nasiona marihuany

BRUCE BANNER#3 x2 [0,36m] [LED 0-180W 3x Clu048] [easy2grow coco] Od nasiona do Diamond Sauce

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] no przecież pisałem kilka razy że dexso to to samo co dr wax/aeros tylko płacisz ekstra za markę.
[MENTION=12145]uho666[/MENTION] ale newport to butan, bez próżni olej na butanie robić to trochę lipa...
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Rozumiem, ale hooj lecę na razie dalej. zrobię jeszcze najwyżej parę przelewów. Myślałem właśnie czasem chlusnąć organiką z góry ale ktoś tam napisał że nie ma co mieszać. Myślałem zapodać tripack od biobizza na suplementację

---------- Post Zaktualizowany 21:32 ---------- Data pierwszego postu 21:25 ----------

No to panowie wielkie dzięki rozwiązaliście sprawę z BHO a raczej DHO, nie będę musiał napie****ać z vacuum chamber tylko na prędkości. El'SkuniroLegalizo trza tu otagować to by sie wypowiedział w temacie kamieni czarnoksiężnika
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Podziwiam Twój zapał.Poważnie.Czasami się zastanawiam czy każdy ma taką zajawkę czy to jednostkowe.Widać wszyscy chyba.
 

El'SkuniroLegalizo

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
268
Buchów
1,146
Szkoda siana na te dexo.... zamykasz w sloiku wsadzasz w 30 i gaz sam ucieka. Krysztaly sa czyste nie ma mowy o zadnych pozostalosciach. Najwazniejsze odseparowac krysztal od terpen.
Pozatym trzymajac w sloiku po krystalizacji terpy sa tak ciekłe ze kazdy gaz z nich wychodzi z latwoscia.

Kryszty to nie czarna magia. Wystarczy solidny ekstrakt

Polecam ten filmik raz jeszcze: https://youtu.be/7Jeez_KHrzc

Tu widac jak sie zachowuje gotowy ekstrakt...

Shatter jest solidny dlatego trza vaccum. Krysztaly sa plynne gaz sam ucieka. Ludzie robia vac ale krotki. Ja nie czuje potrzeby bo separuje krysztal a z terp robie slodycze ;D
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Szedłem od końca i już sądziłem że zdjęć się nie doczekam,a na marginesie Plargona nie lubie kiedyś kupiłem PH-.....i podwyższało PH, brzmi to może dziwnie ale zmieniłem PH metr było to samo a plargon zym po tygodniu popalił mi rośliny,dziwne zbiegi okoliczności dzięki którym wolał bym lać wodą niż Plargonem.Daj jakieś foty co tam się dzieje
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
O diamentach to tu pogadamy mam nadzieję, najważniejsze żeby rodzina była zdrowa, a wygląda tak:

27 dni kwitnienia


Ogólnie to na zapie****ałem się z tą wodą, ale nie ma co narzekać. Płukanie w kokosie musi być albo wypływ a w autopotach nie mam takiej możliwości, liczyłem się z tym że ze dwa razy będę musiał wykonać tę czynność. W porównaniu do Hempy Bucket dają mi gwarancję tego że nie przesuszę roślin a nie ma mnie tydzień na miejscówce a zdarzy się że i dwa także nie narzekam a czas pokaże wyniki.
Jak mówił [MENTION=12145]uho666[/MENTION] mało liści jest ale trochę się ogarneły. Kiedyś miałem przyjemność trymować tą odmianę i było na niej dosłownie parę wiatraków


Problemem było to jak twierdził [MENTION=54620]Football Manager[/MENTION] pH W zbiorniku było 6,5 jak skalibrowałem pH metr. Wylukałem ziomka na innym forum jak leci uprawę o pH 5,8 raz miał 5,9 i EC 1.4 - 1.7. Także dzięki wszystkim za pomoc
Rośliny trochę przenawoziłem bo nie miałem czasu wyrównać EC i zostawiłem z 2.2. Wczoraj przelałem po 15L wody o pH 5,5 i EC 1,3 wypływ był pH 6,1 6,2 i EC 1,2 1,3 a do tanka dzisiaj poszła pH 5,7 i EC 1,35 więc mam nadzieję że będzie ok bo puściła już białe druty








no i po jakże miłych słowach [MENTION=67915]Dyzma[/MENTION] poczyniłem szybki ekstrakcik chałpniczy, dla mnie miodzio



dawać już PK 13/14?
 
Ostatnia edycja:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Piękna kulka-prawie jak bursztyn.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No wyglądają dużo lepiej od poprzedniego upa. Coś z nich jeszcze będzie ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] jak sytuacja wygląda?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jest słabo. Znowu pożółkły ale teraz trochę się poprawia. Jutro postaram się zrobić up
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jest słabo jak cholera. Planty przed świętami znowu pożółkły. :jprd:
przelałem je wtedy wyregulowaną wodą o pH 5,7 a wypływu było 6,0. Do tanka zapodałem wodę pH 5,7 i EC 1,7. Co dziwne EC spadło do 1,3 i okazało się że bateria pie****neła w przyrządzie pomiarowym.
Myślałem że są to problemy z odczynem ale chyba jednak błędem było to że nie przesuszałem medium. Zrobiłem to dopiero po świętach - od razu wyjaśniam dla czego - bo nie było mnie w ogrodzie a chce po kolei ogarnąć co jest problemem.
Dzisiaj będzie czwarty dzień jak puściłem wodę o parametrach pH 5,7 i EC hooj wie jakim bo wszędzie *****e remamenty i inne hooje muje, nie mogę nabyć nowej baterii, ale lane było na 10L po 10ml Plagron hydro A+B i 10ml PK 13/14 też plagrona.
Sytuacja ma się dużo lepiej ale szału chyba nie będzie. Jest 49 dzień kwitnienia. Może spuchnie jeszcze ale chyba wątpię. Jednak mineralne nawozy w tym systemie sprawię sprawiają trochę problemów,główną niedogodnością jest dla mnie to że nie mogę sprawdzić pH wypływu. Sytuacja tylko bardziej mnie podgotowuję i myślę to rozkminić, :sunny: myślę też o tych biotabsach ale chyba nie dam za wygraną i polecę jeszcze raz na mineralnych, tym bardziej że jak patrzę to zestaw startowy stoi jakieś 200 zyla, nie myślałem że to aż tyle a ciężko przędę teraz. Do tego pogubiłem pestki a budżet ograniczony okrutnie i nie mam z co wystartować w nowym wegowniku ( a tym razem doopie****ę takiego długiego wega że masakra)
Świeci im 130W, podkręcę jak się ustabilizuje. Jako że to pierwsza moja porażka to by ukoić ból jaki targa moim sercem uszczknołem już troszku no i jakość pozwala trochę otrzeć łzy. Dobra nie będę histeryzował, lecą foty

















Pozdro i oby do :harvest:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ten zestaw startowy biotabs starcza na 2-3, jest praktycznie bezobslugowy, odpadają przy tym widoki jak że zdjęć wyżej. Pogoń komuś piątkę albo idź do pracy i będziesz miał na nawóz.
Co to za bateria że nie możesz jej nabyć?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Baterię kupię zaraz to taka jak do płyty głównej pc, mam trochę daleko. Właśnie się po nią wybrałem. Z wypłaty nic nie zostanie, a zioła nie gonię - taką mam zasadę. Jakoś dam radę. Coraz bardziej skłaniam się ujarzmić ten zetaw na mineralnych. Sądzę że błędem było wlanie wody do tanka o pH powyżej 6. Jak rośliny zaczeły wpierdzielać azot to nie dziwne że skoczyło do góry. Muszę jeszcze poczytać bo szczerze to dopiero lizłem temat z tymi biotabsami. Zobaczymy. Nie wiem tylko jakie EC teraz ustawić
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ten zestaw startowy biotabs starcza na 2-3

Na 2-3 co? On jest na 5-10 krzaków w zależności od pojemności doniczek(10l doniczki -5 krzaków, 5l doniczki 10 krzaków). Pomijając już kwestie ekonomiczne i brak problemów z uprawą, na biotabsie wyrośnie nieporównywalnie lepsze zioło niż na hydro chemii, jak uprawiasz dla siebie to nawet bym się nie zastanawiał.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No tylko dla siebie. Mało tego wiem o tym bo czasem lecę"na boku" w organice i ostatni critical xxl od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] wymiatał zarówno pod względem mocy jak i niesamowitego smaku, ba nawet wczoraj przyćmiłem lola z 3 BB#3 który jest tylko na nawozach biobizz i niema porównania ale:
- jak wracam z pracy po tygodniu i idę do boxa to chciał ym poobcować z tą rośliną, coś przy niej podłubać, grow to taka moja odskocznia gdzie się relaxuje a z bio to chyba so ie mogę powyginać krzaki chyba tylko hehehe
-mam taki zawód że robienie tych pożywek to prawie część mojej pracy i sprawia mi to frajdę.
No ale hooj, czas dokonać wyboru ichyba skoczyć do loombardu i zamawiać.

Btw. Mam wrażenie że ten z organiki ma mocniejsze pie****nięcie. Czy to możliweże organika robi taką robotę?



E:leciał ktoś wtykając tylko same te tabsy w glebę? Bez tych orgatrexu i innych?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół