałem ;)

---------- Post Zaktualizowany 15:47 ---------- Data pierwszego postu 15:44 ----------

@judaista zgodzę się z Tobą w 100% ale uważam że nie tylko swoje zdrowie szanujemy ale i innych też
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,104
Buchów
9,705
Odznaki
10
Kwestia możliwości. Sam przez długi czas musiałem dawać 50, ale to zawsze było dobre palenie.

Za to też koleżka opowiadała, jak jej córka uzależniła się od palenia, a brała taniej, za 30 zł. Najpewniej dodawali tam jakiegoś syfu, bo na jednej rodzinnej wycieczce zrobiła taki raban, ze musi zajarać, że potem na jakimś programie odwykowym wylądowała. No więc ja ze swoim droższym towarem takich cyrków nie miałem. Czasem jednak lepiej być "frajerem" ;)
 

MaPi13

New member
Rejestracja
Paź 24, 2019
Postów
2
Buchów
0
Z tymi frajerami trochę przesadziłem. Ale nie rozumiem jak to możliwe, że ceny idą w górę, a sprzęt do uprawy tanieje, i jest łatwiej dostępny.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Sprzętu jest coraz więcej więc pewnie konkurencja sprawia że tanieje. Co do ceny zioła to raczej zioło staniało. Inflacja powoduje to że kiedyś 30-40 PLN miało większą wartość niż teraz 50 PLN. Więc ogólnie zioło jest wiele tańsze. U nas w ciągu ok 20 lat wzrosło z 40 PLN do 50 PLN za gram za***istego zioła. To dużo? Wadpię. Zarobki w tym czasie wzrosły kilkukrotnie. Dzieciaki urodzone po 2000 roku nie mogą tego pamiętać. My kiedys się musieliśmy składać w kilku na gram hehe. To były czasy..
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Z tymi frajerami trochę przesadziłem. Ale nie rozumiem jak to możliwe, że ceny idą w górę, a sprzęt do uprawy tanieje, i jest łatwiej dostępny.

Inflacja obejmuje też i szarą strefę. Musiałbyś się zagłębić w prawa rządzące światem ekonomii. :p
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Takie są ceny. Wszystko drożeje na przestrzeni lat, to niby czemu zioło miałoby nie drożeć. Problemem nie jest cena, tylko to że sprzedaje sie jakiś syf co się do palenia nie nadaje.

Pany widziałem kwity od ziomka z sądu takiego jednego frajerka co sie rozpruł że handlowali trawą mieszaną pół na pół z dopalaczami. Trawa od Wietkongu plus dopalacze i weź to pal i jeszcze 50 ziko zapłać. Masakra.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Trawa będzie tylko drożeć, imo ludzie płacą bardziej po***ane ceny za zioło niż 50zł. Importy z Cali zamawiane z neta kosztują średnio 80 euro za 3.5g i ludzie kupują więc 50zł za gram dobrego indoora to dobra cena.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół