nasiona marihuany

Tropicanna Banana

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Wygląda na to, że Barney's Farm wypuszcza niedługo nową odmianę -

[h=2]TROPICANNA BANANA
"LET THIS POWERFUL BANANA TAKE YOU ON A TOTALLY TROPICAL TRIP INTO EUPHORIA"
[/h]Z doświadczenia wiem, że nowe odmiany od Barney's nie cechują się stabilnością,
ale jestem ciekawy co ulepili z tych genów.

Przetłumaczony przeze mnie opis producenta:

Premiera pod koniec 2019 roku........

Kolejny, totalnie kuszący dodatek do naszej kolekcji Cali. Hipnotyzująca, tropikalna mieszanka świeżych i owocowych zapachów, bezkompromisowa moc i nadzwyczajny plon. Ta niezwykła hybryda jest słodka, lepka, napompowana, silnie działająca i sprawi, że growerzy będą wzdychać w podziwie nad jej świetnie sprawującą się genetyką. Barney's Farm oswoiło hybrydę z przewagą sativy (60% Sativa, 40% Indica) i przyozdobiło ją ogromem lśniących, słodko-tropikalnych trichomów. Perfekcyjnie dobrana mieszanka Tropicann'y
(Girl Scout Cookies x Tangie) z nutą Banana Kush, dodającą uspokajającego działania indici.

Daj się porwać jej musującej osobowości, która zaprowadzi Cię do świata euforycznego stanu i tajemniczości. Tropicanna Banana jest rośliną z dużym wigorem, zdolną wyprodukować ogromny plon uprawiana pod dobrą ręką.

Uprawiana indoor osiąga około 1.1m wysokości oraz 700g plonu z metra kwadratowego (kwitnie 65-70 dni)

Outdoor plon do 2kg z rośliny jest bardzo osiągalny. Zawartość THC w granicach 22-25% zapewnia nadzwyczajne właściwości terapeutyczne z orzeźwiającymi i podnoszącymi na duchu efektami, które trwają przez cały dzień.

Oryginalny tekst:
DUE FOR RELEASE LATE 2019........
Another totally tantalising addition to our Cali collection. A mesmerising tropical cocktail of fresh and fruity flavours, uncompromising power and extraordinary yield potential. This remarkable hybrid is sweet, sticky, pumped up, highly potent and will leave growers gasping in awe at these high performing genetics.
Barney's Farm have tamed this Sativa Dominant hybrid (60% Sativa, 40% Indica) and garnished it with huge dollops of glistening, sweet tropical fruit scented trichomes. A perfectly crafted marriage of Tropicanna (Girl Scout Cookies x Tangie) and a twist of Banana Kush infuses a calming Indica influence.
Let her effervescent personality guide you into a world of euphoric fizz and mystery. Tropicanna Banana is a highly vigorous plant, capable of delivering monster production when in the correct hands.
Growing Indoors expect heights of up to 1.1m with yields of 700g / m2 (flowering in 65-70 days) outdoors yields of up to 2kg per plant are very achievable. THC levels of 22-25% ensure extraordinary therapeutic value and uplifting invigorating effects that will stay with you throughout the day.



Ktoś zamierza spróbować ? :)
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Tak jak ty wiem że crosy od barney's są przeróżne, rozszep genów jest całkiem spory no i ta nie stabilność. Mam małe porównanie do ayahuasca Purple. U koleszki wyszła 1 fioletowa 1 Zielona. U mnie sama zieleń i do tego wcale nie zachwycam się już ta odmiana. Wywala banany i to srogo. Samo w sobie zioło jest mocne lecz ten ziemisty smak nie jest dla mnie chociaż plon zawsze wielki był z tej odmiany. Lecz w tym samym czasie moze zapylic ci pol namiotu . Ciekawe co wyjdzie z tej odmiany. Ja narazie uzbrojony w pestki na kolejne 2 grow może i więcej także narazie nie kupuje żadnych nasion.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Tak jak ty wiem że crosy od barney's są przeróżne, rozszep genów jest całkiem spory no i ta nie stabilność. Mam małe porównanie do ayahuasca Purple. U koleszki wyszła 1 fioletowa 1 Zielona. U mnie sama zieleń i do tego wcale nie zachwycam się już ta odmiana. Wywala banany i to srogo. Samo w sobie zioło jest mocne lecz ten ziemisty smak nie jest dla mnie chociaż plon zawsze wielki był z tej odmiany. Lecz w tym samym czasie moze zapylic ci pol namiotu . Ciekawe co wyjdzie z tej odmiany. Ja narazie uzbrojony w pestki na kolejne 2 grow może i więcej także narazie nie kupuje żadnych nasion.

Mam już drugą ayahuasce I nie wywala jajec... Może to wina warunków w boxie?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Kupiłem w zeszłym roku paczkę Gorilla Zkittlez 3 szt. - jedna wy***ała mega dużo bananów (inne rośliny w boxie rosły normalnie), druga była z***anym mutantem (top miał strukture jak przy rewegu) i tylko jedna była okej.
Miałem też Phantom OG 1 szt. (gratis) i był za***isty. Critical Kush 1x 1 szt. i 2x 3 szt. - wszystkie okej, bez bananów czy mutacji. Tangerine Dream - wysiałem tylko jedną z 3 szt. i też była spoko.

Wydaje mi się, że problemy dotyczą raczej ich nowych odmian...

Znalazłam link do jakiejś hiszpańskiej fotorelki - geny pokazane przedpremierowo :)
Ostatni up z wczoraj - Tropicanna Banana oraz Dos Si Dos #33

https://cultivandomedicina.com/5-barneys-farm-y-toni13-tropicanna-banana-dos-si-dos-33-glookies-y-gorilla-zkittlez/
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Tydzień temu wjechał kolejny update - przegapiłem ;/

https://cultivandomedicina.com/7-barneys-farm-y-toni13-tropicanna-banana-dos-si-dos-33-glookies-y-gorilla-zkittlez/

Najfajniej wygląda ten Dos Si Dos 33 - przedostatnie zdjęcie.
Żywica widać konkretna (50 dzień flo).

Co do Tropicanna Banana - oprócz tego że cola jest długa "jak kij baseball'owy",
to chyba nic nadzwyczajnego...

Tutaj kolejny up (2 dni temu)

https://cultivandomedicina.com/8-barneys-farm-y-toni13-tropicanna-banana-dos-si-dos-33-glookies-y-gorilla-zkittlez/
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Kurde, ile żywicy:D ładnie się prezentuje
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
I ostatni up'ik :)

https://cultivandomedicina.com/10-b...na-dos-si-dos-33-glookies-y-gorilla-zkittlez/

Przeglądałem zdjęcia na stronie producenta i inne fotorelki tego gościa i widać że współpracuje z Barney's na stałe + ma za***iste skillsy jeżeli chodzi o grow.

Podsumowując: Tropicanna Banana nie jest jakimś "wielkim rarytasem".
Miałem nadzieję, że ilość żywicy i ogólna prezencja tych genów będzie dużo lepsza.

Zdecydowanie ciekawsze są pozostałe strainy z tego growlog'a - szczególnie Dos Si Dos #33 oraz Glookies.
 

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
Ja właśnie wystartowałem 3x dos si dos #33 i zobaczymy :dela:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Mam 5 x Tropicana Banana , mam nadzieje że nie będzie żadnych nie miłych niespodzianek , sadzonki mają 16 dni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół