nasiona marihuany

The Cali Connection

Wyszukiwarka Forumowa:

CrackDom

Member
Rejestracja
Lis 3, 2018
Postów
9
Buchów
0
Ktoś coś robił od tego breedera ? Godne polecenia? Pestki dosyć drogie ale chciałbym się zaopatrzyć
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie uprawialem, więc się wypowiem...

Na zagranicznych forach zwą ich 'fuckin scummers'. :p

Jak chcesz drogie pestki ze Stanów to celuj w Inhouse, Bodhi, Karma czy coś w ten deseń. Tak dla zasady i poszanowania czyjejś pracy.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
death head og kush to kozak i black water to co mialem to pamietam jako serio bardzo mocne palonko, nawet kolega robil z jednego forum reg z tego i byla czysta moc hehe polecam


Pamietam że coś było na temat ,ze cos mieli niby a nie mogli tego miec czy cos takiego ,ale jaranko dobre

karma jest z uk

wracajac do cali connection i spraw zwiazanych z genetyka i tymi problemami z nasionami ze ktos cos ma a nie móg miec to taka gadka jest w usa , bo tam nawet rynek jak nie jest kontrolowany to ludzi sami go kontroluja ,kazdy ze starych growerow ktory mial klona np og kusha i dzielil sie nim musial wiedziec z kim o ile mogl faktycznie go dac, i tak latwo mozna zweryfikowac czy dany bank ma dany cross czy nie ma bo sa klony w usa ktore trzymaja krotko za morde ludzie z clubow i pierwszy lepszy markaron nie dostanie go ,wiec w europie za scam, to pokolei leca takie banki jak fs, dutch passion,royale queen, green house i wiele innych dawno zostali by w usa wysmiani w sumie to nazywaja te bank 2 kategori odpady posrane czyms zeby cos wyszlo ,jak to mowią , 1 liga growroom /green house a shed house growers 2 liga
 

CrackDom

Member
Rejestracja
Lis 3, 2018
Postów
9
Buchów
0
Dobra... dzięki za szybką odp. W takim razie czy możecie Pany polecić cos ciekawego robię teraz gelato 41 (Barney)Mango(Hso) amnesia haze(rqs) robiłem kilka lat temu w sumie to była moja pierwsza uprawa I była spoko A teraz to ta amnesia to jakiś kasztan Gorilla(dinafem) w sumie to nic mnie z tego nie zadowala potrzebuje czegoś pod Brytyjskie podniebienie z czego mam zamiar zrobić klony
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
royal to cienka firma , amnesia haze od somy sie kupuje jak sie chce orginala , barneya tez slabo lubie ,nic nigdy specialnego z ich kulek nie wyszlo , sa dobre firmy na rynku a maja byc femki czy regi moga byc ?
 

CrackDom

Member
Rejestracja
Lis 3, 2018
Postów
9
Buchów
0
Moze inaczej Pany... jest ktos w stanie polecic mi prawdziwe Geny Gelato,Zkittlez, Gorilla Glue,czy cookies
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja moge polecic - zniesli wizy, wsiadaj w samolot i lec do USA, bo to glownie clone-only strains. W innym przypadku zostaja ci europejskie sklepy, a jak do tego chcesz tylko fem, to musisz sie zadowolic pazdzierzem z holenderskich seedbankow, ktory z oryginalem nie bedzie mial za wiele wspolnego poza nazwa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół