nasiona marihuany

Komercyjna uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

hanson

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2011
Postów
52
Buchów
0
Siemanko, przymierzam się do większej komercyjnej uprawy. Chciałbym aby była ona pod oświetleniem CMH. Chcę wrzucić dwie lampy 315w CMH do namiotu 2.88m2.
Liczę na plony okolo 800-900g. Myślałem dodatkowo nad mniejszym namiotem pod wega (w namiotach same automaty) czy możliwe jest żeby zbiory były częsciej niż co około 2 miesiące?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Dorzucilbym jeszcze jedna 315tkę. Papier przyjmie wszystlo, w szczególności ta u producenta... Jakoś słabo widzę żeby jedna 315 pokryła skutecznie 120x120, nawet na winach...

Jakbys leciał na klonach, miałbyś spoko wyselekcjonowanego klona pod kątem czasu kwitnienia. To można by zejść poniżej plonów co dwa miesiące, pod warunkiem że chodzilby vegbox w międzyczasie. Myślę że to kwestia setupu i jego wyczucia.
 

hanson

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2011
Postów
52
Buchów
0
Dorzucilbym jeszcze jedna 315tkę. Papier przyjmie wszystlo, w szczególności ta u producenta... Jakoś słabo widzę żeby jedna 315 pokryła skutecznie 120x120, nawet na winach...

Jakbys leciał na klonach, miałbyś spoko wyselekcjonowanego klona pod kątem czasu kwitnienia. To można by zejść poniżej plonów co dwa miesiące, pod warunkiem że chodzilby vegbox w międzyczasie. Myślę że to kwestia setupu i jego wyczucia.


Nie bedzie przypału pod katem zuzycia prądu w mieszkaniu dwupokojowym:D?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Jeżeli masz w planach płacić za prąd, to skąd miałby być przypał przy 1kW?
 

hanson

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2011
Postów
52
Buchów
0
Jeżeli masz w planach płacić za prąd, to skąd miałby być przypał przy 1kW?

czyli 3x315w - a pod vega coś byś polecał?

Może jakąś inną konfiguracje znasz? Chodzi mi tak, żeby był ten kilogram na dwa miechy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół