nasiona marihuany

BRUCE BANNER#3 x2 [0,36m] [LED 0-180W 3x Clu048] [easy2grow coco] Od nasiona do Diamond Sauce

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Czyli jakis vapo stricte do koncentratow, z kwarcowa "komora"? Czyli jakis puffco czy lynx pod koncentraty? Nomenklatura jest mi obca, stad pytanie czy dobrze rozumiem ;)
Wez tak lopatologicznie mi wytlumacz w ktora strone isc :)

No mówiąc o puffco chodziło mi o puffco peak dokładnie, ale to nie jest pen tylko e-rig. Z penów linx hypnos jest spoko, Stalin takiego ma i całkiem dobra maszyna, dobrze wspominam.

Edit:
No jak chcesz jarać reclaim to spoko, może się przyda. Ja po prostu myłem bongo jak już było widać resztki oleju na ściankach. A nie zbierało się też tego jakoś super dużo.
 

El'SkuniroLegalizo

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
268
Buchów
1,146
Zadnego dexo szkoda kasy. Tylko propan butan. I zapomniales dodac ze temperatura JEST NAJWAŻNIEJSZA inaczej wyjdzie brazowa kupa. Takze szukaj suchego lodu i do dziela
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
sorry panowie ale to jeszcze nie koniec, rośliny przełączone dokładnie miesiąc temu, biotabs to cudo !!!! dorwałem przed chwilą pstrykadło no i fakt że trochę mnie nie było ale mniejsza z tym, jak kogoś jeszcze interere to pare fotek zapodaje. Łamałem dwa tygodnie temu jak wpadłem na miejscówkę i nie miałem czasu więc giołem jak leci, pierwszy raz mi takie bydlaki porosły. Teraz mam trochę czasu to jakoś je poustawiam,ale to jutro bo nie wiem co z tym zrobić.





w lewym górnym to któraś od Booma, nie wiem jak przetrwała w 2L opakowaniu





w centrum zdjęcia to 3 critikal w donicy o tu



poranione ale zrobiłem opatrunki, jakoś przetrwały, myślałem że nic nie będzie z tego ale jednak

Pozdro
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Czym ty te lodygi pozabezpieczales? Papierem toaletowym?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Biotabs to samograj, lejesz wode i masz wy***ane na resztę.

Czyli zmienić nazwę fotorelacji i przenieść do prowadzonych, założysz nową, wrzuciłeś luźne zdjęcia i kolejne znów wrzucisz za dwa miesiące?? :scratch:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No, papierem do dupska takim co dobrze zbiera, ale nie bój nic nie srałem na niego co by dodać nawozu

ch*j z tym zostaw tutaj co tak będziesz przenosił w te i we wte
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Napisz coś o wrażeniach z palenia Bruca, bo jestem ciekaw Twoich odczuć. Sam palę teraz Bruca od OSS i powiem że jest petarda :) żałuję tylko że słoik tak szybko się kończy .
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dla mnie też kozak, choć paliłem trochę dziennie tego to klepało ładnie i nie podnosiła się tolerancja. Zapach za***isty, jak wyjołem ze słoja to ***ało że hoho.. Smak też nawet biorąc pod uwagę że waliłem mineralne na masę i nie płukałem.Jazda jak dla mnie trochę w stronę sativy, lekkie schizy miałem ale z drugiej strony po godzinie nie chciało mi się nic robić, choć nie zawsze. Aczkolwiek jak się za coś zabierałem to nie było lekko. Wrażenia takie że po spaleniu dwóch krzaków postanowiłem zrobić przerwę (paliłem po 1 czasem dwa gramy dziennie i to głównie z vapa z boniem gdzie jazda jest czyściejsza bez muły ) to nie mogłem się dogadać z babą w sklepie, wogóle prawie z nikim i dlatego postanowiłem zrobić przerwę. Ziomowie też chwalili sobie a u mnie chłopaki zdecydowanie wolą indyki co by sponiewierało i wbiło w kanapę. Jest w moim top 5. Jak bedę miał nasiona to napweno wystartuję.Szczeże to nie wiem czy nie miałem lekkich psychoz bo trochę mi się odrealniało.

PS dlatego taka dziura w relacji bo nie mogłem się zebraćdo roboty i za chu*a nie mogłem znaleźć kabla do aparatu. Może teraz mi się uda go wytropić
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół