nasiona marihuany

[KONKURS] - Haloweed 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

Konkurs Haloweed '19 wygrywa . . .


  • Łącznie głosujących
    40
  • Poll closed .

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Również dziękuję za głosy :D Pozdrawia.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
oficjalne ogłoszenie wyników <joint>



I miejsce - Football Manager


II miejsce - Wooden Man


III miejsce - Beerus






Nagrode za udział w głosowaniu wylosował user Romario73




Nagrody powinniscie otrzymać na pw w przeciągu 72h (choć może to być znacznie wcześniej;))




Kilka słów wytłumacznia, user Wooden Man oddał głos na siebie i powinien być w swietle regulaminu zdyskwalifikowany ale zaraz po oddaniu głosu napisał do mnie pw ze się zaplątał i ze chciał oddac głos na Football Managera . . . jak ktoś nie wierzy mogę wrzucić printscreena z korespondencji pw jaka wtedy napisał



Gratuluje zywciezcom!! i dziekuje wszystkim za udział w zabawie oraz zapraszam do kolejnych konkursów :thumright:



peace!!:spalony:
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Ja byłbym w tej kwestii najbardziej zainteresowaną osobą. Ale to jest formą zabawy i zdrowej rywalizacji i nie jestem zainteresowany zobaczeniem printscreena. Ludzie głosowali na niego i wygrał jak i inni zasłużenie. Gratulacje dla zwycięzców. Byliście najlepsi a Fotball Manager mistrz świata!!! :smokee:
 
Ostatnia edycja:

spizgana swinka

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
196
Buchów
0
gratuluje zwycięzcą, podwójnie osobą które oddały głos na mnie oraz wszystkim biorącym udział w zabawie !
:meksyk:
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Gratulacje dla Zwycięzców! Było strasznie, halloweedowo...
pzdr
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Dzisiaj dotarła do mnie paczuszka za zwycięstwo w losowaniu głosujących bon100zł do sklepu Pechy.pl
Wybrałem nasiona PURPLE MAROC.x 4 ... I koszt pestek wyniósł ,85 zł. I napisałem do sklepu że jeżeli wejdzie jakaś pestka za to 15 zł to zostawiam w gestii sklepu co mi tam wrzucą. I wrzucili dwie pesteczki SWEET AFGHAN DELICIOUS. za co bardzo dziękuję. Zrobię fotorelację z odebranych nasion. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół