nasiona marihuany

BRUCE BANNER#3 x2 [0,36m] [LED 0-180W 3x Clu048] [easy2grow coco] Od nasiona do Diamond Sauce

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
16 dni od zawiązania kwiatów. Kabla do aparatu ni hooja nie mogę znaleźć, jakość powinna być zadowalająca. EC wody podniosłem z 1,7 na 2,0 dokładając wszystkiego, ph ustawione na 6,0 światło podkręcone na 150W bo spada strasznie temperatura otoczenia

widok z kosmosu


Ale bym wyściskał te pręciki, zapach owocowy



a tutaj zaczyna się pierd:jprd:lić







 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Takie są minusy zmienności osobniczej i uprawy z pestek. Jednej papu pasuje, a drugiej już nie, klony byłyby wygodnejsze. I teraz weź się pie**ol z robieniem dwóch r-rów pożywek. :crazy:

Dużo azotu im ładujesz aktualnie? Bo brak tej głodne mocno. Ale to chyba dobrze wróży, będo maczugi.

edit: nie ogarnąłem że masz to w pocie podpiętym pod tank, sądziłem że lecisz w hempy bucket.
moze jakiś dorazny oprysk czy coś? :scratch: otaguj soilessowcow może pomogo
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No z klonami był problem bo brak miejsca, muszę poczynić na jednej diodzie jakiś wegownik. Azotu idzie trochę ale najwyraźniej za mało. Leje hydro A + B od Plagrona tak do EC 1,6 wodę mam 0,35 czasem zapodam Mikro od AN Formuła Perfect bo cal mag się skończył a tam właśnie jest w składzie 2% azotu. Zapodam oprysk, w tamtym tygodniu robiłem. Nie chcę podkręcać EC powyżej 2,0 bo zawsze paliłem rośłiny lecz tym razem chyba podkręcę. A po zatem nie mam czasu bo zawijam z miejscówki jutro, dlatego też przesiadłem się na easy2grow, ogólnie cały setup to dla mnie nowość i nie ogarniam jeszcze co tu się ku**a dzieje. Będzie oprysk jakiś z azotem prewencyjnie :freak:i ustawię EC na 2,2 zobaczymy

E;Ogólnie to zbudowałem go bo przeokrutnie mnie zagotowałeś ale hooj z tym :freak2:, na razie idzie trochę słabo ale mam nadzieje że ruszy jak poznam system
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Panowie nie jest dobrze. Stan roślin się pogarsza. Od przed wczoraj zacząłem podnosić EC do 2,3 lecz jest jeszcze gorzej. Taka wartość to chyba za dużo. Powycinałem wszystkie żółte liście lecz dalej objawy postępują, teraz zaatakowało tą mniejszą.
Obstawiam przelanie bo nie przesuszałem medium. Na razie woda wylana z tanka zobaczymy jak zareagują, pewnie dalej wy***ie niedobory. Podejrzewam że nie miały tlenu w korzeniach i nie pobierały składników odżywczych. Nie mam jak aktualnie przepłukać medium i wyregulować pH, zrobię to może jutro wieczorem albo po jutrze. A i zamontowałem w końcu mieszak bo mogło być duszno moim pociechą jak na wyciągu jest tylko 75m3/h









no i fotki z ciemni









Macie jakieś sugestie? Bo pomału zaczynam się wk***iać, dzisiaj jeszcze dam radę <lol>



P O M O C Y
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
...........
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
nie no to raczej w formie zbytu... choć nie powiem czasem rolkę zapodam ale to rekreacyjnie. To musiałeś nieźle przyszaleć żeby tak długo lecieć na diazepamie albo jakaś nerwica w ostateczności obstawiam. Zgadam się z tobą chemia nie jest na długie dystanse, najlepsza natura
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ulala, mamy na forum prawdziwego szpontera który obraca poważnymi ilościami benzo. Ile za jedną bierzesz? Siódemaka? :sunny:

Z tego co zauważyłem, to autopotowcy robią co jakiś czas 'day-off', żeby przesuszyć trochę medium i dać korzeniom tlen, ale to Ci organiczni, nie wiem jak to wygląda przy uprawie w kokosie. Może jak takie głodne to może by kapkę pH podnieśc? :scratch: nie znam się, ale gdzieś tam w tle dostrzegam taką tabelkę z pierwiastkami i spektrum pH w jakim są przyswajane, ale to dla hydro i dla soil, a coco jest czymś specyficznym, jeszcze dodać do tego autopoty to wychodzi istna hybryda. Może [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] albo [MENTION=54620]Football Manager[/MENTION] by Ci jakoś doradzili?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
W hydroponice najważniejsze to pamiętać że pH medium potrafi 'podskakiwać' bardzo szybko, z tego też względu warto ustabilizować pH na poziomie 5.5, jeszcze przed rozpoczęciem uprawy i dodatkowo utrzymywać je na poziomie delikatnie niższym, niż stosowanym przy uprawie w glebie. Kwitnienie może być przeprowadzone przy pH z przedziału 5.8-6.0, sama jego końcówka już 6.2-6.3 dla indica oraz 6.4-6.5 dla sativ.

W przypadku włókna kokosowego reguły gry są podobne jak w hydroponice, jednakże w aeroponice pH powinno być ustabilizowane na poziomie 5.5 dla wegetacji oraz 6.5 dla kwitnienia w celu zapewnienia odpowiedniego pobierania składników z pożywki.
Dostosowywanie pH do odpowiednich poziomów pozwoli nam upewnić się, że mikroelementy są pobierane odpowiednio, co wzmaga produkcję żywicy oraz że rośliny pozostaną zielone do późnego stadium kwitnienia, gwarantując maksymalną możliwą powierzchnię do przeprowadzenia fotosyntezy w czasie gdy budują się pąki kwiatowe.

Sprawdz ph dokladnie bo tam widze problem.
Jak uzywalem chemi to mialem dodatkowo pompke ktora napowietrzal pozywke i za szybko nie gnila teraz jak przeskoczylem na organike to tego juz nie uzywam i nie mam tylu problemow.
 
J

ja72

Guest
W hydroponice ..........
Jak uzywalem chemi to mialem dodatkowo pompke ktora napowietrzal pozywke i za szybko nie gnila teraz jak przeskoczylem na organike to tego juz nie uzywam i nie mam tylu problemow.

Mam rozumieć że używasz w hydro organiki?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ja już wróciłem do ziemi i tam używam organiki plus autopoty. Dokladniej to biotabsa bo mialem juz serdecznie dosyc tych zasranych buteleczek i wyszlo mi to na wielki plus.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja nie chciałem się wtrącać od początku ale nie prościej i wygodniej było polecieć w ziemi z biotabsem? Jestem skłonny oddać rękę że nie doszłoby do takich problemów bo nie ma co spie****ić. I bym NADAL miał 2 ręce.:headbanger: Zawsze jak bardzo chciałeś kokos trzeba było jechać w koko z biotabsem. To chyba najłatwiejszy i najmniej wymagający sposób na uprawę jaki znam. Może plony nie będą takie ilościowo za to 0 trosk i zmartwień i smak ziółka pychotka. Teraz juz po jabkach ale sprawdź Mordko. A pomóc nie pomogę bo nie znam się na tych wszystkich chemiach bo nie używam, ale trzymam kciuki że jakoś wybrniesz z tego bo Brus fajny jest. Pozdro.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ja już wróciłem do ziemi i tam używam organiki plus autopoty. Dokladniej to biotabsa bo mialem juz serdecznie dosyc tych zasranych buteleczek i wyszlo mi to na wielki plus.

Ustawiłem pH jak przykazałeś, wody poszło ok 20L do płukania na obydwie i na następny dzień poszło jeszcze to samo. pH ustawione na 6.0. Na ten moment tank jest odłączony.
Martwię się że jak o***ią azot to znowu poszybuje. Jakie pH byś sugerował? 5.7 No i EC ale przebrnąłem przez wszystkie twoje relki i widzę że masz na to wywalone. Swoją drogą pierwszy taz się spotkałem z taką sytuacją co by mi pH do góry poszło, zawsze w dół. Pewnie LEDy wyciągają więcej żarcia. Za parę dni wrzucę fotki o ile się porawi

[MENTION=74064]smoksalot[/MENTION] jasne że było by prościej, następną uprawę planuje na biotabsie, no chyba że zgarnę tera coś z konkursu.
Ale osobiście sprawia mi frajdę robienie tych roztworów. Plon jak dotąd zawsze mnie satysfakcjonował, smak też był o niebo lepszy jak z ulicy. A tak najbardziej to uwielbiam dwc, to jest siła niezbadana do której jeszcze wrócę. Zawsze planuje wyczesać jak najwięcej z jak najmniejszej powierzchni no i będę leciał z ekstraktami a to jeśli chodzi o smak to nie ma w sobie równych, nic w życiu nie sprawia lepszych doznań smakowych jak własnoręcznie poczyniony ekstrakt

Polecam Tadeusz Rydzyk
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
a ile litrow robisz run off? jak podlewasz ?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
no i będę leciał z ekstraktami a to jeśli chodzi o smak to nie ma w sobie równych, nic w życiu nie sprawia lepszych doznań smakowych jak własnoręcznie poczyniony ekstrakt

Jak bym słyszał siebie.Tak Ci dopomóż...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół