nasiona marihuany

BRUCE BANNER#3 x2 [0,36m] [LED 0-180W 3x Clu048] [easy2grow coco] Od nasiona do Diamond Sauce

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Setup złożony, było parę problemów bo człowiek podstaw nie ogarnoł do końca, jeszcze zostało parę drobnych zabiegów kosmetycznych w budowie ale Hulki nie mogą czekać


Oto czym władam w tym odcinku:

Box: szafa obita mylarem 47cm x 76cm x 143cm (0,36m2)
Oświetlenie: lampa led DIY 0-180W 3x clu048-1212c4-303h5m3-f1 na elg-200-c1750b
Wentylacja: wylot Axial quiet duo 145-215m3/h na pierwszym biegu, filtr eco primaklima 160-240m3/h z wymienionym węglem CTC 70, wylot pasywka dwa otwory 125mm
Donice: easy2grow 8,5L ze zbiornikiem 47L
Medium: Plagron Euro Pebbles 30%/ Plagron coco premium 70%, zapomniałem perlitu dosypać:freak2:
Nawozy: Plagron 100% Hydro A+B, Plagron pk-13/14,Plagron Green sensation, Atami B'cuzz Blossom builder liquid i coś dopie****e zapewne
Woda: ozonowana kranówka EC 0,7 ;pH 7,2
Sprzęt dodatkowy: miernik EC, pare skrzywdzonych mierników pH jakiś chodzi ale mam nowy jak co, wyłącznik czasowy, watomierz, ozonator, żarówka UVC - 40W, mikoryza uniwersalna biopon, pompka z kamieniem do napowietrzania tanka.
Trening: cięcie ala wujo ben na 8 odrostów i może jakieś fimy
Pestki: Bruce Banner #3 sztuk 2


CEL: Jeden ale konkretny, przerobienie tematu na - THCA DIAMOND SAUCE



Dzień: hahahha 50 weg, będę liczył kwitnienie chyba.........

.....rośliny wykiełkowane 1 września, wyglądają na małe ale nie dajcie się zwieść, niebawem pójdą ostro w górę jak tylko przepłukam coco. Bo jednak okazał się zasolony mimo obietnic pana z growshopu który twierdził że wystarczy tylko zbuforować magnezem o odpowiednim pH i ogień :chili:. Tak też śmiało poczyniłem i jakie ku**a było moje zdziwienie jak na mierniku wy***ało EC 4,0 :zombi:a wlałem 0,8 Weg będzie trwał jakieś dwa tygodnie max. Fotoperoid 18/6 potem 12/12.Moc lampy na chwilę obecną to 70W, i jakieś 30 cm od krzaksów, lampa chłodna na razię ale obawiam się że przy 180w może być gorąco choć wątpię abym leciał cały czas na maxa. Będzie 120 a potem podkręcę wajhę ile się da. Rzecz dzieje się w autopotach bo będzę przy boxie raz na tydzień może dwa, ogólnie to na ile rezerwuar pozwoli :freak: . Następny raz biorę biotabsy jak zobaczyłem jakie ludzie na tym lolki kręcą i inwestuje następną wypłatę w automatykę chyba lub/iw tubę ekstrakcyjną bo już nie muszę walić takiej partyzantki jak poprzednie uprawy w chałpie. Tank jeszczenie nie podłączony.Ogólnie to zapomniałem o mieszaku, pojawi się za parę dni. Temp też podam później bo na razie jestem podjarany jak 5 latek nową zabawką i ciągle wlepiam wzrok w to cudo także hooj z pomiaramibo dzwiczki otwarte :jaraczz:
Lecę z obrazkami:

Widać że były problemy ale mamzamiar to ogarnąć















Patent na potencjometr


A tu z ostatniej chwili
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Nie za nisko trzymasz ten panel? te plamy to wyglądają jak niedobory spowodowane za dużą ilością fotonów, aktualnie zrobiłem swoim plantom coś podobnego od nak***iania w nie za mocnym światłem... a może to te za wysokie EC jak mówisz, nie znam się na coco, a może jedno i drugie... :(

poprawiłem Ci nazwę tematu bo coś się skrzaczyło

Czekam na te kryształy ;)

A i jeszcze jedno - nie lepiej było polecieć z klona?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
mi tam wyglądają nad głodne w tym kokosie
 

Space Invader

Active member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
42
Buchów
1
Ładuj magnez to nabiorą ładnej zieleni, u siebie pod clu058 CalMag podaję praktycznie przy każdym podlaniu.
Te plamy to najprawdopodobniej od niedoboru wapnia lub problemy z ph przez zasolenie coco.
Fiolet na łodygach też powinien puścić.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
to ja tylko zapytam od kogo te Brusy?
 
J

ja72

Guest
Będę śledził mam w ziemii Bruce Banner od Original Sensible Seeds, tyle że mój 1 września wskoczył do wody.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Podniosłem światełko, uczę się go dopiero także dzięki za pomoc. To samoby było jak bym skręcił na potencjometrze? W sumie chyba lepiej podnieść i dać więcej tych fotonów niech mają. Zaraz przepłukam jeszcze ten kokos co by się nie popaliły.
Miałem robić klony ale może pan pozwoli i da mi jakieś fajne feno. Kiedyś czytałem że są trzy, a miałem już jednego BB#3 smak nie z tej ziemi, normalnie jak kawałek ciasta. Chcę mieć wszystkie trzy, trzecie nasiono też leci i to w glebie<peace> także stawiam na różnorodność w tym samym hehe a klon dał by mi to samo jak dobrze mniemam.

Magnezem już zbuforowałem to coco, chyba starczy bo miałem od AN a tam dużo azotu, już widać po roślinach że zielenieją głębiej











W posiadanie pestek trochę zakręcone. Niby miałem dostać za dość kontrowersyjny żart od @petkomania.pl z open seeda, zapomnieli o mnie, potem złożyłem zamówieniena trochę pestek, znowu o mnie zapomnieli, zadzwonili po 3 tygodniach, przeprosili, wysłali paczkę za free, dodali gratis i te trzy Brusy, tak że nie wiem czy to open seed czy co ale też jest fajnie:dancee:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Tak pytam bo to fajna odmiana i za***isty plon mi dały. Jednego nawet chciałem rewegować ale jakoś sie po kościach rozeszło. Ja miałem od Anesii i napewno jeszcze je posadzę bo jakość też za***ista.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Te też są od anesii, dzięki za zainteresowanie i buchy panowie
 
J

ja72

Guest
Te ostatnie zdjęcia przedstawiają aktualną sytuację? Bo jak liczę to one mają 7 tygodni, wiem że pisałeś o problemach z medium, ale to i tak...kiepsko, wydawało mi się że Coco sprawia że uprawa jest szybsza.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
To był celowy zabieg. Roślina była trzymana w kubku 500ml. Zwróć uwagę na grubość łodygi, za dwa tygodnie będzie gruba jak nie będę pisał co:freak: Powinna odbić teraz niesamowicie. Mam taką nadzieje przynajmniej bo widziałem tutaj na forum i w life nie raz co potrafią takie katowane rośliny, jak potem zapie****ają gdy mają dobre warunki no i plon kest niczego sobie. Poczekam jeszcze 2 tyg niech korzeń dobrze rozrośnie się w donicy, w dwc zauważyłem że rośnie praktycznie tylko na wegu i po indukcji. Potem roślina już tak o niego nie dba jak produkuje kwiaty a co za tym idzie stają się te korzenie podatne na choroby. Czas zwerfikuje moją teorię ale zapewniam was wszystkich że w moim szaleństwie kryję się zawsze jakaś sroga metoda :freak: bo ja jak zwykle lecę na skilla
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
40cm i 70w. Podnieść? Bo czytałem i widziałem że w easy2grow rosną krępe. I witam na pokładzie mistrzu
 
J

ja72

Guest
Pewnie wiesz co mówisz, i to traktowanie przyniesie skutek...Kiedyś też praktykowałem ten sposób...

Fotoram_io_28129.jpg


Teraz dałem rośliny bez treningu, owszem troszkę je "szczypie" żeby szły równo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół