nasiona marihuany

Temperatura powietrza

Wyszukiwarka Forumowa:

MrSQN

New member
Rejestracja
Paź 17, 2019
Postów
1
Buchów
0
Witam :)
Posiadam Boxa 60x60x160 który jest w nie ocieplonym pomieszczeniu i boję się o temperaturę powietrza gdy przyjdzie zima
Znacie może jakieś skuteczne sposoby podniesienia temperatury powietrza? :)
Z góry dzięki :)
 
R

RedMist

Guest
Pompy ciepła, grzejniki olejowe. Automaty pod hps 24h.
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Wrz 18, 2019
Postów
10
Buchów
0
Siemka mam pytanko jak mam auto teraz 20/4 ok 3 tydzień to moge zrobić 24/0 już do końca ?
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Nawet powinieneś więcej światła na flo = większe boby
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Przy auto możesz mieć nawet 24/0 cały czas.
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Czyli przeczysz że im więcej światła na flo tym większe topy tak? To na ch*j mnie ten hps. <lol2> ogólnie powiem Ci tak masz jakąś informację co to potwierdzenia tego że tak nie jest tzn swiecenie 24/0 jest nie opłacalne? Bo tu można się kłócić i kłócić. No chyba że masz klony I dwa tryby swiecenia dla nich ( wiesz o co kaman. Chociaż tak myślę klony z auto to jak żaby z nieba ale mniejsza) chodzi mi o to że ani Ty nie potwierdzisz swojej tezy ani ja nie potwierdzę swojej. Ale na logikę lepiej żeby miała więcej jak mniej A w szczególności jeśli chłop ma problemy z niska temperatura tyle.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Czyli przeczysz że im więcej światła na flo tym większe topy tak? To na ch*j mnie ten hps. <lol2> ogólnie powiem Ci tak masz jakąś informację co to potwierdzenia tego że tak nie jest tzn swiecenie 24/0 jest nie opłacalne? Bo tu można się kłócić i kłócić. No chyba że masz klony I dwa tryby swiecenia dla nich ( wiesz o co kaman. Chociaż tak myślę klony z auto to jak żaby z nieba ale mniejsza) chodzi mi o to że ani Ty nie potwierdzisz swojej tezy ani ja nie potwierdzę swojej. Ale na logikę lepiej żeby miała więcej jak mniej A w szczególności jeśli chłop ma problemy z niska temperatura tyle.

Zacznijmy od tego że AF się nie klonuje. Potem zalecam lekturę i naukę na temat ile rośliny są w stanie przyjąć światła na dobę. I dokładnie na h*j ten hps skoro nie masz zielonego pojęcia o uprawie?
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Witam
Poco ta gówno burza? Nie świec 24h [MENTION=78723]Eustachy[/MENTION] dobrze pisze , nikt nie będzie Ci na tacy podawał wszystkiego bo na forum znajdziesz potrzebne informacje. Wyszukiwarka działa więc poświęć 0.5h na weryfikację który z moich przedmówców ma rację.
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
Witam
Poco ta gówno burza? Nie świec 24h [MENTION=78723]Eustachy[/MENTION] dobrze pisze , nikt nie będzie Ci na tacy podawał wszystkiego bo na forum znajdziesz potrzebne informacje. Wyszukiwarka działa więc poświęć 0.5h na weryfikację który z moich przedmówców ma rację.

Gość ma problemy z niska temperatura więc odradzasz mu swiecenie 24/0 :brawo: I gdzie widzisz gowno burzę? Ja widzę przynajmniej ze swojej strony inteligentną konwersacje z zachowaniem szacunku do swojego rozmówcy ale rozumiem że dla Ciebie dwa odmienne zdania które są konfrontowane ze sobą to już kłótnia na całego?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
AF można klonować, ale to wyższa szkoła jazdy.
24/0 dla automatów to trochę piz*a, roślina potrzebuje fazy ciemnej, żeby przerobić metabolity naprodukowane w fazie jasnej.
 

MocnyAutos

Active member
Rejestracja
Kwi 21, 2019
Postów
38
Buchów
0
AF można klonować, ale to wyższa szkoła jazdy.
24/0 dla automatów to trochę piz*a, roślina potrzebuje fazy ciemnej, żeby przerobić metabolity naprodukowane w fazie jasnej.

No ofense czysta ciekawość. Według tego co wiem mogę się mylić klony są w takim samym wieku? Stadium rozwoju co matka A więc dajmy na to pobieram klona auto tydzień przed jego zakwitaniem. To klon też powinien zakwitnąc tydzień ppóźniej tzn równo z matką. I tu moja ciekawość jak chcesz zrobić żeby on zakwitl później? A może ma zakwitnąć tak samo szybko tylko klona dużo dużo wcześniej trzeba pobrać?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
No ofense czysta ciekawość. Według tego co wiem mogę się mylić klony są w takim samym wieku? Stadium rozwoju co matka A więc dajmy na to pobieram klona auto tydzień przed jego zakwitaniem. To klon też powinien zakwitnąc tydzień ppóźniej tzn równo z matką. I tu moja ciekawość jak chcesz zrobić żeby on zakwitl później? A może ma zakwitnąć tak samo szybko tylko klona dużo dużo wcześniej trzeba pobrać?

Mówimy tutaj o działaniach in vitro i naparzaniu hormonami, a nie pobieraniu klonów. Ja niczego nie chce robić żeby zakwitł później, automaty są dla dziewczyn. :crazy:
Rozwiązaniem na Twoje problemy ze sterowaniem momentu kwitnienia są... rośliny fotozależne! :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół