nasiona marihuany

Biotabs - zamienniki?

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No już trochę lepiej objasniles lecz jak kupię start pack to styka na 5 roslinek. A ja sadze 7+ dlatego szukam oddzielnie.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
To dokup tylko osobno tabsy (10szt) i Ci wystarczy ja robie tak.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Okej wiec zrobię tak jak piszecie . I następny grow poleci na Tabsach.
Więc pierwszy raz zrobię na tym start packu A później ogarnę zamienniki.
 
U

Usunięty 65798

Guest
dodam od siebie, że w naturze - organice jest nieprzerywany proces rozkładu materii. I taka sucha ziemia prosto z worka nie ma tych bakterii, które to robią i trzeba aktywować wcześniej glebe przed wysiewem.
Przy rozkładzie materii chodzi mi głownie o drewno-próchnica powstają kwasy humusowe/huminowe (pozytywnie wpływają na smak), które w połączeniu z pozytywnymi mikroorganizmami i mykoryzą robią wiele pożytecznych uczynków za/dla nas (więcej info patrz fota etykiety). Polecam do aktywacji ziemi humus active, do tego jest bardzo tani i o wiele ciężej nim jest przenawozić niż zwykłym biohumusem, a go tak naprawde używam nie wiele bo jest skondensowany i w mililitrach na litr wody stosuje, więc jest wydajny. Te wszystkie organiczne materie w ziemi i to co dorzucacie do niej np. biotabsy, bat guano, palm tree ashes, wysuszony skórki od bananów to pm-y sprawnie rozkładają w czasie. Używam humus active indoor/outdoor i jestem w pełni zadowolony z jego rezultatów. Także do doniczek na dworze, do wszystkich roślin jakie posiadam. Ważne jednak, że poniżej 20*C te mikroorganizmy zaczynają z mniejszą intensywnością pracować i się wtedy pojawią problemy, więc kontrola temperatury must be.
dla zainteresowanych o humus active poniżej fotka etykiety

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół