nasiona marihuany

Microsiemens - jak to czytać??

Wyszukiwarka Forumowa:
J

ja72

Guest
Mam pytanie o jednostkę Microsiemens (μS/cm) , mam monitor roślin znanej chińskiej firmy i pokazuje mi w tabeli żyzność - 5000 μS/cm. Czy to dużo? czy za dużo? nadmienię że uprawa BIO, poza herbatką z bananów i melasy rośliny nie dostają do gleby nic więcej.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Co to jest monitor roślin? Możesz się sprecyzować? mikrosimensy to miara przewodnosci elektrycznej (roztworu?)... Tylko powiedz mi po co ja mierzysz przy uprawie BIO?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,104
Buchów
9,705
Odznaki
10
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION], chodzi o urządzonko od Xiaomi, które pokazuje wilgotność gleby, niby jej żyzność, nasłonecznienie i temperaturę otoczenia.
[MENTION=93035]ja72[/MENTION], tę żyzność to akurat możesz olać. Skacze jak chce, cholera wie, czy w ogóle dobrze działa. Z wilgotnością też uważaj, bo czasem przy samym monitorze może pokazywać więcej niż jest w rzeczywistości, bo trafi się mokrzejszy kawałek akurat tam. Mnie ten dinks najbardziej przydał się przy wegu do sprawdzania wilgotności oraz do infa, jaka była temperatura w nocy.
 
J

ja72

Guest
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION], chodzi o urządzonko od Xiaomi, które pokazuje wilgotność gleby, niby jej żyzność, nasłonecznienie i temperaturę otoczenia.
[MENTION=93035]ja72[/MENTION],/QUOTE]

dokładnie tak .

Czyli nie patrzeć na ten parametr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół