nasiona marihuany

przesuszone zioło

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
dokładnie [MENTION=75024]delavega[/MENTION], też mi się kiedyś zdarzało wrzucić skórki i potem tego żałowałem, bo smak i zapach już nie ten. Kiedyś kombinowałem też z wilgotną chusteczką namoczoną wodą i dobrze wyciśniętą, ale mimo to że to była tylko woda to i tak zioło po tym zabiegu było jakieś inne.. nie takie. Teraz używam bovedy i jestem mega zadowolony, a o integrze słyszałem, że nawet jest lepsza tj, dłużej wytrzymuje..

ps. tęskniliście ? :D
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Wystarczyło położyć zioło na świeżym powietrzu na kilka godzin by wchłonęło troszkę wilgoci z powietrza.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Tyle nocy bisek nie przespałem z tęsknoty hehe
Kiedyś używałem bovedy ale odkąd mam wapka to i tak pasuje mi suchy temat.
Krótko mówiąc najlepiej kontrolować suszenie. Jak za mało wyschnie to zawsze można wyciągnąć i dosuszyc. W drugą stronę nie jest już tak łatwo i zgodzę się że to już nie to samo ale lepsza woda niż skórki jakieś
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ok a czy z ta skórka od pomarańczy nie jest tak że trzeba potrzymać dwa - trzy dni a nie miesiąc czasu ? Bo wtedy wyskakuje pleśń. Wszystko należy robić z głową... Takie jest moje zdanie ale mogę się mylić
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Ale to chyba w tym przypadku mało istotne czy to będzie skórka, czy woda, czy rozłożysz temat na świeżym powietrzu? Kilka-kilkanaście godzin pozwoli Ci osiągnąć zamierzony efekt, po dłuższym czasie zacznie pleśnieć. To chyba oczywiste :p
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Widzisz delavega chyba nie dla każdego takie oczywiste. Najważniejsze to jak się coś robi to myśleć i dużo czytać różnych informacji tu na forum bo to kopalnia wiedzy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół