nasiona marihuany

Ziemia plagron batmix płukanie przed posadzenien.

Wyszukiwarka Forumowa:

Bufu11

Member
Rejestracja
Paź 18, 2019
Postów
10
Buchów
0
Mam ziemię plagron batmix i jako że to moja pierwsza uprawa nasuwają mi się pewne pytania.
1. Jak przeplukac przed posadzenien sadzonek (kiedy przed i jaka ilością wody) ?
2. Jakie ph wody do 1przeplukania?
3. Ziemia po płukanie musi wyschnac?
4. Jakie ph wody do podania easy plug?

Bardzo mnie nurtuja te pytania, proszę o wyrozumiałość xd pozdrawiam
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,728
Odznaki
10
Nie chodzi o płukanie, a spłukanie. Po prostu podlej doniczki, na 7l doniczkę 0,5l wystarczy, tylko nie lej na chama, tylko jak z konewki, wolno i równo po całej powierzani. I tak, zostaw ją na trochę przed sadzeniem, u mnie 4h wystarczyły.

pH zawsze i do wszystkiego w zalecanym do marychy przedziale 5,5-7. Jak chcesz dokładniej, to sobie poczytaj, jakie pH na jaki etap uprawy.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Mam ziemię plagron batmix i jako że to moja pierwsza uprawa nasuwają mi się pewne pytania.
1. Jak przeplukac przed posadzenien sadzonek (kiedy przed i jaka ilością wody) ?
2. Jakie ph wody do 1przeplukania?
3. Ziemia po płukanie musi wyschnac?
4. Jakie ph wody do podania easy plug?

Bardzo mnie nurtuja te pytania, proszę o wyrozumiałość xd pozdrawiam

Pluczesz bezposrednio przed posadzeniem. Na 10L doniczkle po trzebujesz minimum 5L wody. Producent podaje ze ph wody jest obojetne, bo ziemia sama reguluje sobie ph. Ale ja mimo wszystko regulowal bym ph wody jesli jest taka koniecznosc. Ziemia po plukaniu nie musi wyschnac, nadaje sie bezposrednio do sadzenia karzakow.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół