nasiona marihuany

[200w LED][0,16m2][Hydro] x1 Auto Widow x1 Royal Dwarf

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Dziwne że spadło, jak wrócisz z arbaitu to daj znać czy ok. chyba że już przełączona. A sorry dałeś pożywkę na flo i opierdzieliła fosfor z potasem
Dam znać, bo aż sam jestem ciekaw jak się to tam ma :/ Siedze w tyrce i ciagle myśle czy jeszcze tam żyje ?

---------- Post Zaktualizowany 14:43 ---------- Data pierwszego postu 13:33 ----------

Rozumiem [MENTION=87004]emceero[/MENTION] że jak wrócę, a panna będzie w opłakanym stanie będę musiał przepłukać korzenie i wrócić jesCze do pożywki na weg? Ewentualnie zmniejszyć eC. Bo takie jeszcze spostrzeżenie, jak wstałem dziś rano i spojrzałem sobie do narni, to była panna w lepszym stanie niż wczoraj. Jest szansa że ona na tym flo ujdzie? No jakby nie było, powoli kwiatostany budują. Taka mam myśl teraz
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Spoko, jak przełączona na flo to będzie spadać pH na początku. Ale było by fajnie jak by leciutko pH szło do góry a EC pomalutku spadało. Jest tu gdzieś rozpisana ta zależność że jak EC leci w dół i pH w górę szybko to panny bardzo głodne. Poszukaj tego i staraj się obczajać po roślinie. Zaczynaj z EC małym jakimś 1,0 i pomału podnoś aż zobaczysz że nie spada to wtedy obniż o 0,1. Jak widzisz że robi się wiotka to jest coś nie teges z pH przeważnie. Miałem tak że właśnie pH nagle spada jak zaczyna kwitnąć. Kiedyś w coco z White Widow miałem przelew 3,0. I zwracaj uwagę na kondycję korzenia. Jak podoba Ci się DWC to odkładaj na chiller a nie pożałujesz
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
To automaty są :p A jeżeli chodzi o pożywkę to tak, przelana na kwitnienie. Zrobię tak, sprawdzę jak to wyglada wszystko ec i pH, będzie wszystko okey, to nie ruszam tylko ewentualnie z pH bede walczył, jak ec będzie za wysokie to odleję litra l, wleje litra czystej ro zbuforowanej do 6.0 i zobaczę. Odłożę sobie na chiller tak czy siak, bo wrócę do dwc. Po tej uprawie chce organiki spróbować i ogarnąć tez w sumie ją.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Wodę miej odstaną w pogotowiu jak nie masz pH+, ja nie miałem i dolewałem właśnie odstaną jak spadało. Trochę schodzi na ogarnięciu tego ustawiania. Ja dawał bym EC od mniejszego - wtedy nie poblokujesz rośliny ale zrób jak Ci będzie wygodniej, po dwóch uprawach w DWC wiedziałem ile kropel pH minus już dać i ile nawozów by podnieść do danej wartości bez mierników. I ogólnie lepiej zaczynać od niższych stężeń i dokładać pomału niż potem odlewać ileś tam wody i dolewać zaczynając najpierw od EC a potem pH. W twoim przypadku odlewania i dolewania fundujesz roślinie wysokie skoki EC, pH, i temperatury co na pewno powoduje stres i zwalnia przyswajanie składników, zwłaszcza że masz automata

E: dałeś coś azotu do tej pożywki na flo?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Mam pH- i pH+ od Canna i nawozy od Canna Hydro. Nie sama pożywka na Flo tam poszła. Zobaczę emce. Jak będzie kutasowa to zrobie na nowo jej pożywkę z mniejszym stężeniem.. Choćby żygać to to ogarnę, ona i tak już stresu ma tyle ze szkoda godac :( Ale trudno, jakoś do końca dojadę

---------- Post Zaktualizowany 19:04 ---------- Data pierwszego postu 16:56 ----------

zabijcie mnie. [MENTION=87004]emceero[/MENTION] przychodze z roboty, patrzę znów oklapnięta. pH sprawdziłem to 6,1. A rano jeszcze ustawiałem na 5,6 ec ani nie sprawdzałem. Wystarczy stan rośliny


Biere sie za robote. Uj będzie miała stresy jak nigdy, dwie panny już kwitną ładnie i na dniach dam im połowę może pełną dawkę na flo, póki co też są trochę oklapnięte. narazie im nic nie leje, chyba że donice lekkie, nie sprawdzałem jeszcze. Skupię się narazie na tej.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Siemanko. Korzystając z okazji że mam długi wolny weekend to zapodam Upem Powiem co i jak w szafie się dzieje.

A więc roślinki póki co które zostały to WW i Think Different oraz mała choineczka rusek.
Starsze mają 47 dzień, flo nie powiem wam bo nawet nie liczę tego, zamieszania tyle z tym boxem że masakra, istny eksperyment w tym grow. Ale trudno! Byle do końca! Rusek ma 26 dzień życia a nie wygląda. Zresztą zobaczycie sami. [MENTION=87004]emceero[/MENTION] wybacz mi, ale nie udało mi ie uratować PIneapple :( Oficjalnie poszła w kanał. W zamian za niego żeby w boxie nie było pusto wchodzą 60 day Pineapple od Bulk Feminized. Pestki wczoraj wrzucone do wody, czekam myślę na dniach wrzucę do donicy 2L light mixa podsypane mikoryzą i do tego mam jeszcze trypacka BioBizz w razie w, oczywiście baniaczek 5L z odstaną wodą(6.5ph)do podlewania i mam nadzieję że najpóźniej do Połowy lutego się wyrobi. Starsze rośliny wczoraj podlane pełną dawką Bloom Complex 5ml/L Póki co to wszystko. Lampa wisi jakieś 40cm nad dziewczynami temp 24-26stp wilg 50% -+. Lecimy ze zdjęciami!

WW najpiękniejsza póki co, powiedzmy zero problemów z nawozami z podlewaniem itp





Think Different, ta panna trochę ze mną przeszła(zresztą jak wszystkie) ale wychodzi na prostą i też ładnie kwitnie




No i rusek. Nie wyciągałem go, stwierdziłem że nie ma potrzeby takiej. Jest niski, ale sobie radzi. Wydaję mi się że to przez światło jest taki niziutki. Ale cóż, może coś z niego będzie:freak:


Nie jestem zadowolony z tego jak spaprałem cały ten grow, miało być pięknie a wyszło sami widzicie.. W następnym grow to już sam sobie mówię że będzie na poziomie fotorelacja i grow. Pozdrawiam życzę miłego dnia!
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Hoł Hoł Hoł
Siemanko, Z okazji Świąt wszystkim życzę radosnych, rodzinnych pogodnych świąt
obfitych plonów i czego sobie jeszcze zażyczycie

:crazy:

Świąteczny upek. Dzień 52 dla roślin. I pierwszy dzień dla 60 Day pineapple!.
Lecimy ze zdjęciami i opisy przy zdjęciach ;)

Auto Think Different
Odbija teraz fajnie, pomimo iż z początku miał nie lekko! Ładnie kwitnie sobie powoli :)




Auto Widow
Tak jak fajnie szła, tak teraz coś się yebie :freak2:
Podlana dziś odstaną kranówką, zobaczymy. Dodam glebę miała suchą.
Jak nie urok to sraczka, serio.. Byle do końca






60 Day Pineapple


Nie wiem co z tym Widowem. Póki co zobaczę co się z nim będzie działo.
Pozdrawiam, do następnego!​
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Święta święta i po świętach! A tu już przed nami nowy rok wkracza wielkimi krokami! Ale ten rok przeleciał co nie?

Siemanko! Witam was w 58 dniu Dziewczyn. Co prawda nie ma się co rozpisywać, obserwuję rośliny już mniej więcej wiem kiedy potrzebują wody kiedy nie, czasami palucha wsadzę i sprawdzę, ale to już widać po nich kiedy im potrzeba. Podlewane raz nawóz raz czysta woda. Warunki to 25-26stp dzień 21-22 noc wilgotność na poziomie 40-50%
Także myślę najgorzej nie jest. Przejdźmy do zdjęć

Think Different, jakoś sobie radzi, ładnie kwitnie około 18 odrostów. Nie wiem od czego te dwa jasniejsze listki które się rzucają na pierwszy plan, muszę zdiagnozować i reagować. Dużo popalonych liści, tylko i wyłącznie z mojej winy. Ale nie jest tak tragicznie jak by się miało wydawać






Auto Widow. Około 22 odrostów. Jakoś dajemy radę






No i tutaj dziewczynki razem z siostrzyczką która ma 6 dni za sobą.

A no jedna tylko, druga nie wiem dlaczego. Pomogłem jej zrzucić skorupkę, wyszła wszystko fajnie, ale w ogóle nie rosła nic a nic, więc zbędnego pie****enia wy***ałem. Sie nie bede pier***ić


No i coś dla siebie, po nocce na lepsze spanko. Moby Dick 10%CBD zakupiony na tego rocznym Canabizz. Kupiłem też trochę innych smaczków. Spoczko od czasu do czasu coś innego zapalić ;)

Pozdrawiam wszystkich, dzięki za ten rok 2019, za waszą pomoc wszystkim nowym, jak i starym użytkownikom forum:bounce::bounce: Oby nowym rok dla nasz wszystkich był lepszym od tego, po prostu <coolpalacz><coolpalacz> Do siego roku haszysze! Widzimy się po nowym roku <peace>​
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Witam was w tym nowym 2k20 roku a także w 65 dniu dziewczynek!
Dziewczyny rosną, mają kaprysy swoje ale cóż jakoś trzeba sobie radzić. Klimat się nie zmienił, temperatura 25-28 dzień 22-25 noc wilgotnośc 40% +- Zdjęcia i opisy

Auto Think Different
Puchnie sobie bez zarzutów, karmiona na zmianę z wodą(dodam jeszcze że papu według tabeli Hessi, bo wcześniej nie napisałem) Trochę popalona....



i losowy topek


Auto Widow. Z tą Panną, to ja nie wiem raz dobrze raz źle.. Karmiona co każde podlanie i nie wiem czy to nie błąd. Dziś podlana odstaną kranówką(muszę sobie ogarnąc kwasek cytrynowy? do obniżenia ph, bo jak kranówka odstoi swoje to ma ph ponad 8 :O)






Zobaczę jak to się potoczy z Widowem. Ogółem zauważyłem że jak ją podleje z nawozami jest git. Poki co zbastuje na razie i poleci woda... Łodygi giętkie, nie tak twarde jak u Thinka. Przestudiować trzeba forum

No i 60 day. Przesadzona do Light mixa podsypana mikoryzą. 13 dzień dla panny


I ferajna


Coś polecacie na tego Widowa? Pozdrawiam i do następneg:tiphat:
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
widow ma przypalone koncowki lisci odpuscil bym nawozy i regolowal ph przed podlaniem
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Tak własnie będę robił Władku. Odstaną regulowaną kranówką będę podlewać póki co, no i będę obserwował
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
INFO BOX

Wczorajszego dnia podczas przyjemnej fazy siedząc i patrząc na te panie, rozmyślałem i rozmyślałem....
Spizgany jak bela(ale wszystko robione na kminie) podjąłem decyzję że zrobię flusha Widow. Jak pomyślał tak też zrobił. Dwa dni później:



Chyba flush jej służył.... Przyznam z ręką na sercu że lałem prosto z kranu bez oporu (ph7) Następne podlanie wodą odstaną wyregulowaną. I te listki takie dziwnie powyginanie niektóre u Widowa, czym to może być spowodowane?

Przy okazji naszła mnie wena taka mała na zdjęcia, a że Think ma cztery fajne topeczki to pstryknąłem parę foteczek i wybrałem tę która mi najbardziej podpadła:

Na tle potwora


Jeszcze wiele przede mną, by wszystko opanować na cito... Wszystko do zrobienia jest! Spokojnej nocy:tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Upeczek :spalony: Jest to dzień 72 dla dziewczyn oraz 20 dzionek dla małej dziewczyny:crazy: Widać progres przez te 7 dni przy małej, ale przy reszcie oczywiście też :D Widow po flushu, i po jednym podlaniu odstaną kranówką wyregulowaną do 6.2Ph. Ale widzę że zaczyna siebie pożerać więc kolejne podlanie pójdzie z pełną dawką nawozów. Think, ten to ze mną ma...:jprd: Też zrobiłem mu flusha, jeszcze nie podlany po flushu, ale jakoś daje sobie radę. Mam nadzieję że ten flush mu pomoże. 60 day Grapefruit, po przesadzeniu ładnie odbiła i przyjemnie póki co dla oka rośnie. Jak tak pójdzie do końca to będę mega zadowolony. Podlana raz odstaną kranówką, i póki co tak będę ją podlewać do póki nie będzie potrzebować odżywek. Temperatura w boksie to 25 stopnie w dzień 20-22 stopni w nocy, wilgotność na poziomie 40-45%. Dziewczyny zostaną przełożone do boks'a zapasowego 40x40x140(potrzebne miejsce na kolejny projekt :bounce:) Grapefruit póki co zostaje w tym. Będę je oświetlał lampą którą zamówiłem jako pierwsza(co było nie wypałem za tą cenę) a jest to Advenced Star 200W Cob(realnego poboru ma 90w) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Można ją zobaczyć w mojej pierwszej fotorelacji https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?140329-200w-LED-0-16m2-Hydro-2x-Purple-Kush

Porcja zdjęć:

Auto Widow





Auto ThinkDifferent






60 Day Grapefruit




I rodzinka w komplecie


Z***ki jak i rady, mile widziane:bounce: Miłego przy poniedziałku życzę:tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Dzień dobry Forum!:tiphat: Dziękuję za buchy wasze! Dodaje sił i motywacji :bounce: I witam w 78 dniu starszych i 26 młodszej pięknej. Dziewczyny po podlaniu pełną dawką nawozów. Dla Think Different było to ostatnie podlanie nawozami kolejne już tylko samą wodą do końca (obstawiam 2tyg. jak nie tydzień). Auto Widow się jeszcze zejdzie trochę, ale to nic! Panny siedzą w nowym boksie MarsHydro 60x60x140 jest dużo miejsca, tak za tydzień gdzieś stawiam boksa 40x40 do suszenia i później tam wjedzie Widow, a w dużym nowy projekt. 60 Day Grapefruit podlewana samą kranówką odstaną wyregulowaną. Jakoś tak w 22-23 pokazała włoski. Nic jej nie brakuję jak widać. Jest szansa by się wyrobiła w te "pisane"60 dni? No i coś mi ją tam nie wiem czy dziabło czy po prostu od Leeda???

Temperatura bez zmian, 25 dzień 22-23 noc, wilgotność 50% mam nadzieję że nie jest problemem.
Jest też nowy wentylator wyciągowy komputerowy. Filtr przy nim daję radę, nic ni czuć :bounce:

60 Day





Auto Think Different(Popalona biedna :pl::zombi:)






Auto Widow





Ferajna


W Thinku mam nadzieję jeszcze popuchnie, tri na razie mleko więc czekam :spalony:
Spokojnej niedzieli życzę :tiphat:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Elo Siemandero. Powiedzmy co tygodniowy up :crazy:



87 Dla pań które dochodzą. Widow podlewana nawozami, pełną dawką co każde podlanie. Ładnie sobie puchnie panienka, pomimo tych problemów z początku. Wydaje mi się że odstana woda robi dużo, gdyż wcześniej używałem nie odstanej. Nie ma się co dużo rozpisywać jak tylko czekać :oczy:









Auto Think Differnt. Ta Suka mnie robi w ch*j że tak powiem xD Miałem samą wodą podlewać, a chyba jej się jeszcze zbiera te kwitnienie, bo nowe włoski puszcza jeszcze sobie, więc miała podlanie z nawozami, no i obserwuję póki co. Tri mleko wciąż. I tak wydaje mi się, dziwnie rośnie tak jakby nie puchła. dziwne w każdym bądź razie.





60 Day Grapefruit. Jest to 35 dzień maleńkiej. Już zaczyna kwitnąć, dwa podlania temu dostała odstaną wodę z mikoryzą, dziś samą wodę odstaną wyregulowaną. I pytanie do was, podlewać dalej odstaną kranówką czy już jej dołożyć try packa?? Te liście na samym dole już żółkną, pytanie czy to normalne, czy roślina alarmuje że zapotrzebowanie jest na papu na kwitnienie?






Dziękuję wszystkim za buchy
Robię co w mojej mocy by wyszło wszystko git. Pozdrawiam załogę :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół