nasiona marihuany

2czarny '(-''''''' |)00R***** (R)

Wyszukiwarka Forumowa:

icethestrongest

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2009
Postów
53
Buchów
0
Hmmm..nie dziwie sie ze atakuje je plesn , noce sa teraz bardzo zimne jak dla krzakow ( ok 10 stopni temperatura w nocy ) , czesto pada deszcz , pojawiaja sie slimaki mimo wszystko zycze udanych zbiorow :)
 

Margos

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
100
Buchów
0
Kosmos... zazdroszcze róznorodności odmian i mozliwości.
Łap buszka.!


Musisz uwazac na ta pleśn, szkoda by było.!
Pieknie wygląda ten Snow Bud, oblany zywicą, ze wierzyc sie nie chce.
Swietne masz kwiaty. Pozdrwiam.
 
Ostatnia edycja:

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
Dobrze to u Ciebie wygląda, a tego SW naprawdę zazdroszczę. Na prawdę snow z niego. Czegoś takiego na out jeszcze nie widziałem. Maroc miał w piz*u jak na out ale to już bije wszystko na łeb na szyję.
Podaj seedbank i powiedz czy na miejscówkę wkopałeś go już z topkami, kwitnącego czy to na outdoor właśnie zaczął kwitnąć?
 

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
Wrześień taki nie za wery... mam nadzieje że ta pogoda się ustabilizuje a ślimaków dużo jest na miejscówce ale nie atakują krzaków jedynie takie pipki małe liście zjadają.
terror ten SW jest w doniczce 20L razem z Skunk#1 przeniosłem je na spota jak jeszcze były na vegu i teraz tak ładnie kwitnie ;) SW w realu jeszcze lepiej wgląda ;) myślałem że będzie wyglądać tak jak inne ;) a tu proszę jak się obsypała :) miejmy nadzieje że tak będzie do końca i że bardziej się obsypie :D
A jeśli chodzi o nasionka to zostały zakupione u http://www.quakemind.pl/



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół