nasiona marihuany

Mój GROWBOX :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Adolfinio

New member
Rejestracja
Paź 22, 2019
Postów
4
Buchów
0
Siema, jestem kompletnym świeżakiem na tym forum i mega początkującym w growingu, mam za soba dopiero jedna uprawę 4xAF pod CLF 200w ktora ostatecznie skonczyla sie na CLF 85W z racji uszkodzenia pierwszej lampy podczas przeprowadzki.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
co zamierzasz ? jakies pytanie masz do nas ?
 

Adolfinio

New member
Rejestracja
Paź 22, 2019
Postów
4
Buchów
0
Już się zamieszałem i dodam to na dwa posty no trudno :)

Siema, jestem kompletnym świeżakiem na tym forum i mega początkującym w growingu, mam za soba dopiero jedna uprawę 4xAF pod CLF 200w ktora ostatecznie skonczyla sie na CLF 85W z racji uszkodzenia pierwszej lampy podczas przeprowadzki.

Do czego zmierzam, planuje zbudować growboxa z mojej szafy 50x80x170(0,4m2).
Sprzęt który wykorzystam:
- Lampa Lucky Grow Led 220w kąt 120.
- Prima Klima Filtr ECO 240-360 m3/h
- WENTYLATOR AXIAL-QUIET x2 wyciąg/wciąg.
- folia mylar do wyłożenia boxu
- Wentylator Secret Jardin MONKEY FAN 20W oscylacyjny
- Osuszacz powietrza []
- Nawilżacz powietrza []
- donice AirPots 6l lub 7,5l (???)

I moje pytanie brzmi czy wciskać tam 6xAF w 6l donicach czy 5x AF w 7,5l?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
5 doniczek bedzie mialo lepszy uklad w boksie oraz rosliny beda mialy wiecej miejsca na rozrost :) decyzja nalezy do ciebie kolego
 

Adolfinio

New member
Rejestracja
Paź 22, 2019
Postów
4
Buchów
0
5 ma lepszy układ? zostaje jeden wolny kwadrat akurat na donice :) dlatego chciałem wrzucić mniejsze żeby luz złapały i nie wszystko na styk było tak jak mówisz a to puste miejsce zagospodarować krzaczkiem :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Możesz wrzucić 6 donic 25x25, albo na siłę 8 donic 20x20 (5,7l) pod automaty idealne.

Chociaż chciałbym dowiedzieć się dlaczego Twój wybór padła na automaty? Wybrałbym sezonowe odmiany, ponieważ te wybaczaja błędy. A tych nie unikniesz przy nowym setupie.

P. S. Wstawianie linków do portali aukcyjnych jest niezgodne z regulaminem który zaakceptowałeś. Mam nadzieję, że nadrobisz jego lekturę.

edit: niedoczytalem. ze chodzi o airpoty, weź cztery większe, za***iście rośliny lecą w tym, bryła korzeniowa gęsta jak w żadnych innych donicach.
 

Adolfinio

New member
Rejestracja
Paź 22, 2019
Postów
4
Buchów
0
zależy mi na szybkiej ścince( dodatkowo wybieram szybkie odmiany) a przy pierwszym razie oprócz lampy nie było większych problemow i całość zamknąłem w 70-75 dniach i na tym mi chyba najbardziej zależy a przy regularach tego nie osiągnę,

PS. lektura nadrobiona :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół