nasiona marihuany

[400W HPS] [60x60x160] 3x Critical XXL Feminized, G8 Feminized

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
UP

Po półtoratygodniowej nieobecności w domu przyjechałem pełen obaw. Nie jest źle. G8 dostała mocno po szczycie temperaturą, ale już przestawilem ją jak najdalej od fal cieplnych. Nie spodziewałem się, że tak wystrzeli.
Jak na razie wszystko idzie w miare znośnie, małe problemy, ale nic czego nie da się naprawić chyba.

19 dzień po przestawieniu na FLO:

Critical




G8





To na razie wszystko, jak będę mieć czas zrobię ładniejsze fotki. Jeśli zauważyliście coś niepokojącego w moich roślinach dajcie znać!
Z fartem.
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
No siema, kolejny upik.
Dziewczyny przeżyły małą katastrofę, otóż nie tylko przy outdoorze zagrożeniem dla roślin są zwierzęta. Pewnego dnia odkryłem, że ziemia w donicach jest konkretnie przeryta przez moją fretke. Jakimś cudem przy ucieczce z klatki dostała się do boxa i zaczęła ryć. Najbardziej oberwała G8, która w ogóle jest styrana życiem i będę cieszyć się w cholere jak cokolwiek z niej będzie XD
Reszta roślin jakoś to zniosła na szczęście chyba obyło się bez większych obrażeń korzeni.

Dodatkowo G8 przeszła łamanie ponieważ za bardzo wystrzeliła w górę i się przypalała, łamanie zupełna amatorka, ale już się po nim pozbierała i na razie góra idzie w miare git.

Critical:




G8



No i na tyle. Widzimy się już na pewno po nowym roku. Wszystkim Wam życzę wesołych świąt! Z fartem!
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
mi raz moj kot na plecy wskoczyl jak przycuplem przed namiotem no a jak juz byl na remieniu to prosto w planty skoczyl :/
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
No i cyk ostatni up w tym roku. To ten przyjemny czas kiedy topy rosną jak na drożdżach i aż miło sobie popatrzeć jak to się zmienia.





 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Nowy rok nowe problemy. Pokrak jak był pokrakiem tak jest nadal. Ciekaw jestem co z niej wyjdzie. Może piona będzie jak nic pechowego sie nie wydarzy.

Jedna z Criticali ma za to niedobór czegoś czego nie potrafię stwierdzić z tabelką niedoborów. Za cholere nie umiem z niej korzystać, zawsze wydaję mi się, że na moich liściach są zupełnie inne efekty :/

Critical






Tutaj dokładniejsza fotka przypadłości


G8/ pokrak




Za wszelką pomoc będę wdzięczny, następny grow startuje już niedługo, pare nauczek dostałem i nadal się uczę.

Z fartem!
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Leci kolejny up. Już bliżej końca niż dalej. Myslę, że za dwa i pół tygodnia jakoś zaczynam dziewczyny płukać.
Arkusz google sugeruje mi, że jest to 56 dzień od przestawienia na FLO czyli realnie pewnie jakiś 48/47 dzień kwitnienia (zapomniałem oznaczyć kiedy dziewczyny zaczęły kwitnąć)

Jest w miarę git. Wiadomo mogłoby być lepiej, ale mogło być też gorzej. Szczerze mówiąc czekam już tylko do końca i chcę startować z następnym growem.
Cel nastepnego to na pewno dotrzymanie do końca wszystkich panien.

Fotki:

G8 (pokrak):


Critical 1:





Critical 2:


Do zobaczyska zapewne jak dziewczyny konkretniej popuchną.
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Jedna z dziewczyn karlica ścięta. Ususzonego wyszło 15.6g. Not bad jak na jej rozmiar. Druga jest przyjemniejsza wizualnie, ale nigdzie jej się nie śpieszy i nadal wywala białe włoski. Pokraka pewnie zetne jak zetne drugiego Criticala bo namiot trzeba uprać przed następnym growem. Na razie tyle. Fotki wrzucę przy ścince drugiej panny. Z fartem
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Ostatni upek. G8 (pokrak) oraz ostatni Critical ścięte.
Dokładna waga z obu będzie po ususzeniu, wiadomo.

BCN Critical XLL Fast w dzień ścinki:



Prowizoryczna suszarnia, namiot będzie czyszczony więc musiałem na razie skombinować taką suszarnie. Pomieszczenie jest dość dobrze wentylowane.


Potrzymałbym tego criticala jeszcze trochę, ale niestety przez brak czasu na doglądanie w ostatnim czasie bałem się więc ściąłem.
Plany i zakupy na następny Grow już są. Wjadą prawdopodobnie nasionka Nothern Lights od 00 seeds bank (ktoś je miał?). Dodatkowo siateczka żeby ładnie dziewczyny ogarnąć i dużo lepsza wentylacja w boxie. Bez filtra bo zapach mi zupełnie nie przeszkadza.

To na tyle w tej fotorelacji, za pare dni wleci tylko aktualizacja wagowa. Dzięki wielkie za rady i buchy, trzymajcie się!
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Samo zielsko w siacie na ryby :) Nie wiem jak teraz odbierac wynik :) No ale sztuki ladne z tego beda :)
 
Ostatnia edycja:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Wszystko ususzone.

G8 (pokrak): 6.3g suchego (XD zawsze coś)
Critical: 15.6g + 28.2g (minus podebrane wcześniej oczywiście jakieś 3g).

Wiele nauczek na następne projekty. Z końcowego wyniku jestem zadowolony, ogólnie mega mnie cieszy możliwość palenia własnego stuffu.
Co do topów to Criticale są troche liściaste co sprawiało problemy przy trymowaniu. Moc jest przekozak, walory smakowe mocno średnie, ale z tego co czytałem to standard przy tych genach.
W ciągu miesiąca startuje z nowym projektem bo aż serduszko pęka jak box ma stać sobie taki pusty.

Można przenieść do zakończonych, dzięki za wszystkie buchy i rady! Z fartem!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół