nasiona marihuany

[AF][125W CFL][0.13m2] - ak47, white russian, Uprawa w koszu na pranie

Wyszukiwarka Forumowa:

Zajety

Member
Rejestracja
Cze 26, 2019
Postów
22
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie, jest to moja druga uprawa więc z***y i porady mile widziane :sunny:
W pierwszej uprawę bawiłem się 2 automatami Gold Mery, ale brak doświadczenia nie dał mi zadowalających efektów (ok 30g-40g mokrego z krzaka), tak więc lecę z nową uprawą ze zdwojoną siłą. :bounce:



- rośliny - x1 - Auto White Russian Feminizowane, x1 Auto AK47 Feminizowane od t*c-t*c.com
- box* - 30x45x65 (plus dostawka do boxa na później +20cm), 0.135m2, stworzony ze starego kosza na pranie?
- oświetlenie* - Lampka to CFL o mocy 125w i barwie zimnej. Przydałby się hps ale powierzchnia uniemożliwia.
- medium - donice 20cm z każdej strony, ziemia - Lightmix od BioBizz
- wentylacja* - 3 wiatraki komputerowe na weg, wylot 0.18A, wlot x1 - 0.12A, wlot x2 (na lampe) - 0.15A
- nawozy - TryPack od BioBizza, drugie podlanie roślinek planuje z BioGrow, roślinki będą miały wtedy lekko ponad tydzień.
- warunki* - Dzień - 25-30, Noc - 15-23? wilgotność...Nie wiem:sunny:
- ogólne - założenia, cele - 25g suchego na rośline.
- trening? - Super cropping, lst.

Obie dziewczynki mają po 3 dni.


normal_IMG_20191019_184633.jpg

normal_IMG_20191019_184517.jpg

normal_IMG_20191019_181206.jpg


Pozdrawiam i do następnego
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Klawo to wygląda, hps to by Ci to stopił w piz*u. Za*** tu jedną diodę clu na radiatorze od kompa który będzie wychodził na zewnątrz przez dekiel. Zyskacz cenne miejsce i power. Powodzenia życz3
Nie wiem czy nir lepiej zatkać te dziurki przy wentach, one mogą zmnirjszczać skuteczność wentylacji lekko bo lekko
 

Zajety

Member
Rejestracja
Cze 26, 2019
Postów
22
Buchów
0
Klawo to wygląda, hps to by Ci to stopił w piz*u. Za*** tu jedną diodę clu na radiatorze od kompa który będzie wychodził na zewnątrz przez dekiel. Zyskacz cenne miejsce i power. Powodzenia życz3
Nie wiem czy nir lepiej zatkać te dziurki przy wentach, one mogą zmnirjszczać skuteczność wentylacji lekko bo lekko

No w sumie na jednej diodzie puścić to wszystko to by głupie nie było.
Znalazłem jakąś diode na allegro - CLU048-1212C4-353M2M2-F1 - 70zł nie tak dużo ale potrzebne do tego jakiś zasilacz czy coś w tym stylu a ja w temacie diód i ledów jestem całkowicie zielony. Ale biorąc pod uwagę, że z leda na 1w wychodzi ok 2.1g a z cfl ok 0.7g to strasznie kusi :bounce: Zaraz się wdrążę w temat, jak wyjdzie za całość coś koło 150zł to inwestuje.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Z taką kwotą się zmieścisz. Zapytaj tutaj panów a sklekotają coś na jakieś 50-60w bo tyle bym tam pyknoł. Zwróci się podwójnie, mniejsze rachunki i więcej palenia z racji miejsca i lepszej wydajności. Możesz pokusić się naswet o szybę co by nie martwić się że wejdą w światło, a tak to rośliny się tylko wygną w dół i będą łykaćpromienie. Części nie kupuj na llegro bo współpracują z Twoją komendą
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół