nasiona marihuany

BRUCE BANNER#3 x2 [0,36m] [LED 0-180W 3x Clu048] [easy2grow coco] Od nasiona do Diamond Sauce

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Tak pytam bo to fajna odmiana i za***isty plon mi dały. Jednego nawet chciałem rewegować ale jakoś sie po kościach rozeszło. Ja miałem od Anesii i napewno jeszcze je posadzę bo jakość też za***ista.

Bardzp fajny susz i konkretnie zbity wagowo piękna sprawa!
 
R

RedMist

Guest
Tak podnieś na 60cm. Z miła chęcią oglądnę te fotorelacje. :pop::oczy:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Zaczynają ruszać, lampa podniesiona na 60cm, moc 70w, były podlewane EC 1,2 pH ok. 5,7 i przelałem przed chwilą EC 0,4 i pH ok. 5,5. Nie odpaliłem jeszcze pH metra, lecę na oko:jprd: ale widzę po roślinie że chyba nie jest źle. Jutro jednak odpalę, nie ma to tamto. Temperatura to 26 -27 w dzień i 24 w nocy. Mają ciemne plamy na liściach ale to chyba tych starczych ale poczekam na rozwój sytuacji.

od lewej






w duecie


jutro poćwiczę toping... :meksyk:


...aaaa i tank jeszcze nie podłączony, nie ma potrzeby , kontroluję sytuacje :freak:zalewam do pełna tą podstawkę i czekam aż wytrąbią do dna<lol>
 
J

ja72

Guest
Mój Bruce jest jakieś 10 dni młodszy...ale u mnie troszkę inny pomysł na grow. Mam nadzieję że nie będziesz zły, za to zaśmiecanie tematu.


 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No właśnie widzę, ile było wega i ile litrów donica? Spoko wbijaj tutaj kiedy chcesz
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Witam, dziś chciałem wyciszyć wentylator i udało mi się to na maxa poprzez złe podłączenie kabelków od zmiany biegów. była za duża faza i podpiąłem nie tak jak trzeba, spaliłem axiala quiet duo 125mm o prędkościach ok. 150 - 200 m3/h. Ale że ku**a byłem w pełnej gotowości do gro to z szafy wyskoczył brat axial quiet duo o prędkościach 75 - 100 m3/h. I teraz chciałbym go puścić na pierwszym biegu bo ***aniutki jest niesamowicie cichy, tylko czy da radę? Do tej pory 150m3/h co prawda było to 27 stopnia ale w pomieszczeniu podkręcałem do 29 - 30 stopni. Teraz będzie coś koło 22-24stopni także mam nadzieję że da radę. Do zestawu doszedł filtr ale taraz Cana Light plastkiowy skurczybyk lekki w hooj. Went ma fi 100mm a nie mam takiej rury tzn mam ale 50cm tylko 127mm, i teraz pytanie czy jak owinę go gąbką taką z obicia wersalki i wcisnę w tą rurę o fi 127 to będzie git? Może jeszcze nie będzie tak słychać przepływu powietrza bo średnica większa. i jeszcze jedno pytanie, filtr będzie na zewnątrz leżał za szafą i czy mogę bezpośrednio podłączyć pod filtr wentylator czy lepiej ten went dać w połowie?



doszedł mieszak i ciekawe czy nie będzie najgłośniejszy



Tu dziewuchy po wczorajszym fimie. Za tydzień w piątek przełączę a jak wymienię went to podpinam tank.Medium lekko przesuszyłem. Wczoraj wlałem 2L wody EC 1.0 (pH to nie wiem już sam bo lecę tak że daję 4 krople ph- z plagronu na litr wody a jak widzę że coś nie teges to zmniejszam albo daję więcej) w tą dziurę na ten zawór i wsiąkło to w chwilę moment. Lampa wisi jak była, 60 cm nad i grzeje 70w



 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
A to nowa ta 125 była? Wiem że kiedyś jakaś lewa partia była bo kupiłem 2 szt i oba odesłałem z czego jeden jak podłączyłem wy***ał mi korki na chacie. Gadałem z 2 czy 3 growszopami i wszyscy mówili o lewej partii. Może ci sie taki trafił czy wiesz że napewno źle go połączyłeś?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No chyba raczej to będzie moja wina. Podpinałem najpierw taż że jak były wtyczki w kostce to: 1-czarny, 2-czerwony, 3-niebieski to jeden zawsze szedł pod czarny a drugi w zależności od biegu pod 2 lub 3. Wczoraj zapodałem kable pod 2,3 czerwony i niebieski :jprd:. Rzeczywiście kręcił się wolniej ale przez 30 sekund po czym zadymił dziad. ta 125 latała pótora roku 100 jest nówka z filtrem nowym
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Panowie jak dam filtr zaraz za wentylatorem który stoi na podłodze poza szafą do będzie git? Chodzi o to że z boxa z góry wychodzi rura długości ponad metr i na końcu jej jest od razu wentylator połączony z filtrem. Jak filtr z wentem są w boxie to wiem że ok bo widziałem na forum ale w odwrotną stronę jak ja mam to nie widziałem. Nie zmniejszy to jakoś skuteczności filtra albo nie rozdupcę następnego wiatraka? z reguły dawałem went z początku albo w połowie układu wentylacyjnego
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja za to nigdy nie trzymam filtra w boxie więc z reguły 1 jest went potem rura i na końcu filtr. Teraz w 1,44 mam całą wentyalcję poza namiotem- jak piszesz-rura potem wentylator już bezpośrednio podpięty do filtra i hula wszystko jak talala.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dzięki za szybką odpowiedź, mam jeszcze trochę roboty a czas goni. Przyhisteryzowałem bo zawijam dziś z miejscówki z boxiwem i była by lipa jak by poszedł zapach albo sfajczył bym następny went. Wtedy po herbacie by było ze wszystkim

E myślisz żeby przełączyć? nie będzie mnie bity tydzień
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja mam caly zestaw wentylacyjny za boksem, wentylator miedzy tlumikami i zaraz za tlumikiem filtr - wszystko dziala i sie sprawdza. Podepnij w miare mozliwosci jak najkrocej, tzn jak najmniej spiro, bo im dluzszy przewod tym wieksze straty, a ty masz maly went. Pisales tam o uszczelnieniu gabka - moze sie to sprawdzic jak dodatkowo uszczelnisz, owin calosc duct tapem, na bogato - albo kup redukcje za dyszke ;)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Że na flow już? No mi strasznie wy***ały na indukcji Brusy musiałem mocno łamać i wiązać do bambusów ale odwdzięczyły się pięknie. Jak cię tyle nie będzie to cięzki temat-nie przełączysz będą rosły i czeka cie pewnie łamanko później a jak przełączysz teraz to nie będzie cie jakby było trzeba działać-sam nie wiem.
 
J

ja72

Guest
Że na flow już? No mi strasznie wy***ały na indukcji Brusy musiałem mocno łamać i wiązać do bambusów ale odwdzięczyły się pięknie. Jak cię tyle nie będzie to cięzki temat-nie przełączysz będą rosły i czeka cie pewnie łamanko później a jak przełączysz teraz to nie będzie cie jakby było trzeba działać-sam nie wiem.

Zgadzam się w 100%, na indukcji strasznie się pną do góry i trzeba szybko reagować.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół