nasiona marihuany

Zółknięcie liści i problem z Secret Jardin Nano Grow

Wyszukiwarka Forumowa:

PanZordon

New member
Rejestracja
Paź 6, 2019
Postów
1
Buchów
0
Mam problem z pannami, zaczęły żółknąć liście w dolnych partiach. Myślałem że to przenawożenie ale zacząłem lać samą wodę, i nie pomogło. Używam nawozów bio BioBizz. Ziemia to Plagron Bat Mix. Ph na poziomie 7 lub 7,5. Czy Ph może być winowańcą?
Drugi problem jest taki że lampa LED COB 350W zamiast świecić 18 godzin, jak jest ustawione, wyłącza się po niecałych 12. Sprawdzałem na innych lampach LED Spectrolight 100W i LED COB Citizen 150W i problem ten sam, mimo ustawionych 18 godzin świecenia, rozłącza prąd po niecałych 12. Ktoś może miał taki problem z tym sterownikiem?



 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
1. Za duże ph.
2. Wygląda na popalenie też. Nic nie dodawaj nic do Batmixa, aż minie 6 tyg od wsadzenia do ziemi. (no może trochę wcześniej, gdyby wyskoczył jakiś brak).
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
mimo ustawionych 18 godzin świecenia, rozłącza prąd po niecałych 12. Ktoś może miał taki problem z tym sterownikiem?

Yyyy pytanie klucz...
Z jakim sterownikiem ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Yyyy pytanie klucz...
Z jakim sterownikiem ?



Pewnie tym podanym w tytule tematu. :sunny:

kup sobie starego, dobrego analogia, dbaj żeby przypadkowo nie wcisnąć czegoś za dużo, a będzie wszystko trybiło. :D
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Sprawdź czy jakiejś dodatkowej funkcji na nim nie masz włączonej, ja mam programator BLOW TFE-1 i miałem funkcje random która mi zmieniała na 2 różne godziny czasu, po jej wyłączeniu wszystko jest ok.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Pewnie tym podanym w tytule tematu. :sunny:

kup sobie starego, dobrego analogia, dbaj żeby przypadkowo nie wcisnąć czegoś za dużo, a będzie wszystko trybiło. :D

Upss... przepraszam zwracam honor, nie doczytałem.
Jak Kolega Nunuhny sugeruje pewnie jakas opcja jest nie potrzebnue wlaczona.
Nie czytalem instrukcji Twojego sprzetu, ale mialem kiedys podobny problem z innym urzadzeniem. U mnie okazalo sie ze mialem zegar ustawiony na AM : PM a nie 24h i po ustawionej godzinie zalaczenia ustawiony czas pracy tez byl przerywany. Niby blachostka, ale...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół