nasiona marihuany

[LED COB 3590 150W 3500K + 25W RED BOOST][0.36m2] - SPORadycznie 3.0

Wyszukiwarka Forumowa:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Za***iscie to wszystko wygląda.
3mam kciuki do końca :)
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
za***iscie mistrzu, a te czerwone swiatelka to do inicjacji uzywales czy jako dokolorowanie caly czas swiecisz?

mi jak przedziorki zaczynaja rzadzic to je wszystkie rozpie****am ozonem. fakt ze ozon na plantach tez sie odbija ale pozniej dewastacja mniejsza...
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Za***iscie to wszystko wygląda.
3mam kciuki do końca :)

Dzięki! :D

za***iscie mistrzu, a te czerwone swiatelka to do inicjacji uzywales czy jako dokolorowanie caly czas swiecisz?

mi jak przedziorki zaczynaja rzadzic to je wszystkie rozpie****am ozonem. fakt ze ozon na plantach tez sie odbija ale pozniej dewastacja mniejsza...

Dzięki, czerwone odpalam na indukcji i już tak zostaje. Myślałem o używaniu go jako inicjator, ale dałem sobie spokój. ;) Jak to wygląda z ozonem ? Zresztą zgłebie temat i się zastanowie. pozdro!
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, 82 dzień grow, 52 od przełączenia na 12.
[MENTION=73715]TetraHydroCanna[/MENTION] robi się! :D


Były lekkie problemy z niedoborami, zapodałem im konkretną dawkę pk i odrobinę orgatrexu.
Z femek TC F5 nici, nie ma jajec i dzisiaj poleci ta Tropicanna do pieca.

Cały czas k***y przędziorki atakują, po tym grow będę z nimi konkretnie walczył... ;/

Pure Kush - prawy dolny róg konkretnie puchnie sk***iel, na tym etapie chyba jeszcze nie widziałem takiej pały. Zdjęcia tego nie oddają.

Zresztą zobaczcie sami.













Blue Wolf.

 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Ziomal wyczyść skrzynkę, mam bajer do Ciebie :smokee:
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Eleganckie widoki :)
Ma dobra reke chlopak :)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Eleganckie widoki :)
Ma dobra reke chlopak :)

Jaka to dobra ręka przy bio tabsie ; d Poza tym ku**a przez ciąg alkoholowy ostro je przesuszyłem i lipa jest z Blue Wolfem. ;/ Mam nadzieje, że dociągnie do końca.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, 105 dzień grow, 75 od przełączenia.

Te grow to dla mnie pasmo porażek. :/ Najpierw nie udało się shermić i zapylić TC, później do***ała mnie plaga przędziorków, następnie były niedobory, a na sam koniec zaniedbałem i przesuszyłem planty. ;)

Tropicanny moim zdaniem już nadają się do kosy, pod mikroskopem widzę jakieś 10% bursztynu. Najbardziej przesuszony jest blue wolf(te dwie największe pały). Nie wiem czy w ogóle dojdzie... Tak czy siak Blue wolf i Pure Kush muszą jeszcze postać. Miałem w planach wegowanie czegoś nowego w małym namiocie, ale przez *****e przędziorki dałem sobie luz. Kolejne grow zacznę gdy pozbędę się tego gówna.








yo
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Yoo, dzień 118, 88 od przełączenia.

Te nędzne grow powoli dobiega końca, chociaż mam obawy czy Blue wolf w ogóle dojdzie..
Dzisiaj pod kose poszedł Pure Kush, na dniach zetnę Tropicanny, bo powoli pojawia się bursztyn.














Po tym grow czeka mnie dłuższa przerwa z uprawą IN. Boxa odpale dopiero gdy będę wegował planty na outa.

pozdro!
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Te dwie pały najwyższe to ile są od lampy cm ? A najniższe tak mniej więcej :)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Yo, dzień 121, 91 od przełączenia.

Dzisiaj pod kose poszła cała reszta. Tropicanna mogła jeszcze tydzień postać, musiałem jednak na jakiś czas zlikwidować boxa, będę miał mały remont w tym pomieszczeniu i nie chciałem dłużej ich trzymać. Całość została otrymowana i już wisi w namiocie na siatce.
Jak wszystko się wysuszy będę musiał porządnie wyczyścić boxa, żeby te k***y przędziorki nie wróciły. :p






Za jakiś czas zrobię podsumowanie. ;)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Pure Kush, dzisiaj testuje sampel. Wyszło 37g. Do mojego rekordu z planta sporo brakuje, ale mogło być gorzej... :D
Popełniłem sporo błędów.





EDIT:


Dzisiaj zajrzałem do boxa gdzie suszyły się tropicanny i blue wolf. ku**a przesuszyłem je konkretnie. :D
Na szczęście Blue Wolf ma za***iście słodki zapach, w przypadku tropicanny ciezko okreslic, ale jest mniej wyczuwalny, pewnie dlatego, ze przesuszyłem...

Wagowo wyszło tak:

Pure kush dał 37g, Tropicanna 37g + 5 które poszło do kolby, Blue Wolf 40+ 5 kolba.
Łącznie 124g.

Mój najgorszy wynik w tym boxie... Palenie jest tylko dla mnie, a że mam jeszcze spory zapas z poprzedniego grow, to płaczu nie będzie. ;) Następnym razem będzie dużo lepiej!

Blue Wolf





Tropicanna Cookies F4





Kolejne grow pewnie dopiero na jesień, już na sporo większym metrażu. ;)
Bez odbioru. :guit:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół