nasiona marihuany

[200w LED][0,16m2][Hydro] x1 Auto Widow x1 Royal Dwarf

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Dzień dobry:tiphat: Potrzebuję rady.








Auto Think Different. Czytałem na forum że ta odmiana ma 3 rodzaje pheno, między innymi że nie puchnie a rosną takie małe topki, pytanie do was, ile to może trwać jeszcze? I czy te małe bobo popuchnie? Peche dostalem w gratisie kiedyś kiedyś, ale nie było napisane jaki seed bank, tylko odmiana i ch*j :sunny: Więc no sam nie mam jak stwierdzić
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3

Dzień dobry!
Dziś jest piękny dzień! Gdyż wstałem i ujrzałem paczkę. Radość niesamowita :D
Po zaledwie 3 dniach od zamówienia, dotarła do mnie lampa (ja ją odwróciłem)



Zapakowana bardzo dobrze,naprawdę staranna robota, wszystko zabezpieczone, no szacuneczek dla nich. Nie umiałem tylko zlokalizować tego pokrętła do ściemniania światłą, prawdopodobnie opcja tylko w SP250. Trudno bez tego też będzie git. Lampa aktualnie wisi na wysokości 40cm od głównych szczytów. Testujemy sprawdzamy.

Jako że jest lampa to prezentuje się ona tak w namiocie.



Mam tylko nadzieję że mi nie popali boksa, gdyż no nie oszukujmy się jest prawie na styk ;) Zobaczymy w czasie
A teraz to na co wszyscy czekali czyli Up! Dzień 95 dzień dla starzyzny! Oraz 43 dla młodszej siostry

Auto Widow. Podlana zaraz po zdjęciach bo już susza była. Podlana pełną dawką na 5ml Bloom Complex, 2,5ml Phosphorus Plus, 2ml Hesi Boost, 2ml Power Zyme(co drugie podlanie)



Auto Think Different. Wczoraj miała drugie podlanie wodą samą odstaną i tak szczerze to nie wiem co z nią zrobić. Tri ciągle mleko, puszcza dalej topy. Jest możliwością że przez te popalenia ona się zablokowała/zestresowała i po porostu teraz się odblokowała?? Dać jej jeszcze nawozu czy raczej to pier***ić i sama woda?



60 Day Grapefruit. Ahhh to jest moje dziecko póki co :D Powiem wam jest w 2L donicy, a pije po 1l średnio co 3-4 dni. Podlana wczoraj z 1ml Grow, 3ml Bloom, 2 Topmax(biobizz Trypack Indoor). Ma 40cm i jeszcze podrośnie mnie się wydaje :D



To by było na tyle. Ja czyszczę MarsaHydro Reflektora, szykuję namiot 40x40. Oj będzie się działo :D
 
U

Usunięty 65798

Guest
daj tę lampę po łukosio, lepiej doświetli powierzchnie i nie będzie stykać ścianek boksa
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Eloł zrobimy upka Af'ków.

Dzień 102 dla starzyzny i już co raz bliżej :harvest: Oraz równo 50 dla młodszej.
Cóż przełożone do 40x40 i się kiszą xD Nie ma tragedii ;) Miejsce w dużym potrzebne było, tu też niebawem miejsce będzie potrzebne. Plan jest taki, czekam jeszcze, ścinam. Na czas suszenia spróbuję tego Grapefruita wcisnąć do tamtego boxa. Grapefruit dochodzi, ścinami, suszymy i zaczynamy kolejny projekt. Starzyzna podlana odstaną kranówką,, młodsza podlana odstaną kranówą z 1ml Grow, 3ml Bloom, 1,5Ml TopMax na 0,8L. Temperatura waha się od 25-30, wilgotność 50-55% Mieszak bardzo dobry, wydajny więc myślę plechy nie będzie :sunny:
Zdjęcia !!!!

60 Day Grapefruit





Już tu siebie jadła kanibalka jedna :sunny:


Auto Widow













Auto Think Different








I upchane :sunny:
 

Grower1989

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2012
Postów
52
Buchów
1
TD zapowiada się ciekawie, podaj raport ile Ci z tego wyszło. pozdro !
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Wszystko Panie będzie podane po ścince i wysuszeniu :craz:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Końcowy etap przed nami. Dzień 106 był dniem ostatnim dla dziewczyn. Mogły trochę jeszcze posiedzieć, ale nie ma tego złego.
Suszymy i hasz robimy :dance:



Zapodam wagę suchego jak będzie:tiphat:
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Widzę, że ta niedziela nie tylko mi przyniosła chęci na przeprowadzenie ścięcia rośliny.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
No już trzeba było. TD fajnie przyjemnie klepie co mi odpowiada, tri pokazywały się już coraz więcej brązowych, w Auto Widow to samo. A po za tym na rejonie palenie tak chu**we na maksa, że w ogóle się nie umiem zapie****ić :kot:
Przy okazji, haszyk z dziewczyn, metodą bubble bags. 1,5g mokrego haszyka, niech no tylko podeschnie :uff:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Se macie ludzie ! Czas podać wyniki końcowe!

Auto Think Different- 20g
Auto Widow - 27g

Topki luźne nie zbite, tak jak w poprzednim grow, i pytanie moje czy to z mojej winy czy po prostu roślina taka i tyle?
Ale chyba mi się wydaje że coś spie****iłem że nie popuchły. Mniejsza, palonko swoje jest, nie trzeba wydawać hajsu na jakieś gówno z drogi.





Została jeszcze 60 Day :troll: Grapefruit. Jest to dzień 60 dla niej(chyba ścinka co:troll:) Jeszcze jej brakuje a brakuje. Dziś podlana odstaną kranówką z trzy pakiem + bio heaven






Niech sobie spokojnie puchnie, ma dla siebie całą powierzchnię 40x40. Gdy się skończy jej żywot zaczynamy kolejny projekt. A tym czasem miłego weekendu wam życzę drodzy forumowicze:tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Yołki połki :tiphat:

60 Day Grapefruit - dzień 69. Daję jej jeszcze tydzień i wypierdziela do suszenia.








Nie może zabraknąć różu:troll:


Podlana była jakieś 3 dni temu 1L z 1ml grow 5ml Bloom 3 Top Max 3ml Bio Heaven, jutro podleję ją ostatni raz chyba już samą wodą. Tak więc następna aktualizacja już z :harvest: Tym czasem, spokojnego wieczoru<joint>
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Dzień dobry wszystkim!

Nadchodzi koniec tego wątku. Grapefruit ścięty wczoraj 75 dnia swojego żywota.
Topki piękne zbite,ładnie pachnie grapefuitem no i o szroniona nawet jest.

Mokrego jest 110g więc jestem ciekaw ile będzie suchego z tego krzaczka :)



Główny szczyt 41g mokrego



Suszymy, podajemy wynik, kończymy i lecimy z następnym;]:tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemano. Kończymy ten wątek :tiphat:


Palonko dobre, upierdziela tak jak trzeba czyli nie za mocno nie za lekko, zapach intensywnego grapefruita.
Wyszło suchego 25g Wydaje mi się jak na 2L donicę i coś około 70dni za dobry wynik. Wątek uznaję za zakończony i proszę by administracja przeniosła do zakończonych, dziękuję widzimy się w następnych wątkach:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół