nasiona marihuany

[200w LED][0,16m2][Hydro] x1 Auto Widow x1 Royal Dwarf

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
W takim razie to przelanie, fioletowe łodygi się robią, bo korzenie nie mogą jeść z gleby i wyjadają z liści sobie zapasy. Daj odetchnąć ziemi, podlewaj rośliny jak donice będą suche, a nie hurtem. :p
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Tak tez zrobię, poczekam aż wysuszy na wiór xD Nie no żartuję... Jak donica lekka będzie to podam jej małą ilość nawozu na flo. WW już chyba dziś podam małą ilość, bo jak wyżej pisałem już lekka była, ale może do wieczora poczekam. Dziękuje za szybką odpowiedź
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Czołem[;[;

Wczoraj, wyszarpałem delikatnie mówiąc pineapple z ziemi i wsadziłem do wody. Tak, sam nie wiedziałem czy to będzie dobry pomysł, czy nie pogorszy to roślince. Czytałem dość trochę o przesadzaniu z ziemi do wody i postanowiłem też tak zrobić. Obawy były od samego początku, ale podjąłem się tego i to wszystko ogarnąłem.
Aktualnie siedzi w wiaderku 5L za napowietrzeniem(DWC) Ec 1000 Ph 5,6. Efekty, sami zobaczcie

Zdjęcia ze wczoraj.







Zdjęcie z dziś

(Co do zdjęć, jeśli nie są odwrócone wybaczcie. Ale chyba coś się pierdzieli, bo je obracałem w galerii.)
WW podlałem wczoraj, a raczej przelałem 0,5ml wody z 1ml Bloom Complex. Następne podlanie, jak donica będzie lekka. Jeszcze muszę pokombinować z Think Diferenttem... Wczoraj donica była jeszcze no ciężka:freak2:, więc poczekam do jutra i pewnie też poleci 0,5 z 1ml Blooma. To tyle, jak widać Pineapple tak źle na zmianę nie zareagował ;) Co się cieszę naprawdę, nawet nie wiecie jaką radość miałem jak przed chwilą wróciłem z roboty i spojrzałem do szafu a tu bum, ożyło :dancee: Teraz byle do przodu. Jakoś w środku tygodnia pineapple zmienie pożywkę na flo q ciut większym stężeniu. Dziękuję za uwagę, dobranoc<palacz>
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
O zaczyna się coś rozkręcać. Jaka moc pompki? Przebuduje korzeń i będzie pełna moc
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
O zaczyna się coś rozkręcać. Jaka moc pompki? Przebuduje korzeń i będzie pełna moc
Nie chce mi się tam już zerkać, ale użyłem najmniejszej jaką mam, nadaje się do 50L tak ci mogę powiedzieć. Fajna malutka, cichutka :D Teraz już nie zerknę, cza iść spać... Jutro po robocie zerknę jaka moc

---------- Post Zaktualizowany 05:38 ---------- Data pierwszego postu 00:29 ----------

@emceero więc pompa jest o mocy 3.2w jeżeli o to pytasz <lol>
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Źle zformuowałem pytanie, chodziło mi o ilość L na min czy na godz. Bo ma to duże znaczenie tak samo jak temp. wody.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Źle zformuowałem pytanie, chodziło mi o ilość L na min czy na godz. Bo ma to duże znaczenie tak samo jak temp. wody.

Temperatura to wiem ze ma znaczenie, choć w pierwszym moim grow właśnie w hydro ciężko było ja utrzymać, ale dojechało do końca. To bym musiał sprawdzić jak wrócę z pracy, pudełko znajdę i ci powiem. Tez ci powiem ze nie wiedziałem ze ma to Znaczenie, ta pompka była tez w tamtym grow. Tam miałem pojemnik 15L i były dwie rośliny w jednym i ta właśnie pompka, jakoś dawało radę. Tu to nawet wydaje mi się ma nadmiar powietrza :p Ale to tylko moje takie spostrzeżenia :)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
jak masz kaskę to kupuj chiller i ogień bo pewnie zauważyłeś że korzeń nie był w najlepszej kondycji pod koniec flo w tym twoim grow wcześniejszym. dobra pompka też się przyda, ja w to wiadro 15L celował bym w jakieś 800L\h minimum no i starał trzymać temp wody nie więcej jak 22 stopnie. Obkleiłeś wiadro jakąś karimatą bąź tym ekranem co się za kaloryfer przykleja aby odbijał ciepło? Jeśli nie to polecam, temp. spadnie ci o jakieś 2 stopnie. Znaczenie jest takie że im zimniejsza woda tym więcej tlenu się w niej rozpuszcza a ten pozwala roślinie przyjąć więcej składników.


poka zdjęcia korzenia
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Po 19 bede w domu to pstrykne zdjęcie :D A siedzi w 5L wiadrze nie 15L :p Ciekawa opcja z tym ekranem! W tygodniu się zaopatrzę, ewentualnie kocem ratunkowym otulę i też powinno być git :) W sumie racja! Bo później to już takie glutowate się robiły te korzenie, a temp wtedy jak pamietam była coś 23stp wody oczywiście. Będą zdjęcia po 19 panie<palacz>
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
[MENTION=87004]emceero[/MENTION]


Już chyba się przyswoił bo wypuszcza nowe korzonki. Ale ogółem to kutasówa... Przychodzę z roboty, patrzę kurła wszystko oklapnięte :O Mówię co jest! Szybko za Ph metr, patrze *** 6,5 ph :pl: Szybko ogarnąłem, ale ogarnąłem to tak że dałem nową wodę z pożywką na Flo 10+10 1,3 EC ustawione, już ustawione na 5,6 jeszcze później sprawdzę.
Mam nadzieje że ogarnie ;/

I tak jeszcze, przy okazji że paczka przyszła dziś. Mała zapowiedź co będzie po tych automatach.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Dobrze jest, roślina wpieprza papu. Korzonki powinny zacząć wyrastać z boku tych głównych, takie rybie ości. zmniejszaj pH dwa razy na dobę co najmniej i lej odstaną z regulowanym pH to może nie będzie ci tak skakać. Poczytaj o buforze pH
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Tak się właśnie dzieje. Tego się będę trzymać. Mam jeszcze filtr RO, ale jak go podłączyłem i tam chodził sobie 2h to jak sprawdziłem wodę jakie pH ma to wskazywało 8:freak: Nie powinno być inaczej? Poczytam
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Woda RO ma inne właściwości, nie pamiętam dokładnie ale jak ustawiłem w destylowanej to przez tydzień pH nie drgneło ni trochę albo byłem taki za***any. Zobacz czy EC nie jest za duże i nie popali roślin
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Wiec teraz jeszcze przed robota, sprawdziłem ec i pH. PH troszkę podwyższyłem do 5,6 bo przez noc trochę spadło, ec bez zmian. Roślina póki co nie podpalona, ogarnia się powoli. Muszę poczytać dziś o wodzie RO i tym buforowaniu pH.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Dziwne że spadło, jak wrócisz z arbaitu to daj znać czy ok. chyba że już przełączona. A sorry dałeś pożywkę na flo i opierdzieliła fosfor z potasem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół