nasiona marihuany

Pomocy!

Wyszukiwarka Forumowa:

szajba539

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
9
Buchów
0
witam roslinka nie byla podlewana 4dni ze wzgledu na suchosc podlalem ja 1.2l wody na 11l doniczke ph 6.3 wilgotnosc 55-70 w zaleznosci czy wlaczona lampa i nie popryskalem tez wywarem z czosnku nieduza iloscia na liscie i do okola bo zauwazylem ziemniorki temp nie przekracza 29stopni pilnie prosze o pomoc. zdj dodane po podlaniu.

---------- Post Zaktualizowany 08:40 ---------- Data pierwszego postu 08:39 ----------

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1049529

20191024_085234.jpg


---------- Post Zaktualizowany 08:41 ---------- Data pierwszego postu 08:40 ----------

dodam ze roslinka podczas wlaczonych lamp wyglada tak samo
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ja już ziemiorkami kompletnie przestałem się przejmować, czasem jakiś wlep powiesz jak za dużo ich. Traktuję to jako bioindykator, im więcej życia w glebie tym lepiej. :D

chu**wa perspektywa trego zdjęcia. wygląda zdrowo, liście mega szponiaste... Czym nawozisz? Czym swiecisz i z jakiej odległości?

Jeżeli roślina była przesuszona czy coś i podlales ja 1.2l na 11l to troche mało, poza tym nabranie turgoru trochę trwa. A zdjęcie robiłeś chwilę po podaniu z tego co wyczytałem.
 

szajba539

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
9
Buchów
0
Poczekam trochę i zobaczymy czy się poprawi jak coś wstawię nowe lepsze zdjęcia lampa około 30cm od szczytów hps 150 4dni temu była podlewania połowa dawki biohumusa

---------- Post Zaktualizowany 09:22 ---------- Data pierwszego postu 09:16 ----------

Za jakis czas wstawie nowe jak się nie poprawi biohumus połowa dawki 4dni temu lampa hps 150 i koło 30cm od szczytów tak zdj chwilę po podlaniu
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zakładaj fotorelację lepiej. :p

Co to za biohumus? W jakiej to ziemi siedzi? strasznie krępa ta sałata Co to w ogóle? Jakieś auto? :confused:
 

szajba539

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
9
Buchów
0
dodam jeszcze ze szczyty sa opadniete i liscie wykrecone do srodka w gore wczoraj zrobilem tez inny sposob na te ziemniorki z wody cukru plynu i octu o takich samych proporcjach ale wyciagnalem ten wywar bo strasznie bylo czuc jakby jakims opryskiem ;/

---------- Post Zaktualizowany 09:31 ---------- Data pierwszego postu 09:28 ----------

biohumus superforte a ziemia kupna za 30zl 50l w sklepie internetowym tak auto od wczoraj mi sie to z nia dzieje a tak to petarda no i jest nadal bardzo zielona to raczej tylko jak pisalem wyzej
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Smutna jakby przelana była. :D Donica lekka czy ciężka? kiedy podlewasz - metoda ważenia donicy?

A i ten biohumus to mineralno-organiczny więc tam uważaj w przyszłości, żeby nie przenawozić/zasolić podłoża.

plus zdjęcie wstawiasz robiąc tak:
clear.gif



Po drugim zdjęciu to pazury jak od nadmiaru azotu... podlewałeś za każdym razem z nawozem?

Dlaczego robisz takie kiepskie zdjęcia? nie możesz wyciągnąć rośliny z boxa i zrobić zdjęcia całości tylko takie kadry z dupy? :scratch:
 

szajba539

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
9
Buchów
0
Co 3-4dni jak donica lekka i ja waze no biohumusa poszło całą dawka 35ml na 3l wody i podlalem 2 krzaki to pierwszy raz jak je nawozilem 6dni temu zaraz wyśle zdj z innej perspektywy?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Za duzo nawozow przy takich malych roslinach najlpeij nie dawac wogole nawozow badz zaczac je dawac dopier pod koniec wega albo na poczatku flo :) pozdrawiam
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Napisałem Ci jak wstawiać zdjęcia... dlaczego nie korzystasz z rad? :jprd:

20191025_093028.jpg



Nie lepiej się patrzy na zdjęcia, niż linki? ;)

Lej samą wodę i obserwuj, nikt na cito Ci ich nie wyleczy...

P.S. jaka tam lampa jest? jak wysoki jest box? Gdybys zalozyl fotorelacje i opisal wszystko ja nalezy to nie musialbym z Ciebie wyciagac wszystkiego jak z gimbazjalisty przy tablicy...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół