nasiona marihuany

BRUCE BANNER#3 x2 [0,36m] [LED 0-180W 3x Clu048] [easy2grow coco] Od nasiona do Diamond Sauce

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
run off - czyli przelew ? poszło ok 10L wiadro na jedną roślinę i na następny dzień to samo. Teraz podlewam z góry ale jutro wieczorem planuję podłączyć tanka.

No [MENTION=67915]Dyzma[/MENTION] z tym BHO to jest klimat oj czasem aż nadto heheeh raz po ścianie pełzłem co by światło zgasić bo nagle wszyscy mnie namiierzyli ale nie mogłem wstać, a koleszka to leżał dwie godziny zwłoki, myślałem że wylew
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
No [MENTION=67915]Dyzma[/MENTION] z tym BHO to jest klimat oj czasem aż nadto heheeh raz po ścianie pełzłem co by światło zgasić bo nagle wszyscy mnie namiierzyli ale nie mogłem wstać, a koleszka to leżał dwie godziny zwłoki, myślałem że wylew
Tak bywało czasami właśnie.takie życie co zrobić.tak to bywa.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
nic w życiu nie sprawia lepszych doznań smakowych jak własnoręcznie poczyniony ekstrakt

No tu bym się kłócił, zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi lepszą bakę i jeszcze lepszy koncentrat. Lubię palić swoje wyroby, uważam że trzymają poziom ale próbowałem sporo rzeczy(zioło hasz czy koncentraty) do których moje nie miały podjazdu heh
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
No tu bym się kłócił, zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi lepszą bakę i jeszcze lepszy koncentrat. Lubię palić swoje wyroby, uważam że trzymają poziom ale próbowałem sporo rzeczy(zioło hasz czy koncentraty) do których moje nie miały podjazdu heh

Mierzyłem według własnej miary, to co do tej pory próbowałem, a tak się składa że raczej ekstraktów nie mam skąd wyczarować więc tylko swoje. Mój poziom jest marny zapewne, walą czasem butanem a czasem śledziem :sunny: ale coraz częściej zdarzają się lepsze w hooj bogatsze smakowo niż bongo z tyxem Nie mam jeszcze sprzętu (VC). Moje dwa ostatnie robione ze świeżych topów były już ok, ale to mniejsza z tym bo przede mną długa droga by robić takie cuda jak @El'SkuniroLegalizo . Nie paliłem lecz na sam widok ślina mi cieknie. Zapewne twoje wyroby też są niczego sobie ( widziałem wszyskie na forum i pytanie skąd brałeś DEXO )
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
pytanie skąd brałeś DEXO )

Przywożę sobie zawsze z różnych targów konopnych. Ps. Dexo jest strasznie drogie, lepiej kupować zamienniki z innych firm.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
Haszysz to też koncentrat.

No, można podciągnąć. Ale ja mówiąc koncentraty/ekstrakty mam na myśli BHO wszelkiego rodzaju albo rosin.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Karton dexo ostatnio brałem to chyba 120 e wyszło za 12 pojemników.Co by nie gadać wygoda w h*j.Więc jak dla mnie hu*a drogo.Weź po butanie się *** z oczyszczeniem.Jeszcze jak hu**wy gaz to sraka.A tu w chwilę po odparowaniu pozostała ilość jest tak znikoma,że przy powiedzmy 60-70- stopniach kąpieli wodnej znika rozpuszczalnik w okamgnieniu.Jarałem jakieś 10 min po ekstrakcji.Czyste jak z próżni.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,886
Odznaki
5
Karton dexo ostatnio brałem to chyba 120 e wyszło za 12 pojemników.Co by nie gadać wygoda w h*j.Więc jak dla mnie hu*a drogo.Weź po butanie się *** z oczyszczeniem.Jeszcze jak hu**wy gaz to sraka.A tu w chwilę po odparowaniu pozostała ilość jest tak znikoma,że przy powiedzmy 60-70- stopniach kąpieli wodnej znika rozpuszczalnik w okamgnieniu.Jarałem jakieś 10 min po ekstrakcji.Czyste jak z próżni.

Ale ja nie mówię o butanie. Kupowanie Dexso jest dla tych co lubią przepłacać za markę ;)

Dexso - 120 Euro(chociaż jak przeglądam teraz neta to nigdzie tak tanio nie widzę, 12-15E za 1 puche) za 12 puszek
Dr.WAX - 108 Euro za 12 puszek
Aeros DME - 94,80 Euro za 12 puszek

Każdy z nich ma 99,99% czystości więc różnicy w jakości nie ma, a różnica w cenie jak dla mnie znaczna.
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
zakładając że 300ml butanu na 10z czyli 28,35g a DEXO sprzedają po 500ml i kurs walut u cinkciarza 1e = 4,27 to za 1g BHO wychodzi 9ZŁ do 1g więcej to mała cena moim zdaniem za wygodę bo jęśli czystość jest taka jak twierdzi [MENTION=67915]Dyzma[/MENTION] to będę smażył dupsko w lato na słońcu zaraz po przestrzeleniu strzykawki ( gaz zmrożony zabiorę w termosie, szkoda że nie chlam to bym i jakąś flaszkę wzioł :freak:) i obok przegrzeje na słonku dosłownie 5min shatter - wygoda w hooj jak dla mnie

E: licząc po
Twoim poście [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] było by taniej. Co sądzisz o tym wywodzie?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
run off - czyli przelew ? poszło ok 10L wiadro na jedną roślinę i na następny dzień to samo. Teraz podlewam z góry ale jutro wieczorem planuję podłączyć tanka.

znaczy przelewasz raz na tam na 10 dni caly kokos z zarciem czy nie ? tak zeby sie wylalo z dolu troche wody z 2 l ?

to jest kokos nawet jesli sa biotabsy to trzeba dalej traktowac to jako kokos , niestety zanim zaczna dzialac tabletki i zycie w kokosie to troszke minie ,wiec najlepiej to zrobic znacznie wczesniej ,innaczej to lepiej ziemia zrobic leciec bo slabo dziala kokos i autpoty ,mozna to usprawnic ale to dodatkowa praca i kasa

---------- Post Zaktualizowany 18:09 ---------- Data pierwszego postu 17:56 ----------

a newport probowaliscie > i trzeba bedzie posprzatac watek he albo przeniesc hehe https://www.smo-king.com/index.php/...-butane-gas-lighter-refill-250ml-300ml-400ml/
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
NO to mam pytanie jak bym zarobił DHO z tych puszek co pokazałeś w linkach @Dyzma, to muszę próżnie czy to samo co z DEXO? szybko odparuje. Bo wtedy miało by to dla mnie sens. Ciekawe czy przy diamentach też można jechać na eterowych


@uho666 wcześniej tam coś przelałem i teraz postanowiłem dokładnie przepłukać i wyrównać to pH. Tak to nie chce mi się z tym pier***ić, miało być to odpal i zapomni a tu taki myk. Mam nadzieje że tak jak liczyłem bedę robił maksymalnie dwa przelewy. To grow jakoś dociągnę i polecę z organiką. Tak czy siak chcę zobaczyć jakie da to rezultaty i jak napisałeś że słabo działa autopot z coco to już muszę udowodnić że jednak da się coś porządnego wyczesać. Aczkolwiek mógłbyś szerzej zarysować problem?
nie ma co sprzątać przyda tu mi się taka wiedza
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
w kokosie jest bardziej jak hydro kokos jest to nosnik tylko dla korzeni nic wiecej i ty masz do niego dac zarcia bo planty beda glodne ,jak widzialem kokos dawkowany z beczki to gosc caly czas robil run off okolo 20 % zeby w calej ziemi zachowac rowna ilosc zarcia , sa takie fajne tacki do tego specjalne podstawiasz wiadro i zlatuje ile ma zleciec na dol ,do tego karmienie tylko z dolu to tak srednio ja to widze ,przelewalem od gory regularnie woda z nawozami ,zostawilbym te autopoty zaczac lac mocno zarcie i bedzie z tego dobry wynik nie jest za pozno ,roslina bez lisci w tak wczesnym flo nie wrozy nic dobrego
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Będzie dokładnie tak samo jak Dexso.Z diamentami też mnie ciekawi.Tyle,że na razie mam inne sprawy bardziej w kolejce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół