nasiona marihuany

proszę o Pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

DareckiMXC

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2017
Postów
15
Buchów
0
Witam roślinki to automaty nie wiem co moze im dolegac ale strasznie wolny wzrost i jak widac na lisciach cos chyba nie tak tylko co proszę o pomoc



 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Azot albo jest go za malo albo jest zablokowany innymi pierwiastkami , polecam flusha , dac jej pare dni spokoju i poczekac czy sie pozbiera czy bedzie lepiej jak ziemia bedzie bardzo sucha dodaj azotu , tak obstawiam ze to jego niedobor powoduje te zolknace liscie


Nadmiar nawozu (zazwyczaj azotu)lub przelanie
Końcówki liści są żółte, brązowe i/lub martwe. Reszta rośliny wygląda zdrowo i zielono. Łodygi mogą być miękkie.Może się też zdarzyć że takie same objawy ukażą się przy nadmiernym podlewaniu gdy roślina ma zbyt mokro

Nadmiar azotu
nieprzepuszczalna gleba (rozrzedzić piaskiem lub kermazytem), uszkodzone korzenie. Liscie są zakręcone jak barani róg (w dół) i mają ciemnozieloną, szarą, brązową lub złotawą barwę.

Nadmiar nawozu lub wody
uszkodzone korzenie lub choroba (np. grzyb). Czasami (bardzo rzadko) może to być niedobór miedzi (Cu). Roślina więdnie, choć gleba jest wilgotna.

Zaciemnienie nie jest całkowite
Za dużo azotu. Zbyt często przycinana. Roslina nie kwitnie, choć jest zaciemniona 12 godzin na dobę przez ponad dwa tygodnie.
 

DareckiMXC

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2017
Postów
15
Buchów
0
Azot albo jest go za malo albo jest zablokowany innymi pierwiastkami , polecam flusha , dac jej pare dni spokoju i poczekac czy sie pozbiera czy bedzie lepiej jak ziemia bedzie bardzo sucha dodaj azotu , tak obstawiam ze to jego niedobor powoduje te zolknace liscie


Nadmiar nawozu (zazwyczaj azotu)lub przelanie
Końcówki liści są żółte, brązowe i/lub martwe. Reszta rośliny wygląda zdrowo i zielono. Łodygi mogą być miękkie.Może się też zdarzyć że takie same objawy ukażą się przy nadmiernym podlewaniu gdy roślina ma zbyt mokro

Nadmiar azotu
nieprzepuszczalna gleba (rozrzedzić piaskiem lub kermazytem), uszkodzone korzenie. Liscie są zakręcone jak barani róg (w dół) i mają ciemnozieloną, szarą, brązową lub złotawą barwę.

Nadmiar nawozu lub wody
uszkodzone korzenie lub choroba (np. grzyb). Czasami (bardzo rzadko) może to być niedobór miedzi (Cu). Roślina więdnie, choć gleba jest wilgotna.

Zaciemnienie nie jest całkowite
Za dużo azotu. Zbyt często przycinana. Roslina nie kwitnie, choć jest zaciemniona 12 godzin na dobę przez ponad dwa tygodnie.

A ja obstawiam właśnie że nie wiem na 100% czy masz rację bo właśnie zapodawale. Jej wodę tylko z azotem NPK 20-0-0

Może wypowie się ktoś mondrzejszy dziękuję
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
po pierwsze nie pisze sie mondrzejszy tylko madrzejszy !!! :)

Nie lej 20-0-0 tylko z innymi pierwiastkami , wychodzi na to ze to ty nie jestes madry .. hahah
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
A ja obstawiam właśnie że nie wiem na 100% czy masz rację bo właśnie zapodawale. Jej wodę tylko z azotem NPK 20-0-0

Może wypowie się ktoś mondrzejszy dziękuję

no chłopaku, kolega wyżej pisze Ci taką wiadomość aby Ci pomóc a Ty jedziesz z takim tekstem? No sam jesteś debilem bo nawet poprawnie pisać nie umiesz. A teraz siedź i się zastanawiaj co Ci się stało bo nikt nie pomoże. papa :dancee:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
A ja obstawiam właśnie że nie wiem na 100% czy masz rację bo właśnie zapodawale. Jej wodę tylko z azotem NPK 20-0-0

Może wypowie się ktoś mondrzejszy dziękuję


co tam za ziemie masz ? z biedronki czy ze sprawdzonego sklepu ?
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Koleś próbuje Ci pomóc i się rozpisuje a Ty po nim jedziesz. Tak się nie robi!
 

DareckiMXC

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2017
Postów
15
Buchów
0
Koleś próbuje Ci pomóc i się rozpisuje a Ty po nim jedziesz. Tak się nie robi!

Sory przepraszam nie z biedronki nasiona od dutch passion poprostu wiem że na wega roślina potrzebuje azot więc zapodawale w dawce jaka pisze czyli 1/4 łyżeczki na 3.8 litra wody czyli galon US i podawałem taka mieszanka z czystą wodą oraz mieszkam i obnizylem PH wody podlewalem przy PH 6.2 do 6.3 pozdrawiam
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Roślinka nie tylko potrzebuje azot do wzrostu więc zapodaje się nie tylko azot ale odżywkę też z innymi pierwiastkami. Ja bym na twoim miejscu kupił np Biohumus( nawóz organiczny) i podlewał tym w rozcieńczeniu zgodnie z etykietą a z tego azotu co Ty masz robił oprysk. Tylko musisz go dobrze rozcieńczyć żeby nie popalić. Tylko na początek dawaj mniejsze proporcje niż podaje producent.
 

DareckiMXC

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2017
Postów
15
Buchów
0
Roślinka nie tylko potrzebuje azot do wzrostu więc zapodaje się nie tylko azot ale odżywkę też z innymi pierwiastkami. Ja bym na twoim miejscu kupił np Biohumus( nawóz organiczny) i podlewał tym w rozcieńczeniu zgodnie z etykietą a z tego azotu co Ty masz robił oprysk. Tylko musisz go dobrze rozcieńczyć żeby nie popalić. Tylko na początek dawaj mniejsze proporcje niż podaje producent.

OK ślicznie dziękuję tak zrobię
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Dokładnie LukexOG zgadzam się z Tobą wszyscy będąc tu na forum kierujemy się miłością do konopi i jeden drugiego powinien mieć szacunek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół