nasiona marihuany

BRUCE BANNER#3 x2 [0,36m] [LED 0-180W 3x Clu048] [easy2grow coco] Od nasiona do Diamond Sauce

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dzięki panowie za pomoc
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] bedę musiał jednak ducktejpem zajechać bo miało być na bogato ale mam za grubą gąbkę i upchałem tylko do połowy i nie da rady



Jak z vacumm camber bo coś pisałeś że klepiesz, ja chyba dokonam zakupu na amazonie razem z tubą ekstrakcyjną taką z zaworami na początku i końcu, czuję że podniesie wydajność, sprawdź temat bo chyba warto
[MENTION=74064]smoksalot[/MENTION] , [MENTION=93035]ja72[/MENTION] chyba przełączę jutro a jeszcze jakoś w tym tygodniu wpadnę, lepiej chyba teraz jak piszecie że tak się wyrywają te brucy bo potem to już na tygodniu się nie pojawię, zobaczymy. A jak z mocą tych BB#3, miałem kiedyś ale trzymałem ok 13tyg. smak niesamowity a faza taka że człowiek szczęśliwy.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja jestem bardzo zadowolony z mocy , jakości i ilości plonu. Mój rekord na 0,36m2 padł z nimi. Wszystkie ziomki co jarali bardzo pozytywne oceny dawali. Paru niedzielnych jaraczy poległo-jak dla mnie bajka pod kazdym względem-napewno posadzę je znowu. U mnie po 11 tyg cięte jak dobrze pamiętam i już bursztyny sie pokazywały pojedyńcze. Obecnie jaram na zmianę z Amnezja od Paco i sam nie wiem które lepsze.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Z 4 szt pod 150W clu058 244g mocno zbitego i zalanego pięknie żywicą jaranka. Jeden był purpurowy. W naszych kwitnących powrzucałem zdjęcia ze 2-3 tyg przed ścinką chyba. Organika biotabs w lightmiksie.
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dzięki, strasznie nurtowało mnie to pytanie. W boxie jeszcze miejsca w hooj, went już owinięty, na prędkości 75 m3/h jest cichutko. Zobaczę jak temperatura i podleję wapnem bo plamy wyskoczyły na mniejszej





Z tym flo to poczekam jednak
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] zrobilem vacuum chamber i wyszlo w ch*j dobrze. Komora z garnka (wazne: musi miec grube sciany), pokrywa z plexi 10mm, sprezarka z lodowki (u mnie z dwoma wyjsciami-ssakami), do tego manometr (skala od -1 do 0), kolano, przejsciowka na waz, redukcja na manimetr, 4 opaski zaciskowe, uszczelka i tasma teflonowa - dziala az milo. osiagnalem -0,8 bar, wiecej sie balem, ze ***nie, bo juz sie plexi uginala. Bede mial chwile to zrobie tutorial, bo budowa mega prosta i szybka. Jak nie masz zadnego z tych elementow to powinienes sie zamknac w 250 pln, a satysfakcja bezcenna.

Tak z ciekawosci, po ile komore upatrzyles i jaki koszt tuby? Ja mysle nad przestrzeleniem open blast przez gotowa tube, widzialem po kilkanascie-kilkadziesiat pln... a jak dobrze wyjdzie klasyczny shatter to ***ne diamenty, bo sie napatrzec nie moge na te kamienie :)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
[MENTION=93035]ja72[/MENTION] nic nie tnę, przynajmniej na razie. Ostatnie zabiegi wyprowadzające robię dwa tyg po zakwitnięciu a potem podbieranki lecą:freak2:
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] kombinowałem coś pokątnie w piwnicy, składałem fanty



jeszcze nie ten manometr czy jak to tam bo nie w mikro barach



no i tak kminiłem do póki nie zobaczyłem tego. Nie wiem czy będzie widać bo pamiętam był problem z takimi obrazkami



vc 120 zielonych



tuba 109 $

co sądzisz? ja to się ośliniłem jak to zobaczyłem ale przesyłeczka niestety 150
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mysle, ze nie warto, 2x drozej, pompka chinska, a czesc gratow masz juz na stanie. Z akcesoriow brakuje ci wyjscia na waz, gara i pokrywki. Wyjscie i waz spokojnie ogarniesz, kupisz np w castoramie. Waz techniczny pcv, wtyk airpress z gwintem wewnetrznym. Do tego kawalek plexi, te 10mm grubosci to minimum, pogoogluj w okolicy to ci dotna jak chcesz i zrobia otwor na srodku jak nie chcesz sam sie tym bawic. Ja u siebie zrobilem otwor 7mm, wkrecilem w niego wentyl z dentki rowerowej, dalem dwie podkladki z guma i skrecilem nakretkami - szczelne w 100%. U mnie sa dwa wyjscia w sprezarce i zrobilem tak, ze jeden wlot idzie do trojnika-zaworu-wakumetra, drugie wejscie polaczylem bezposrednio do wentyla. Sam garnek czy naczynie pewnie znajdziesz w kuchni - wazne, zeby sciany byly grube. Pofoce swoj wynalazek to zrobie tutorial i ogarnie to kazdy kto ma dwie rece i checi ;)

Edit: manometra szukaj pod haslem wakuometr
 
J

ja72

Guest
Mysle, ze nie warto, 2x drozej, pompka chinska, a czesc gratow masz juz na stanie. Z akcesoriow brakuje ci wyjscia na waz, gara i pokrywki. Wyjscie i waz spokojnie ogarniesz, kupisz np w castoramie. Waz techniczny pcv, wtyk airpress z gwintem wewnetrznym. Do tego kawalek plexi, te 10mm grubosci to minimum, pogoogluj w okolicy to ci dotna jak chcesz i zrobia otwor na srodku jak nie chcesz sam sie tym bawic. Ja u siebie zrobilem otwor 7mm, wkrecilem w niego wentyl z dentki rowerowej, dalem dwie podkladki z guma i skrecilem nakretkami - szczelne w 100%. U mnie sa dwa wyjscia w sprezarce i zrobilem tak, ze jeden wlot idzie do trojnika-zaworu-wakumetra, drugie wejscie polaczylem bezposrednio do wentyla. Sam garnek czy naczynie pewnie znajdziesz w kuchni - wazne, zeby sciany byly grube. Pofoce swoj wynalazek to zrobie tutorial i ogarnie to kazdy kto ma dwie rece i checi ;)

Edit: manometra szukaj pod haslem wakuometr

A jak duże powinno być naczynie?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Rośliny przełączone na flo 4.11. Zalałem tank ustawiając EC na 1,2 ( cal-mad do 0,7) i pH 5,8 a teraz jest 5,9 i zaczyna je**ć. Dorzuciłbym kamyk napowietrzający ale narobi za dużo hałasu. Spróbuje wyozonować. Światło troche podniosłem ok 65 cm i podkręciłem do 80w. Chyba podkręcę wajhę do 100W.








w sumie to nie ma co robić już przy roślinach można się odprężyć i podziwiać kawałek przyrody<joint> autopoty dobra sprawa tylko za parę dni pewnie smród będzie z tej wody.
Myślałem zapodać jeszcze instalację etenową. Gadałem z ziomkiem jednym który twierdzi że wyrobił się w 1,5 miecha z grow :dancee:to by było. Na forum nie znalazłem podjęcia próby empirycznej chyba że ominołem coś, może spróbuje ale to jeszcze mi zejdzie z konstrukcją, o ile w ogóle to ma sens. Co wy na to próbował ktoś?? Pytam bo temat był dawno poruszany

E: Zapomniał bym podziękować [MENTION=85788]Gwalbert[/MENTION] za piękną dedykację utworu muzycznego w moim wykonaniu :sunny:
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
A jak ozonujesz? Wkładasz kostkę do boxa? Nic się nie dzieje? Ja jak mam problem z zapachem też ozonuję pokuj, super sprawa ale zastanawiałem się czy jak włożyłbym ozonator do boża to czy by nie zaszkodził krzakom.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
[MENTION=85301]Weed_hub[/MENTION] akurat w tym momęcie ozonuję wodę w tanku bo zaczyna z niej bić smrodem trochę. Powietrze też ozonuję jak wkitnie i majstruję przy boxie i ogólnie palę czy wapuję. Jest parę zastosowań. Najlepsze jest to że nie czekam na wodę aby odstała.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Lecimy dalej ......

sytuacja w boxie




Puściły kłaki po ok. 10 dniach


Woda w tanku to jakieś 20L EC 1.5, lekko za duże bo na mniejszej widać że łapie końcówki, niestety będą musiały przetrwać i pH 6.1 dałem tylko hydro A+B i spie****am do roboty zarobić na rurkę do ekstrakcji oraz inne bajery potrzebne do diamentów. :sunny:
Lampa podniesiona i podkręcona na 110W. Mam nadzieję że pójdą do góry ale nie za bardzo. Jedną troszkę za bardzo połamałem


No i lewa...

...........................................................................................................prawa


zastanawiam się nad podkręceniem wajchy do 120 co by międzywiężla nie były za długie

mam nadzieje że będzie ox
pozdro nara ja spie****am:sunny:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
6 dzień flo jakoś będę liczył. ......

Po paru dniach mojej nieobecności zastałem taki widok




nie przejmuję się żółtymi liśćmi tylko tym że nie wystrzeliły w górę *****e. Chciałem co by je wyczesało tak 2/3 wysokości boxa. Lampa daje 108W odległośći jest trochę, mam nadzieję że jeszcze pójdą w górę



Z lotu ptaka......



w prawym dolnym rogu widać niedobór fosforu w postacji ttych dyżych plam, za każdym razem tak mam w koko jak przechodzą indukcję...

tutaj z kolej widzimy jak ciękie są łodygi, zapomniałem zapodać mieszaka:freak2: jutro będzie ze zdjęciami lepszej jakości jak znajdę kabel do aparatu

1


2

ale chociaż się tak nie wyciągły między liśćmi .

Zaczynają tworzyć kwiatu do batu:freak: :jocolor:



Woda nie zalatuje jak ostatnio ale nie dałem tym razem cal-maga od AN co widać na niektórych liściach, był stary i dlatego tak waliło.
Mam na stanie jeszcze Tripack z biobizz do gleby, jest sens lać?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół