nasiona marihuany

Cbd vs thc

Wyszukiwarka Forumowa:

mleko_mu

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2019
Postów
58
Buchów
0
Witam!

Są tutaj ludzie którzy próbowali naraz thc i cbd ?

faza mocniejsza łagodniejsza ?
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
o ku**a, takiego postu jak żyje nie widziałem :smokee:

a co, mefka już się skończyła :D?
 

mleko_mu

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2019
Postów
58
Buchów
0
nie wnikam kolego w twoje upodobania substancji chemicznych, zadałem proste pytanie, chyba że nie znasz definicji CBD, bo w internecie mało informacji :/
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
większość odmian na rynku to osobniki o mieszanym chemotypie thc i cbd. Wiedziałeś o tym? Jarając zioło zażywa jednocześnie thc i cbd. Faza mocniejsza łagodniejsza? Tworząc temat powinieneś przynajmniej sformułować poprawnie zdania, użyć interpunkcji, cokolwiek.
Wiesz że akceptując regulamin potwierdziłeś swoją pełnoletniość? Jak na razie przeczysz o tym każdym swoim postem...
 

mleko_mu

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2019
Postów
58
Buchów
0
większość odmian na rynku to osobniki o mieszanym chemotypie thc i cbd. Wiedziałeś o tym? Jarając zioło zażywa jednocześnie thc i cbd. Faza mocniejsza łagodniejsza? Tworząc temat powinieneś przynajmniej sformułować poprawnie zdania, użyć interpunkcji, cokolwiek.
Wiesz że akceptując regulamin potwierdziłeś swoją pełnoletniość? Jak na razie przeczysz o tym każdym swoim postem...


Kolego!

Chodzi mi o taki mix jak susz (THC) około 25% THC i susz (CBD) 40%

Susz który kupiłem to susz cbd i posiada około 0,2% THC a jestem ciekawy jaki efekt osiągnę mieszając te dwa susze w jeden. Oto cała magia mojego postu.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Cbd 40%? Poka mi wyniki z pomiaru. :D

Na każdego każda substancja działa inaczej, zmiana percepcji jest subiektywnym odczuciem i nikt lepiej nie opisze Ci doznań jakich możesz doświadczyć niż Ty sam za pomocą empiryki, Kolego!
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
dodanie suszu cbd tam o mocy 19-21 % powoduje zmiejszenie haju z mocnej indyki ,jest sie taki bardziej rozlazly ,na glowie chill relax ,a do tego sie nie usypia tak sativkowo sie czlowiek czuje milo , samo palenie suszu cbd ,powoduje u mnie wk***u 0 ,a jestem tak nerwowy ze sam sie siebie boje heh
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół